Povezanost Wikileaks-a i drevnog prorocanstva?!?!?!?!?!

sveznalo

Ističe se
Poruka
2.834
Naime, o cemu se radi, mislim da svi dobro znate, Wikilieaks se pojavio u vreme pocetka ispunjavanja Baba Vanginog prorocanstva, odnosno, kraj novembra, pocetak decembra...
Mozda je "rat medju Korejama" samo bio varka, mozda pravi rat izazove ono sto dospe u svet objavljivanjem podataka... Sta ce biti vreme ce pokazati, ali morate priznati da koindicdencija postoji... :confused:
 
Ne bih se slozio da je spam.
Te navodne dezinformacije dolaze iz istog izvora odakle i tvoje informacije. Reci mi sta se ostvarilo u predvidjanjima za novembar, koliko primecujem mi smo vec uveliko zagazili u mesec decembar.

a reci mi ti, odakle ti znas sve ono sto je baba rekla?
procitao si na internetu...
hmm, zanimljvo...
Eh, pa ja recimo znam nesto vise od cituckanja na internetu, pa sam kompetentan da ocenjujem sta je spam a sta ne... :bye: :cool:
 
Wikilieaks se pojavio u vreme pocetka ispunjavanja Baba Vanginog prorocanstva

Pa sta se ispunilo? Evo priznajem, ne znam, citam samo ovo sa interneta.

Eh, pa ja recimo znam nesto vise od cituckanja na internetu, pa sam kompetentan da ocenjujem sta je spam a sta ne...

Dobro,ako nisam kompetentan da polemisem onda eto, pitam.
 
Pa sta se ispunilo? Evo priznajem, ne znam, citam samo ovo sa interneta.



Dobro,ako nisam kompetentan da polemisem onda eto, pitam.

Rat u Koreji. Ove godine je ubijeno par politickih licnosti, neko je pustio buvu da se tu trebalo raditi o predsednicima, ali ne, radi se o politicarima.
Dovoljno?
Druga stavr, i ostavimo baba Vangu po strani, sta cemo sa "Majama"?
 
Rat u Koreji. Ove godine je ubijeno par politickih licnosti, neko je pustio buvu da se tu trebalo raditi o predsednicima, ali ne, radi se o politicarima.
Dovoljno?
Druga stavr, i ostavimo baba Vangu po strani, sta cemo sa "Majama"?

Rat u Koreji, dobro, potencijalna mogucnost svetskih razmera, ali jos uvek nema vece vojne eskalacije,a novembar prodje,ali ok sacekacemo jos malo.

Ok da li su ubijena ta 4 politicara? Nisu. A novembar opet prodje :)

A sta hoces reci kada si spomenuo Maje?
 
Rat u Koreji, dobro, potencijalna mogucnost svetskih razmera, ali jos uvek nema vece vojne eskalacije,a novembar prodje,ali ok sacekacemo jos malo.

Ok da li su ubijena ta 4 politicara? Nisu. A novembar opet prodje :)

A sta hoces reci kada si spomenuo Maje?

Ocigledno je da me ne razumes... :lol:
Ne zastupam teoriju o ratu ili smaku sveta...
Recimo da znam da ce se dogoditi promena posle 2012, iako se nece odmah videti promene, pocece polako da isplivavaju na povrsinu...
Ovim stvaraima samo zelim da dokazem koliko su sve povezane sa 2012 i cuvenom pricom da ce se dogoditi ono "nesto" ... ;)
 
Poslednja izmena:
Naime, članovi Italijanske nacionalne knjižare prema toj su stranici u maju 2004. u Rimu otkrili rukopise slavnog proroka Michela de Nostradamusa (1503-1566). Rukopise je navodno Nostradamusov sin poklonio Papi Urbanu VIII (1568. – 1644.), da bi nakon njega gotovo četiri vijeka ležali sakriveni u rimskim arhivima.

Zapise je istražio dr. Michael Rathford. Kombinovanjem tradicionalnih metoda i savremenih algoritama došao je do tehnike za dešifriranje koju je nazvao Nostradamusov kod (sličnost s Da Vincijevim kodom vjerovatno je slučajna). Na temelju svog tumačenja Rathford je napisao knjigu koja se zove Nostradamusov kod: Treći svjetski rat. U njoj se opisuju aktivnosti Osame Bin Ladena, teroristički napadi na SAD, nuklearno razaranje Rima i sukobi SAD-a sa Iranom odnosno Sjevernom Korejom.

