Quantcast

Povratniku 12 godina za silovanje

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
Radonja Ćirković (49) iz Novog Pazara pravosnažno je osuđen na 12 godina zatvora zbog pokušaja silovanja jedne devojke u Beogradu pre dve godine. Njemu se na teret staljaju i dva krivična dela nedozvoljene polne radnje.

Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je prvostepenu presudu Višeg suda u Smederevu i pravosnažno ga osudio na 12 godina zatvora, objavljeno je na sajtu tog suda.

Ćirković je višestruki povratnik, koji je već dva puta osuđivan na 13 i 14 godina zatvora zbog silovanja, ali je oba puta po izlasku iz zatvora ponavljao krivična dela. Beogradska policija ga je uhapsila u maju pre dve godine posle pokušaja silovanja devojke.

Ćirković je 1985. godine osuđen na kaznu zatvora od 13 godina, od kojih je osam bio u zatvoru. Ponovo je uhapšen 1997. i osuđen na 14 godina zatvora zbog silovanja. Početkom januara 2010. godine izašao je iz zatvora, ali je već u maju napao novu žrtvu, nakon čega se opet našao iza rešetaka.

http://www.telegraf.rs/vesti/281748-povratniku-12-godina-za-silovanje

prvi put 13, drugi 14, a sad 12....el to dobija neki popust što više silovanja počini?

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
što mu ne dadoše narukvicu za nogu?

izgleda sudija mnogo ceni pychkitczu
pitam se koliko bi žena sudija odrapila autorke cirkumizatorskih tema na roditeljskim portalima?
manijakalno zadovoljstvo uništenim polnim organom nad maloletnikom?

ili sud Srbije još ne pokriva ono što je u svetu strogo zabranjeno?
Kakva medicina, kakvi verski razlozi, kakvi bakrači - razvratna pedofilija sa trajnim uništavanjem genitalnog sistema

Da sam na njegovom mestu žalio bih se,
ionako sam čitao da u sudovima rade prostitutke

ako je za koleginicu mnogo mu dala

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.496
ovde se ne zna ko je bolesniji - ovaj lik ili sud

49 godina a pre toga osudjivan na 13 i 14 što je 27

49 - 27 jednako 22 godine prvi put???
jel bar ***** bila od zlata?
***** je,verovatno,smrdela na prodavnicu žive ribe....
Kao što se većma i događa.
Prema tome,hiljadostruko precenjena.
Ali,sud nije uzeo u obzir tu okolnost.
Razlozi - jebbem li ga.....

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
***** je,verovatno,smrdela na prodavnicu žive ribe....
Kao što se većma i događa.
Prema tome,hiljadostruko precenjena.
Ali,sud nije uzeo u obzir tu okolnost.
Razlozi - jebbem li ga.....
Pošto se radi o uniformisanim licima,koja rade (to što rade.....) u grupama,
za njih pripremiti makaze za voće !
Ili - brusilicu !
Može i britva,ali bi radnja bila vraški spora....
Slušaj ionako 30% muškaraca na celoj planeti ima trajno i bespovratno osakaćen polni organ
još ih majke s ponsom sakatile i ispirale mozak pričama o onome što nemaju

znači zajebi me šta je silovanje
a lik taman iz Novog Pazara

a ako je slučajno osunećen jer je to tamo običaj i kod muslimana i kod Srba (sa izvesnom zadrškom doduše al se navikli na komšije)
onda verovatno postoji mogućnost da je hteo da se osveti ženama

stvar nije ni malo za zajebavanje niti bez psihičkih posledica
dokumentovano na stotine neuropsihijatrijskih slučajeva po Americi
zato se prekida sa bolesnim činom

a čim postane impotentan počeće da ih ubija

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
malo je 14, trebalo je 40 godina da dobije
zbog čega?
ubio nekog?

koliko je muških polno oskaćeno instituconalno, odlaskom u vojsku a da im nije rečeno zašto nego ajd pod nož?
jel robijao neko zbog toga od lekara manijaka?
nije prijavljeno? zbog nabijenog osećaja manje vrednosti kod golobradih mladića sa nedostatkom informacija?
Penis je hahahaha a Vadžajna je svetinja?

fuksama po sudovima je seks važniji od života otud ovakve nebuloze

ali kad interventna siluje ženu onda BRAVO JUNACI naučile ste fuksu pameti!
Ja bih poslao interventnu kod ovih sudija koje dele multidecenijsku vaginalnu pravdu

Poslednja izmena:

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Drage vaginalne deliteljke pravde,

imate bandite povratnike koji 20 godina kradu državu a tokom otimačine vrše presije svih tipova nad nemoćnim žrtvama
pa im ne smete ništa jer ćete zbog takvih ostati bez posla bez ikakve šanse da ga ponovo obavljate
i možda baviti prodajom tela da bi ostale u životu, jer kada vam višestruki povratnici na vlasti zabibere sudbinu
možda vas ni na Plavi Most ne puste

Ebo vas ko vas napravi defektnim poltronima pored prisutne seksualne isfrustriranosti dokazane na ovom slučaju

Poslednja izmena:

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
A čoveka lepo pustiti dati mu od države 400 evra za elitnu kurwu u Hajatu sa sve ručkom u hotelu da se izdjipa pošteno
mada može i bez 400 evra samo kontaktirati dežurnog nadležnog inspektora da mu izabere najžešću iz cele postavke
kad se imalo za Miladina ima se valjda ovoliko i za Pazarca?

i inspektori su višestruki povratnici, zar ne deliteljke vaginalne pravde?

