Povjerenje i ljubav

Monimoon

Početnik
Poruka
12
Zanima me vaše misljnje o tome kako prekinuti s nekim kog volite ali je okidac za tvoje probleme kojih si povukao iz proslosti.
Dakle bila sam s likom koji je emocionalni vampir i jedva sam kroz sve mukotrpne probleme izasla iz te veze i usla u novu ali povjerenje u ljude sam tad izgubila i nisam sposobna ga bilo kome vise dat i zbog tog nastaju tisuce problema.
Ima li ko savjet?

Monimoon

Početnik
Poruka
12
Novi nije vampir novi je super sve ca sam htjela ali nisam sposobna mu dat povjernje u sve sumljam sve gledam negativno sve trazim lose jer zbog bivseg vampira sam propatila fizicki i psihicki
Usla sam u novu vezu i pogrjesila sam u tome jer se nisam oporavila i dala si vremena, svjesna sam da sam za ovu vezu za sve kriva jer ne dajem povjerenje i želim prekinut ali strah od toliko neuspjeha mi ne dozvoljava

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.651
Novi nije vampir novi je super sve ca sam htjela ali nisam sposobna mu dat povjernje u sve sumljam sve gledam negativno sve trazim lose jer zbog bivseg vampira sam propatila fizicki i psihicki
Ako te voli , daće ti vremena .
Samo budi iskrena prema njemu i nemoj da kriješ to iskustvo iz predhodne veze .
Razumem te .Nemaš poverenja , želiš , ali nešto te koči da veruješ i da se otvoriš ..
Polako .Nadam se da je on od onih koji imaju razumevanja
i da mu je dovoljno stalo do tebe .Ako je tako ,
Biće to dobro , doći će sve na svoje mesto.

Monimoon

Početnik
Poruka
12
Ne razumijete me valjda sam krivo napisala. Ja sam bila u vezi s jednim dugo godina koji me maltretirao psihicki i fizicki bila sam kao lancima vezana za njega i kad sam se uspjela odmaknut od njega i prekinut sve odnose usla sam u vezu s novom osobom ali zbog moje prosloti kakve sam imala s tim vampirom imam traume i tom novom decku zbog svojih strahova nemogu dat povjerenje i nastaje losa veza

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Ne razumijete me valjda sam krivo napisala. Ja sam bila u vezi s jednim dugo godina koji me maltretirao psihicki i fizicki bila sam kao lancima vezana za njega i kad sam se uspjela odmaknut od njega i prekinut sve odnose usla sam u vezu s novom osobom ali zbog moje prosloti kakve sam imala s tim vampirom imam traume i tom novom decku zbog svojih strahova nemogu dat povjerenje i nastaje losa veza
I dalje veruješ, zbog predhodnih iskustava, da je ljubav sisanje?

Monimoon

Početnik
Poruka
12
Ako te voli , daće ti vremena .
Samo budi iskrena prema njemu i nemoj da kriješ to iskustvo iz predhodne veze .
Razumem te .Nemaš poverenja , želiš , ali nešto te koči da veruješ i da se otvoriš ..
Polako .Nadam se da je on od onih koji imaju razumevanja
i da mu je dovoljno stalo do tebe .Ako je tako ,
Biće to dobro , doći će sve na svoje mesto.
Hvala na jako ljepom komentaru, sadasnji decko zna sve i vidio je sve on me izvukao od toga i ogromna podrska mi je bio, za svaki problem koji sad nastane u nasoj vezi krivi moju proslost s pravom, on je tu za mene ali samo ceka sve na meni da se promjenim da radim na sebi a on samo gleda ceka i sve trpi kad me pukne

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.651
Ja sam te razumela da želiš ovu vezu.
Pa ako ne želiš , raskini , budi jedno vreme sama , kuliraj ..
Daj sebi psihičkog odmora.

Monimoon

Početnik
Poruka
12
Moraš da razmisliš šta u stvari želiš.
Ti se dvoumiš.
Po meni , mislim da bi ipak bilo bolje da jedno vreme budeš sama i da radiš na sebi ..
Ja bih barem tako uradila.
Želim bit sposobna vjerovat covjeku kojeg volim i ne mislit o njemu da je ženskar, da ce me tuc ako nesto krivo napravim, da me vara na svakom uglu, da mi sve glumi samo da me iskoristi, jedna strana mene zna da je to sve samo moja trauma iz proslosti a druga strana mene je oprezna. Kad naslutim ili vidim u ovoj vezi neki znak najgluolji koji me podsjeca na onu traumatsku vezu ja stavim 10 oklopa oko sebe i spremna za obrane na svadu poludim doslovno

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
39.412
sama sebi si dala odgovor tj dva dobra ...

1. Usla sam u novu vezu i pogrjesila sam u tome jer se nisam oporavila i dala si vremena, svjesna sam da sam za ovu vezu za sve kriva jer ne dajem povjerenje i želim prekinut ali strah od toliko neuspjeha mi ne dozvoljava

2. Ne razumijete me valjda sam krivo napisala. Ja sam bila u vezi s jednim dugo godina koji me maltretirao psihicki i fizicki bila sam kao lancima vezana za njega i kad sam se uspjela odmaknut od njega i prekinut sve odnose usla sam u vezu s novom osobom ali zbog moje prosloti kakve sam imala s tim vampirom imam traume i tom novom decku zbog svojih strahova nemogu dat povjerenje i nastaje losa veza

Popricate i verovatno ce ti dati prostora da se "sastavis" ... u suprotnom nije mu bas stalo do tebe

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.803
Zasto bi sama prolazila kroz to? Idi kod psihologa, verovatno ce umeti da te posavetuje da kroz to prodjes brze i bezbolnije...
Ovako mogu da prodju godine, decenije dok se sama ne zalecis i budes spremna opet da verujes muskarcima i u vezu...

Nije fer ni prema sadasnjem ni prema buducem a ni prema sebi...
Ovaj koji je pored tebe neka bude ako ga volis a na sebi radi...

Sama ces se tesko izvuci, barem je meni to osecaj...I da, ljudi ce gresiti, neko ce te jos povrediti a ti ces se otudjivati sve vise i vise...To se zove zivot...

Barem bih ja tako...Pravac neki dobar psiholog...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.