Powered by Lana Rhoades

gost 391595

Buduća legenda
Poruka
35.177
Svi znamo da su 4 najvažnije osobe u mom životu Artur Šopenhauer, Fritjof Kapra, Benazir Buto, i Lana Rouds.

Inspirisana diskusijom na jednoj drugoj temi, šta biste voleli da uradite a što tehnički ne možete, gde je kolega rekao da bi voleo da iskusi ženski orgazam, prisetih se kada je i gospođica Rouds pričala kako pokušava svog dečka da natera da... jezikom pruži zadovoljstvo njegovom dupetu (ali on neće, ne znam zašto, možda misli da je to čin dominacije)

Pa pomislih... istooooooooo.

Sad, mogli biste da kažete: ali šta te tehnički sprečava?

Pa ništa.

A vi, šta biste vi voleli da uradite ali tehnički ne možete?
 
Meni neko nije niti ce,kako za sad stvari stoje...
Ako se to svidja mojoj devojci sto da ne...radio sam to :)


Meni jeste. Kratko je trajalo, lizala je jaja i liznula je i njega na kratko bez mog znanja i prethodno date saglasnosti... oduvek sam pretpostavljao ne toliko što je pali da lizne dlakavi anus, koliko je više želela da vidi moju reakciju.

Osećaj je bio... uvrnut. Istovremeno prijatan i neprijatan, golicanje možda još ima te karakteristike.
 
Meni jeste. Kratko je trajalo, lizala je jaja i liznula je i njega na kratko bez mog znanja i prethodno date saglasnosti... oduvek sam pretpostavljao ne toliko što je pali da lizne dlakavi anus, koliko je više želela da vidi moju reakciju.

Osećaj je bio... uvrnut. Istovremeno prijatan i neprijatan, golicanje možda još ima te karakteristike.
Ja inace slabo govorim na tu temu mada mi doslo nekako smesno :) Kod mene se znala granica dokle se ide sto se zenskog dela price tice...
Devojci uvek pruzam maksimalno uzivanje i sve ono sto ce joj pomoci da dodje do vrhunca,pa cak i ako u to spada i gore pomenuto...nista nije gadno i neprijatno da se razumemo :D
 

Back
Top