Djaniju i supruzi potrebno 10.000€ mesecno da bi izgurali mesec

ACO, ALAL TI VERA, LJUDINO!


Screenshot_43.png

Screenshot_48.png

Screenshot_49.png

...//...
 
Screenshot_90.png


Screenshot_91.png


Screenshot_92.png


Jedni te isti glumci sumnjivog kvaliteta dominiraju domaćom scenom.
Gledamo ih u serijama, pozorišnim predstavama...
Neobrazovana publika voli da ih gleda, reditelji ih angažuju radi veće
gledanosti. To je začaran krug... mediokritetska publika se "obrazuje"
na serijama, tj. neobrazovana publika postavlja svoj standard, koji
niti je standard, niti je nivo, reditelji udovoljavaju mediokritetima...
Za to vreme stotine veoma talentovanih glumaca čekaju u zapećcima
ne bi li dobili šansu da iskažu svoj raskošan talenat...
Znamo da će tamo ostati za navek...


Ludilo, sine, ludilo!

Upravnica Jugoslovenskog dramskog pozorišta, poluzapamćena
glumica, zahteva od svojih kolega da joj persiraju, jer je ona
UPRAVNICA! Sećam se Velibora Gligoriča, Milana Dedinca, Jovana
Ćirilova, bogova teatra sišlih sa Olimpa, kojima su se glumci bukvalno
klanjali i kojima su, naravno, persirali...
Zanela se upravnica u veri da je dosegla njihove veličine...

Korona udara mokrom čarapom na sve strane ne birajući koga...
Ranjeni orao i dalje leti našim nebom...
 
Koga briga?

Koga je briga da li žene mogu za tren da porode bolji svet? Koga je briga da li smo mi žene bez rodoslova kojima niko ne pamti imena? Koga je briga što su nas deca napustila i što venemo po najtužnijim selima Srbije? Koga je briga što čekamo poštara koji će jednom u pet godina doneti pismo iz rajskog vrta gde živi sva naša ljubav? Koga je briga za nas, sitne, zavijene u crno, popadale po poljima i grobljima kao vrane, vaše pretkinje?

Koga je briga što dokoni unuk, izdrogiran smradom zapadnih vetrova, od svoje bake, Miloratke, divne starice zavijene u crno, pravi grotesknu sliku prastare kurtizane? Kome treba nakinđurena Miloratka, starica od 86 godina, crveni nokti na izrađenim, čvornovatim prstima, crvene usne i našminkane oči uokvirene dubokim borama urezanim životom koji ju je uhvatio u zamku i gorko obmanuo? Kome treba starica u negližeu prastarih prostitutki? I na kraju, kome treba bolestan unuk stigao iz rajskog vrta koji, umesto da bude hroničar prelepe Srpkinje, od nje pravi bizaran i groteskan seksualni simbol? Koga briga što u njegovoj kući na kraju sveta niko ne stari, samo osmesi blede?


Screenshot_94.png

Screenshot_96.png


Screenshot_97.png
 
Pratim već neko vreme šta rade u butiku Perovićke i nisam ni jedanput videla da je neka žena
izašla odatle da možemo da kažemo: "ovo je za prelaznu ocenu"... Žene su obučene u nekakve
nenormalne toalete, našminkane kao da igraju neku ulogu u cirkusu... Nije mi jasno gde se tačno dede granica između ukusa i neukusa, između dostojanstva žene i ćurke...između lažnjaka i istine... Jer, žene će morati jednog momenta da se umiju, da skinu naslage šminke, trepavica, veštačkih kandži, vratolomnih štikli, da skinu idiotske toalete za koje nas ubeđuju da moramo da imamo pun orman i da ostanu i ponovo postanu svoj original. Svetska industrija mode i šminke sigurnim koracima grabi da ubedi milijarde žena da nisu lepe u svojoj prirodi, već da će biti lepe kada ih neko drugi oslika, obuče i tako pusti među ljude...
Sigurna zarada za ćurke koje ne uživaju u svojoj koži, već bi veštakis...

Dovitljivi šminker sa Kosova poklanja devojkama novo lice na dan venčanja...

Screenshot_57.png


Screenshot_59.png


...//...
 
ovo je bolje sminkerski odradjeno

ali mozes biti stresno skidanje sminke :p kao da nisu iste osobe

legnes sa 2 ustanes sa 1 :sad2:
Ceo cirkus i jeste da se muškarac prevari! Pepeljuga je lepa samo do ponoći...
Muškarci su ti koji žele da legnu sa "slikom"... Tražili ste - gledajte... :rotf:

Evo jedne drastične transformacije slojevima šminke... Vredi pogledati...


Sigurna sam da polako dolazi vreme kada će se muškarci sveta zaželeti prirodne lepote...
Moju majku sam obožavala... Bila je lepa, negovana, nenašminkana, bademastih toplih
očiju, divnih zuba... Mogla sam da je ljubim dan i noć, nikada mi dosta nije bilo...
Mirisala je na bebi sapun... :heart2::heart2::heart2::heart2::heart2:
 
"Hurricane" i "Evrosong"

Ako je lepota konstrukt, onda nečiji spoljni izgled ne mora, ali može da napravi iluziju koja pokreće endokrinološki sistem posmatrača, pravi sinapse i osećaj privlačnosti koji je stvaran... Čije sinapse žele devojke iz "Hurricane" da pomere i kakav osećaj da naprave svojim kompletnim stajlingom i scenskim nastupom sa kojim će predstaviti (ne sebe) Srbiju na "Evrosongu"?

Screenshot_87.png


Screenshot_39.png


Vidi se da Iggy nije bio u Amsu u Kineskoj četvrti, iliti četvrti crvenih fenjera...
Devojke koje tu rade u izlozima su lepotice koje razvaljuju sinapse... Ulične
prostitutke u Amsterdamu su prelepe devojke, pristojno obučene i pristojnog
ponašanja...

Predstavnice Srbije su obučene kao dripice, scenski nastup je identičan, sve je vulgarno
do brutalnosti... Zaostali smo toliko da ne znamo da takve "dame" odavno nisu interesantne
ni Evropi ni ostatku sveta... osim možda čamugama i narkosima iz getoa i favela zadnjih
belosvetskih rupetina...

https://www.blic.rs/zabava/evrovizija-hurricane-blic-dosao-do-snimaka-video/vskem2r

:bljak::bljak::bljak:



 

Back
Top