POVRATAK U PROSLOST

jaaaako sam zabrinut povodom formiranja vlade, kakve su ovo stranke sve ljudi proslosti nikad nas neeece uvesti u eu, sta mislite akako ce to sve da izgleda?

Sine ti nisi zabrinut ti si ovca ako tako misliš. Dal uzjašio kurta ili murta svejedno je. Oni koji su valjali za srpski narod su sklonjeni, ubijeni ili su u Hagu...ostao je samo šljam i gola qovna koja rade za istog poslodavca...

Libu me racku ko će u vladu...dal će prase biti premijer il starac Fočo prodpredsednik. Srbiji će biti isto...

Ja imam pitanja za prasad koja će biti na vlasti? Šta ćete konkretno učiniti da Vojvodina i Sandžak ostanu u Srbiji?
 
Немој много да се нервираш,натераси и да падаш на причу повратка у прошлост.Па гомила ових еуропејаца и живи у прошлости комунојугословенске носталгије.
 
TOOOOOOOOO DRUGAR SAD SI MI VRATIO VEERU U BOLJIJE SUTRA

Uopšte nemoj da brineš.

Saša Kovačević i Jelena Karleuša pišu specijalnu pesmu, da onog trenutka kada proEvropska Vlada bude obznanila da je Srbija član EU, oni će istog momenta da je puste u etar.

Pošto su u pitanju veoma poznati i traženi, urbani estradni umetnici, Vlada im je dala rok od 5 do 26 godina da napišu pesmu, i oni su pristali.

Šuška se prvi stihovi idu ovako :

Tugujem jer dugujem...
 

Back
Top