Quantcast

Povratak 14.000 ljudi iz Nemačke na Kosovo

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.309
14.10.2009 | 06:00 UTC
...
Minhenski list Zidojče cajtung piše da će deset godina posle završetka rata na Kosovu, 14 hiljada osoba, od čega dve trećine Roma, biti vraćeno iz Nemačke na Kosovo. Sporazum o deportaciji biće potpisan u toku jeseni.
Dvije trecine Roma ,ne mogu se nacuditi mislila sam da ovaj odnos bude drugaciji da to bude u korist Albanaca.Zato su se zdusno trudili da nadju mjesto gdje da ih deportuju.
Mozda pocinju od onih koji im vise ne odgovaraju.Proracunati Nemci sigurno znaju sto rade.Ovoga puta su me iznenadili.

Poslednja izmena:

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.268
...
Minhenski list Zidojče cajtung piše da će deset godina posle završetka rata na Kosovu, 14 hiljada osoba, od čega dve trećine Roma, biti vraćeno iz Nemačke na Kosovo. Sporazum o deportaciji biće potpisan u toku jeseni.
super.jos socijalnih slucajeva...................
msm,lepo je to sto se oni vracaju,(msm lepo,barem nece biti bas toliko albanaca dole)ali jos lepse bi bilo kada bi i radili nesto kad se vrate,a ne samo da cekaju da im se da.................

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.268
Питање је да ли немци овим путем желе да се ратосиљају мањина у својој држави.
verovatno..............msm bas njih boli uvo za povecanje broja srba na kosovu..............jos ako su tih 10000 primaoci socijalne pomoci,ali barem veliki broj njh,sto ih drzati.........
msm,barem ja tako na to gledam...............

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.144
...
Само ме интересује СА КИМЕ ЋЕ ПОТПИСАТИ СПОРАЗУМ О ДЕПОРТАЦИЈИ ???

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Svako čisti svoje dvorište, i mi ćemo kad dođe vreme... To je normalno i prirodno.
Znaš da sam i ja sklona tako misliti ali ne znam za metodu koja bi bila prihvatljiva za takvo nešto sem one, ko ne voli svoju zemlju,široko mu polje.
Jako sam osetljiva na nepoštovanje prema svojoj državi tako da bi svakom onome ko bi da se secka i prekraja,oduzela državljanstvo i proglasila ga apartidom pa lepo smestila u azil

Poslednja izmena:
Poruka
23.754
Цифра од 14 000 људи ми је дискутабилна,зар је могуће да се толики број људи, а од тога две трећине рома докопало Немачке ?
Као што сам пре рекао плашим се да нам не уваљују своје роме,турке...

CTAHOJKO

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.684
Znaš da sam i ja sklona tako misliti ali ne znam za metodu koja bi bila prihvatljiva za takvo nešto sem one, ko ne voli svoju zemlju,široko mu polje.
Jako sam osetljiva na nepoštovanje prema svojoj državi tako da bi svakom onome ko bi da se secka i prekraja,oduzela državljanstvo i proglasila ga apartidom pa lepo smestila u azil
Pa o tome se i radi... Država se čisti tako što se nepodobni (kriminalci, teroristi, apartidi i ostali) smeste u zatvor, institucije, deportuju i sl. Mi imamo problem s kinezima koji će morati da se rešava, i očekujem da će država postupiti isto kao i zapadnjaci s kosovarima.

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.609
Znaš, ljudi za 10 godina svašta nauče pa je verovatno da su ti isti koji trebaju da se vrate i nešto naučili u Nemačkoj za tih 10 godina, ako ništa drugo bar pravila ponašanja
Znam mnoge ljude koji su otisli sa Kosova za Nemacku,Ameriku....
Nije u pitanju sada bonton o lepom ponasanju,nego je pitanje gde ce se ljudi vratiti.
Nisu to divljaci, to su ljudi koji su imali svoje ali su pobegli od terorista zbog dece i zbog sebe.

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Znam mnoge ljude koji su otisli sa Kosova za Nemacku,Ameriku....
Nije u pitanju sada bonton o lepom ponasanju,nego je pitanje gde ce se ljudi vratiti.
Nisu to divljaci, to su ljudi koji su imali svoje ali su pobegli od terorista zbog dece i zbog sebe.
Pa ja nisam ništa kazala na tu temu, Srbija je potpisala protokole o readmisiji pa verovatno zna gde će ko da se vrati

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.