Quantcast

Povratak "heroja" u domovinu

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.971
Pre nekog vremena u Španiji su pokretnute inicijative o uklanjanju grobova i vraćanju kostiju Ante Pavelića i Vjekoslava Luburića u Hrvatsku.Ne znam koliko te inicijative imaju izgleda na uspeh ali sličnu inicijativu pokrenuo je danas i lider jedne srpske opozicione partije naravno u pogledu jednog drugog Hrvata koji "počiva" u Beogradu.
OPOZICIJA NA JEDNOM MESTU
Heder desno

Vodoravno

Tita sahraniti u rodnoj Hrvatskoj ili odakle je već došao kao terorista i ubica…
SRPSKI POKRET DVERIPREDSEDNICI
On okt 6, 2020

Budu li realizovane,ovo će značiti povratak onih koje dobar deo Hrvata smatra nacioalnlim herojima.

Poslednja izmena:

MOST6

Poznat
Poruka
9.740
Sjetili se nakon 40 godina da im smeta. Zanimljivo da rijetko tko od mlađih Beograđana uopće zna tko je Tito i da je pokopan u Beogradu. To sam se osobno osvjedočio kada sam bio prvi put u Beogradu. Nitko nije čuo ni za njega ni za Kuću cvijeća. To bi zapravo značilo da nikome ne smeta, jer malo tko zna da je pokopan tamo.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.971
Svi političari na Balkanu kada prde o '18., '41., '45., '91., '95., '99. zapravo puštaju dimnu zavjesu da se ne primjeti kakav lopovluk i prijevare provode u tom trenutku. Svugdje je isto.
Mislim da bi vam se moglo dogoditi da morate istovremeno hendlovati problem sa prijemom posmtnih ostataka Pavelića i Luburica iz Španije i Broza iz Srbije.Bila bi to jedna zanimljiva situacija.

MOST6

Poznat
Poruka
9.740
Mislim da bi vam se moglo dogoditi da morate istovremeno hendlovati problem sa prijemom posmtnih ostataka Pavelića i Luburica iz Španije i Broza iz Srbije.Bila bi to jedna zanimljiva situacija.
Je, bila bi zbrčkana situacija. Ne bi se znalo čije ostatke treba dočekati s državnim počastima, a koga u tajnosti transportirati u kantu za smeće. Moglo bi doći do zabune. :mrgreen:

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.971
Znam tog Spahića.On se pojavljuje i u dokumentarnom filmu o suđenju islamskim teroristima predvođenim kasnijim ratnim zločincem Alijom Izetbegovićem 1983 godine tj.on je jedan od njih.
Zapazio sam da laže do neverovatnih razmera.Kao prkosio Službi Državne Bezbednosti a na snimku iz sudnice vidi se da je manji od makovog zrna.Samo nisu to "Bošnjaci" nego poturice ili po novom Muslimani sa velikim početnim slovom u smislu nacije a ne religije.

krinka5

Elita
Poruka
15.337
Naravno, on je pristalica ideologije kvinslinga Nedica i 5 oktobra gde su Cacani prvi jurisali da ruse "komunistu " Slobu kog ne bih rado da branim, ali gde nesto ipak bilo nase. Posle njega nema vise nista.
Pa to i nije tako loša okolnonst da više nema ničega vašeg, u tom slučaju bi se moglo zaista bez prepreka izvaditi Titin leš iz groba i zabiti mu glogov kolac . Iz njegovih usta čuće se milion urlika vas zavetnika .

Обилић

Ističe se
Poruka
2.460
...
Tita sahraniti u rodnoj Hrvatskoj ili odakle je već došao kao terorista i ubica…
...
Господару,
смањи мало добре идеје и добро деловање.

Ништа ниси оставио опозицији, видиш да немајући шта да предлажу
почињу да избацују невероватне предлоге.

Господару,
није довољно што си понекад смешан у јавном наступу,
џабе кад су ти дела баш сва - баш одлична !

Нешто прескочи,
не знам шта, тешко се одрећи и градње путева
и отварања фабрика,
и дизања Београда,
и сарадње са свим државницима света,
и борбе за родну равноправност ...

Ево, могао би то !
Буди мушки шовиниста,
па нека се ови "игубљени у свемиру" бар за нешто ухвате,
ето, нека они буду борци за црнце, пе дере, жене и остале што кукају, плачу и мјаучу ...

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
34.183
Sjetili se nakon 40 godina da im smeta. Zanimljivo da rijetko tko od mlađih Beograđana uopće zna tko je Tito i da je pokopan u Beogradu. To sam se osobno osvjedočio kada sam bio prvi put u Beogradu. Nitko nije čuo ni za njega ni za Kuću cvijeća. To bi zapravo značilo da nikome ne smeta, jer malo tko zna da je pokopan tamo.
Ti si isao po ulici i postavljao pitanje tinejdzerima da te upute na "Kucu cveca" ? Stvarno ste vi Hrvati domisljati
Pre ce grban doci na mesto ministra vojnog umesto Vulina, nego sto ce neko u Beogradu i pomisliti da dovede stecajnog upravnika u Kucu cveca

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.