Pomoću Nostradamusovog koda Rathford je utvrdio da otkriveni spisi između ostalog, opisuju i razdoblje koje slijedi, te ključne ucesnike u njemu poput Osame Bin Ladena. Poglavlje koje se odnosi na razdoblje od 2007. do 2012 (u njegovu tumačenju) opisuje kako će se neki 'ludi vođa' s Bliskog istoka domoći nuklearnog oružja i njime napasti Evropu. Jedna će bomba završiti u istočnom dijelu Sredozemnog mora i zatrovati ribe. Evropske zemlje pokušat će intervenisati, međutim, vođa će upotrijebiti ostatak svoga nuklearnog arsenala u napadu na druge djelove Evrope, osobito Italiju i u njoj Rim. No, uza svu ludost i moć koju posjeduje, taj čelnik još nije onaj pravi Antikrist kojeg tako često u svojim proročanstvima spominje Nostradamus, već njegov prethodnik i pomoćnik koji će mu tek pripremiti i olakšati dolazak.

http://www.madeinmontenegro.com/index.php?action=s_home_ops&action1=d_home_ops&id=2534
 
Ocigledno je da me ne razumes... :lol:

Ne zastupam teoriju o ratu ili smaku sveta...

Cekaj malo, kako te ne razumem, sam pominjes ovu babu, svi ovde spominju rat jedino ispade da ja ovde nista ne razumem.

Ne zastupam teoriju o ratu ili smaku sveta...
Mozda je "rat medju Korejama" samo bio varka, mozda pravi rat izazove ono sto dospe u svet objavljivanjem podataka...

PA O KOM RATU ONDA GOVORIS, SADA TE STVARNO NISTA NE RAZUMEM? :dontunderstand:

Ovim stvaraima samo zelim da dokazem koliko su sve povezane sa 2012 i cuvenom pricom da ce se dogoditi ono "nesto" ...

Pa sta se to nesto posebno dogadja da bi se povezalo sa majanskim kalendarom, pogledaj malo dogadjaje pred I i II svetski rat, u kakvom je tada svet bio haosu, pa da li se tada nesto promenilo?
 
Prvo, kacenje dveju Koreja lako moze da se ispostavi kao pocetak rata jer mi ne znamo sta ce se iznedju njih desavati u narednim mesecima. Zasto mislite da je na to stavljena tacka? Sta ako krenu da se samaraju nuklearkama u, lupam, martu 2011e? Istorija ce ipak zapisati 23ci nov 2010 kao pocetak. Dakle, ne zavaravajte se da je sve gotovo. Ja molim Boga da jeste, ali uopste ne mora da bude.

Drugo, mi jos uvek ne znamo da li se nesto desilo u novembru sto bi moglo u narednom periodu dovesti do globalnog sranja. Koliko ja videh, Baba rece da ce rat poceti u novembru nekakvim lokalnim sukobom ali da ce nuklearno oruzje biti upotrebljeno tek u 2011oj, sto znaci da do 2011e nema nista od globalnog sukoba. A lokalnih sukoba u novembru koliko je bilo? Ne smem ni da razmisljam o tome.
 
PA O KOM RATU ONDA GOVORIS, SADA TE STVARNO NISTA NE RAZUMEM? :dontunderstand:

rat uzimam kao jednu od potencijalnih teorija... ne govorim da ce biti sigurno, jer nisam siguran u to, al' isto tako ne mogu da tvrdim i ono drugo, da ga nece biti... ;)


Pa sta se to nesto posebno dogadja da bi se povezalo sa majanskim kalendarom, pogledaj malo dogadjaje pred I i II svetski rat, u kakvom je tada svet bio haosu, pa da li se tada nesto promenilo?

