Potvrđeno čelično prijateljstvo dva naroda (Komunisticka Kina i Antikomunisticka Srbija bratske su krvi nije vazno ko ce od njih biti prvi)

:hahaha: :hahaha:

Ти мислиш да ја спадам у оних 5% становника који су добили стан?

Нема од тога ништа,нисам био ''друг члан'',нисам дете народног хероја или првоборца,борца,важног друга,партијског активисте итс.

Станове су добијали такви ко ти што су безрезервно тапшали ,другови тапшачи...

Прво и основно - СТАН се ''добијао'' на КОРИШЋЕЊЕ,не у власништво,плаћала се и станарина.Власништво стиже тек са другом слобом који је то направио да би за 1800 ондашњих ДМ ''откупио'' вилу на Дедињу (продали чујем наследници за 5 милиона евра)

ОД чије лове су прављени станови?

Нас 400 даје лову у фамозни стамбени фонд а ЈЕДАН добија стан,једном у две или три године....стигао бих на ред 2053-е али тад нећу бити ту па сам се бунио ЗАШТО ја дајем паре а знам да стан нећу добити никад...а они тапшачи ме нападали ''срам те било,јел оћеш да нам важни другови немају решено стамбено питање?Како ће да обављају тако важне партијске задатке и да брину о нама?Зар да се потуцају као подстанари?''

И тако,...за твоју информацију нисам добио ништа никад од државе осим позива за ''информативне разговоре'' или за ''војну вежбу'' за који неки тврде и дан данас да је то био рат.А у буквицу је поштено уписано ''војна вежба''...
Побркао сам те са Грубаном.

Back