Ajde tinejdzeri raspisite se...Imate li neke kres kombinacije sa drugovima iz razreda, okoline i td? Kako drugi gledaju na taj vas potez? Uzivate li u neobaveznoj vezi ili se pak trudite da potisnete emocije? Da li ostavljate to kao tajnu ili vas boli k za misljenje drugih?


sa prvom sam bio zasrao nesto i zakacio se a ova druga je usla u neku ozb. vezu pa kao da ispadne fer prema svm decku i da se j*ebe sa strane i da mi odjeb i mi prekinemo...
valjda ce da se nadje nesto u skorije vreme