Ali da li je bilo price tada o smaku sveta-nije.
Da li je svet tada bio u haosu - jeste, a da li je svet bio uplasen da ce doci do smaka sveta-nije... ;)
 
PLATE_35.jpg
 
Prvo, kacenje dveju Koreja lako moze da se ispostavi kao pocetak rata jer mi ne znamo sta ce se iznedju njih desavati u narednim mesecima. Zasto mislite da je na to stavljena tacka? Sta ako krenu da se samaraju nuklearkama u, lupam, martu 2011e? Istorija ce ipak zapisati 23ci nov 2010 kao pocetak.

Pazi izuzetno je diskutabilno govoriti o datumu pocetka rata u koliko se nesto zaista dogodi.

Formalno rat izmedju dveju Koreja traje jos od 1950. godine, a bilo je koliko znam jos nekih manjih carki, do duse nista ozbiljno kao sto je ova.

Jos uvek se svi drze po strani, tako da jos nije bilo ni jednog konkretnog mesanja ostalih zemalja cije je ucestvovanje potrebno da bi sukob imao karakteristike svetskih razmera.
 
Pazi izuzetno je diskutabilno govoriti o datumu pocetka rata u koliko se nesto zaista dogodi.

Formalno rat izmedju dveju Koreja traje jos od 1950. godine, a bilo je koliko znam jos nekih manjih carki, do duse nista ozbiljno kao sto je ova.

Jos uvek se svi drze po strani, tako da jos nije bilo ni jednog konkretnog mesanja ostalih zemalja cije je ucestvovanje potrebno da bi sukob imao karakteristike svetskih razmera.

Tacno, ali u prorocanstvu stoji, ako se dobro secam, da ce se globalni sukob izroditi iz manjeg lokalnog. Korejskog na primer.
 
Naime, članovi Italijanske nacionalne knjižare prema toj su stranici u maju 2004. u Rimu otkrili rukopise slavnog proroka Michela de Nostradamusa (1503-1566). Rukopise je navodno Nostradamusov sin poklonio Papi Urbanu VIII (1568. – 1644.), da bi nakon njega gotovo četiri vijeka ležali sakriveni u rimskim arhivima.

Zapise je istražio dr. Michael Rathford. Kombinovanjem tradicionalnih metoda i savremenih algoritama došao je do tehnike za dešifriranje koju je nazvao Nostradamusov kod (sličnost s Da Vincijevim kodom vjerovatno je slučajna). Na temelju svog tumačenja Rathford je napisao knjigu koja se zove Nostradamusov kod: Treći svjetski rat. U njoj se opisuju aktivnosti Osame Bin Ladena, teroristički napadi na SAD, nuklearno razaranje Rima i sukobi SAD-a sa Iranom odnosno Sjevernom Korejom.

Pomoću Nostradamusovog koda Rathford je utvrdio da otkriveni spisi između ostalog, opisuju i razdoblje koje slijedi, te ključne ucesnike u njemu poput Osame Bin Ladena. Poglavlje koje se odnosi na razdoblje od 2007. do 2012 (u njegovu tumačenju) opisuje kako će se neki 'ludi vođa' s Bliskog istoka domoći nuklearnog oružja i njime napasti Evropu. Jedna će bomba završiti u istočnom dijelu Sredozemnog mora i zatrovati ribe. Evropske zemlje pokušat će intervenisati, međutim, vođa će upotrijebiti ostatak svoga nuklearnog arsenala u napadu na druge djelove Evrope, osobito Italiju i u njoj Rim. No, uza svu ludost i moć koju posjeduje, taj čelnik još nije onaj pravi Antikrist kojeg tako često u svojim proročanstvima spominje Nostradamus, već njegov prethodnik i pomoćnik koji će mu tek pripremiti i olakšati dolazak.

http://www.madeinmontenegro.com/index.php?action=s_home_ops&action1=d_home_ops&id=2534

Da, ocigledno je da je Iran, pored Koreja, trenutno najveca pretnja.
 
koji bre rat u koreji??

tamo se svako malo pripuca,to je normalno...ako vi ovih par granata nazivate ratom,onda pojma nemate sta je rat...tamo je mirno
to su pogranicne carke......rata kao rata nema...ljudi zive i rade normalno,kao i svud u svetu
ja zivim u korejskom komsiluku,te znam,nikakvog rata ovde nemna,tako da mi nije jasno,sta ste se uhvatili koreje kao pocetka rata??
 

Back
Top