Povecanje Brzine telekom srbija?

Imas mogucnost za nekog drugog operatera i otiso si kod tih slepaca? Nisi mi jasan, ako je tako...

Znas kako dok je ranije to bio Sezampro nisam imao nikakve zamerke i sve je bilo skroz ok evo ima vec nekih 5-6 godina kako sam kod njih, ali od kako je Orion preuzeo Sezama sve je krenulo nizvodno... Bas sam zato napomenuo da ne zelim da se vezujem ni za kakav ugovor kod njih jer su se mnogo izbezobrazili tako da uvek mogu samo da im se zahvalim i da odem kod nekog drugog provajdera.
 
Ma najbolje da ce da povecaju pre vremena...evo od malopre ;) na dva megabita.


242-1.jpg
 
Danas su počeli sa povećavanjem brzina. (Tj ne znam da li su baš danas počeli, ali meni je brzina danas skočila :D)

Pa pazi nesto kontam da nemogu za jedan dan svim korisnicima u Srbiji da povecaju brzinu, jel tako...

Ili ce da pocnu malo ranije od 1 februara, kako bi do 1 svima bile povecane brzine, ili ce da pocnu bas 1 ali onda nemogu se svi nadati da budu uhvaceni u prvom danu.

Ja nesto mislim da bi bilo posteno ranije da pocnu kako bi svim korisnicima do 1 februara bilo povecano, a i treba tako, jasi nas ovaj telekom ko stoku, pa je red da daju nesto malo gratis z:lol:
 
Ja sam dobio neku informaciju da ce do 1 biti svima povecano, e sada to znaci da bi trebali da pocnu malo ranije, da bi svima bilo povecano do 1.

A nesto kontam, mi se kao radujemo nesto zbog povecanja, a ustvari kada se samo malo razmisli, vidi se da je Telekom opet na velikom dobitku.

Sta rade, povecavaju sa 1 na 1.5 (al su se pretrgli u p.m.) ali dizu cenu za nekih 100 i + dinara, sta to znaci, koliko sam ja obavesten da preko 80% korisnika koristi taj paket, sto znaci da ce opet Telekomovci biti u plusu !

Tako da je ovo samo sarena laza, koju nam servira Lelekom.
 
Колико ја знам и видим на мојој уплатници треба интернет да ми се повећа на 1500 Kb/s а уплоад на 256 Kb/s, корисник сам пакета Клик 1.

Treba da ti se poveca download na 1.5 mega bita i upload na 256, kao i mesecna pretplata ;)

Sto mi nije jasno kada vec povecavaju sto lopovi ne stave na 2mb nego na 1.5mb ali ipak je telekom

Ma mene cudi da se i ovo uopste dogodilo, samo mnogo im je ja*arska fora sto su povecali pretplatu za klik 1.
 
imam i ja jedno pitanje,jel ima neko da koristi net preko verat-a? imaju akciju u toku ovog meseca ,da korisnici koji imaju 1Mb/s, za samo 350din vise predju na 4Mb/s ( 1Mb =1286din) ,sve u svemu veoma jeftino,ali ja bi ih iskulirao sa "akcijom: iz prostog razloga sto su za proteklih nekoliko godina povecavali korisnicima brzine stim da su ostajali na istoj ceni.

primer je moj ortak koji je imao 512 i placao oko 2200din,pa su mu povecali pre 5-6 godina na 1Mb a cena ostala ista,a pre par godina mu povecali na 2Mb a cena ista.
Imam neki osecaj da ce i meni povecati na 2 bez povecanja cene ,ili cu ostati na 1 a smanjice cenu,jer je nelogicno da neko sa 4 placa 1640 a ja na 1Mb 1286din


ISKULIRATI IH ILI PRECI ??? sa 2Mb bih bio prezadovoljan dok mi je 4 bacanje para
 
imam i ja jedno pitanje,jel ima neko da koristi net preko verat-a? imaju akciju u toku ovog meseca ,da korisnici koji imaju 1Mb/s, za samo 350din vise predju na 4Mb/s ( 1Mb =1286din) ,sve u svemu veoma jeftino,ali ja bi ih iskulirao sa "akcijom: iz prostog razloga sto su za proteklih nekoliko godina povecavali korisnicima brzine stim da su ostajali na istoj ceni.

primer je moj ortak koji je imao 512 i placao oko 2200din,pa su mu povecali pre 5-6 godina na 1Mb a cena ostala ista,a pre par godina mu povecali na 2Mb a cena ista.
Imam neki osecaj da ce i meni povecati na 2 bez povecanja cene ,ili cu ostati na 1 a smanjice cenu,jer je nelogicno da neko sa 4 placa 1640 a ja na 1Mb 1286din


ISKULIRATI IH ILI PRECI ??? sa 2Mb bih bio prezadovoljan dok mi je 4 bacanje para

Iskulirati, mada bih mnogi skocili na to.
Ali ti si jedan od intaligentnih koji nece pasti na tu foru ;)
 
Zar se pretplata ne smanjuje?

Pa da smanjuje se da nema onih zvezdica :lol:

Znaci 1299 + 18 % je*enog poreza staje 1532 dinara, a sada trenutna cena je 1425, sto znaci da se korisnicima KLIK 1 paketa pretplata povecava za 107 dinara.

A smanjuje se ovima sto imaju 4,6,8 i 16, ali kao sto sam vec rekao, dzaba sto se njima smanjuje, kada preko 80% koristi klik 1 i to znaci da nas opet Lelekomovci je*u u zdrav mozak.

Samo me zanima, posto nigde nepise sta ce se desiti sa onim klik start paketom on 256....
 
imam i ja jedno pitanje,jel ima neko da koristi net preko verat-a? imaju akciju u toku ovog meseca ,da korisnici koji imaju 1Mb/s, za samo 350din vise predju na 4Mb/s ( 1Mb =1286din) ,sve u svemu veoma jeftino,ali ja bi ih iskulirao sa "akcijom: iz prostog razloga sto su za proteklih nekoliko godina povecavali korisnicima brzine stim da su ostajali na istoj ceni.

primer je moj ortak koji je imao 512 i placao oko 2200din,pa su mu povecali pre 5-6 godina na 1Mb a cena ostala ista,a pre par godina mu povecali na 2Mb a cena ista.
Imam neki osecaj da ce i meni povecati na 2 bez povecanja cene ,ili cu ostati na 1 a smanjice cenu,jer je nelogicno da neko sa 4 placa 1640 a ja na 1Mb 1286din


ISKULIRATI IH ILI PRECI ??? sa 2Mb bih bio prezadovoljan dok mi je 4 bacanje para

Ja sam bio kod verata 11 meseci i bio sam prezadovoljan...
Pazi, bilo kako bilo od 1 februara ti ces imati 1.5 :D, tako da opusti se z:mrgreen:
 

Back
Top