Poslednja izmena:

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Zato sam ovako kivan?
Zato što se žene foliraju, najžešće su one koje zamišljaju šta se kojoj desilo tamo negde bez ulaženja da li je problematičnog ponašanja?
Moja devojka je u mladosti bila silovana i naišla je na zid policijsko-sudskog ćutanja jer je mamlaz bio nečiji sin
ali sam je pažnjom i ljubavlju oslobodio strahova tako da sad i sama sme noću da izlazi
nije bilo lako ali sam uspeo

Medjutim, šta da radimo sa muškim genitalnim sakaćenjem - tu povratka nema a niko se ne kažnjava čak niču teme po forumima
bez da se isiti zatvaraju a propovednici kazne robijom?

e iščašene poltronske deliteljke vaginalne pravde
pitajte naturiste kako dolazi do silovanja u većini slučajeva tj ko je kriv
i to će same naturistkinje da vam potvrde,
valjda će žena ženu da posluša ako ne mene kao muškarca?

a sad prihapsite inspektore sa mamac devojkama,
one su trpele torture tokom "obuke" mnogo gore nego ove dve tri od Pazarca sa razmakom od po 15 godina

Poslednja izmena:

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221

Па правду делим дечаку што јеца
и педофили су нечија деца
Само ћути у ред стани
где и сви други ми талибани

Ovde nije bilo 12 plus 13 plus 14?
http://petarj.blogspot.com/2007/09/decu-zlostavljali-i-vladika-pahomije-i.html
Muško silovanje je mala šala djidji midji zajebancija dokolica za matore čike
zastarevaju predmeti brzinom svetlosti, oštećenima se uskraćuju prava

nema vaginalne pravde da se ovde deli jel da?

Poslednja izmena:

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Zašto bi Srbiju valjalo tužiti Strazburu za ovog nesrećnika?

Gigantska hemijska industrija IG FARBEN proizvodila je gas korišćen u gasnim komorama
tokom drugog svetskog rata, hemikalije, municiju, čelik za logore ali i lekove

Nakon drugog svetskog rata njen direktor Fritz Ter Meer izveden je pred sud
i osudjen 1945. godine za zločin protiv čovečnosti

1962. godine posle izlaska iz zavora Fritz Ter Meer nalazi svoje prijatelje u Ujedinjenim Nacijama

Koliko je ovo godina zatvora za sve one pobijene ljude?
--------

Koliko je Pazarac pobio ljudi za dobijenih 40 godina zatvora?
Nešto oštećeno na žrtvama? Samo emotivno? Koliko dece u Pazaru pod izgovorom ovim ili onim ostaje bez genitalnog sistema što je nažalost ne samo emotivno nego i fizičko oštećenje aboli jer se arči po jednom od pet nervnih centara direktno vezanim sa mozgom

i niko se zbog toga ne uzbudjuje niti štiti državljane Srbije muškog pola bez obzira na versku pripadnost. Po zakonu svake normalne zemlje ako mu je do vere nek to radi sebi ali posle 18-te, mdjutim religija se plaši da odrastao muškarac sebi ne želi da nagrdi genitalni sistem.

--------
Proveriti da kojoj nije od zlata ili bi menjala za gasnu komoru
--------

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.800
@Forumaš veličanstveni

pa sam kažeš da ti je trebalo dosta vremena da pomogneš devojci da koliko toliko prevaziđe strahove i traume i ti bi onda iz ličnog iskustva trebao da znaš da silovanje nije samo atak na pi..u već na kompletnu ličnost i da ostavlja dugotrajne i skoro neizlečive psihičke posledice po žrtvu.Stanje u zemlji nam je takvo kakvo je nažalost i tu si u pravu ali to ne može da opravda loš krivični sistem koji omogućava evidentno poremećenim ljudima da iznova unesrećuju druge. Dakle nije mi najjasnije šta i koga ti zastupaš ovde? I odakle ta opsesija obrezivanjem i bilo kakva povezanost istog sa krivičnim delima o kojima je reč? Slažem se da je takva intervencija na detetu iz bilo kojih pobuda osim medicinskih čisto i varvarsko zlostavljanje ali to veze nema sa konkretnim slučajem.

@tema

postoji nešto što se zove hemijska kastracija i sa čim treba suočiti višestruke povratnike jer to su očigledno patološki slučajevi koji se ne mogu izlečiti zatvaranjem

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
@Forumaš veličanstveni

pa sam kažeš da ti je trebalo dosta vremena da pomogneš devojci da koliko toliko prevaziđe strahove i traume i ti bi onda iz ličnog iskustva trebao da znaš da silovanje nije samo atak na pi..u već na kompletnu ličnost i da ostavlja dugotrajne i skoro neizlečive psihičke posledice po žrtvu.Stanje u zemlji nam je takvo kakvo je nažalost i tu si u pravu ali to ne može da opravda loš krivični sistem koji omogućava evidentno poremećenim ljudima da iznova unesrećuju druge. Dakle nije mi najjasnije šta i koga ti zastupaš ovde? I odakle ta opsesija obrezivanjem i bilo kakva povezanost istog sa krivičnim delima o kojima je reč? Slažem se da je takva intervencija na detetu iz bilo kojih pobuda osim medicinskih čisto i varvarsko zlostavljanje ali to veze nema sa konkretnim slučajem.

@tema

postoji nešto što se zove hemijska kastracija i sa čim treba suočiti višestruke povratnike jer to su očigledno patološki slučajevi koji se ne mogu izlečiti zatvaranjem
Rekao sam da trauma od silovanja kod žena može da se prevazidje ali i da su muškarci nezaštićeni čak se tera sprdnja sa trajnim sakaćenjem koje se sprovodi od isto bolesnih ljudi, čak štaviše žene su zadužene i ni jedna dan nije robijala

@Tema
Problem je sa feministkinjama iz sudova što se teža dela ne tarifiraju ovoliko nego samo sprovode vaginalnu pravdu
on će ih ubijati kad postane impotentan

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.