Povezivanje laptopa sa eksternim monitorom

Marko_smt

Primećen član
Poruka
946
Imam laptop na kome je stradao displej, kad ga povežem na eksterni monitor ne dobijam sliku.
Problem je što je stradao hard disk, ubacio sam drugi ispravan ali nemam sistem na njemu tako da ne mogu iz podešavanja da podesim monitor.
Kad ga upalim dok je sve povezano vidim da sija displej (panel je stradao).
Jednom sam na zez (preklapajući laptop) dobio sliku na eksternom monitoru ali nisam uspeo ponovo.
Ima li neko rešenje?
Mogu da probam da instaliram sistem na ispravnom laptopu pa da prebacim hdd ali mislim da neće podići sistem zbog drajvera, različite su konfiguracije.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.553
Imam laptop na kome je stradao displej, kad ga povežem na eksterni monitor ne dobijam sliku.
Problem je što je stradao hard disk, ubacio sam drugi ispravan ali nemam sistem na njemu tako da ne mogu iz podešavanja da podesim monitor.
Kad ga upalim dok je sve povezano vidim da sija displej (panel je stradao).
Jednom sam na zez (preklapajući laptop) dobio sliku na eksternom monitoru ali nisam uspeo ponovo.
Ima li neko rešenje?
Mogu da probam da instaliram sistem na ispravnom laptopu pa da prebacim hdd ali mislim da neće podići sistem zbog drajvera, različite su konfiguracije.
Који је лап топ у питању?
Многи лап топови имају функцију пребацивања слике у биосу, он fn+неки тастер од f1....f12.
Погледај пажљиво.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.