poz
ako moze pomoc
za vikend sa instalirao win7 i tu nastaju problemi
pre na xpu sam povezao tv i komp i radilo je bas onako kako sam i hteo,monitor mi je bio 1 a tv 2
a filmove sam pustao preko gom playera i to cim pustim film on se pojavi na tvu a na kompu si mogao da radis druge stvari,koliko se secam bio je podesen klone ili tako nesto
sve sam to hteo sad i na win7 da namestim ali nigde nema klone opcija ,niti mi gom player pusta filmove vec mi se filmovi pustaju preko windows media playera,sto ja necu
e da koristim atijevu grafu 4850 ,predpostavljam da bih u cccu trebao nesto da podesim ali ne znam sta
hvala svima na pomoci
koristi li neko win7 a da mu je tv spojen sa kompom,i da ima atijevu grafu da mi kaze gde se nalazi opcija clone
ako moze pomoc
za vikend sa instalirao win7 i tu nastaju problemi
pre na xpu sam povezao tv i komp i radilo je bas onako kako sam i hteo,monitor mi je bio 1 a tv 2
a filmove sam pustao preko gom playera i to cim pustim film on se pojavi na tvu a na kompu si mogao da radis druge stvari,koliko se secam bio je podesen klone ili tako nesto
sve sam to hteo sad i na win7 da namestim ali nigde nema klone opcija ,niti mi gom player pusta filmove vec mi se filmovi pustaju preko windows media playera,sto ja necu
e da koristim atijevu grafu 4850 ,predpostavljam da bih u cccu trebao nesto da podesim ali ne znam sta
hvala svima na pomoci
koristi li neko win7 a da mu je tv spojen sa kompom,i da ima atijevu grafu da mi kaze gde se nalazi opcija clone