Potvrđeno čelično prijateljstvo dva naroda (Komunisticka Kina i Antikomunisticka Srbija bratske su krvi nije vazno ko ce od njih biti prvi)

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
32.399
Komunisticka Kina i Antikomunisticka Srbija ( koja je otvorila muzej najvecem antikomunistickom borcu Drazi ) imaju celicno prijateljstvo. Za Tita koji je bio komunista i za njegovu SFRJ se baca drvlje i kamenje, a na Komunisticku Kinu gde je i danas Mao Ce Tung WOW sve najbolje.
Znaci Srbija je i dalje za saradnju sa komunistima ?
:think:
PREDSEDNICA VLADE ANA BRNABIĆ U ŠANGAJU RAZGOVARALA S KINESKIM PREMIJEROM LI ĆIJANGOM

Potvrđeno čelično prijateljstvo dva naroda​

Sa predstavnicima kompanije „Šangaj renjuvabls” premijerka je razgovarala o ulaganjima većim od dve milijarde evra
https://www.politika.rs/sr/clanak/582169/Potvrdeno-celicno-prijateljstvo-dva-naroda
677z381_cb_Ana-I-Li.jpg

Chinese Communist Song - Without the Communist Party, There Would Be No New China​

mao-zedong-mao-tse-tung-chairman-mao-china-beijing-chinese-guard-forbidden-city-mao-prc.jpg

YoungPioneers.jpg

da520857-0001-0004-0000-000000229991_w1200_r1_fpx59.03_fpy55.01.jpg

Komunisticka Kina i Antikomunisticka Srbija ( koja je otvorila muzej najvecem antikomunistickom borcu Drazi ) imaju celicno prijateljstvo. Za Tita koji je bio komunista i za njegovu SFRJ se baca drvlje i kamenje, a na Komunisticku Kinu gde je i danas Mao Ce Tung WOW sve najbolje.
Znaci Srbija je i dalje za saradnju sa komunistima ?
:think:
PREDSEDNICA VLADE ANA BRNABIĆ U ŠANGAJU RAZGOVARALA S KINESKIM PREMIJEROM LI ĆIJANGOM

Potvrđeno čelično prijateljstvo dva naroda​

Sa predstavnicima kompanije „Šangaj renjuvabls” premijerka je razgovarala o ulaganjima većim od dve milijarde evra
https://www.politika.rs/sr/clanak/582169/Potvrdeno-celicno-prijateljstvo-dva-naroda

Chinese Communist Song - Without the Communist Party, There Would Be No New China​

Није то ништа ...​

Srpska premijerka na grobu profašističkog premijera​

milan-3-356x363.png

https://balkans.aljazeera.net/opini...-premijerka-na-grobu-profasistickog-premijera

Срби воле комунизам, Стаљина, Мао-а.Ниси волели само ревизионистички Брозов полусоцијалистички режим.
Ne bismo znali da mrzimo Tita da nam amerikanci tako nisu rekli.

Nije istina. Broz je do kraja života bio komunista.
Био је комуниста већи део живота, али последњих 15-так година живота тешко да се може сматрати комунистом.Од почетка 60-тих ,повукао се у неку врсту егзила на Брионе, живео начином животом који је недостојан комунисте и јурио младе масерке, док су његови најближи сарадници растурали и задуживали државу.
Мислим да је пред крај живота изгубио интересовање за државу и партију, и да му је само било битно да њега лично неко не дира.

Но, и таква полусоцијалистичка и ревизионистичка СФРЈ је била много боља за 90% њених становника од капиталистичких држава-наследница Југославије.За 2-3% популације социјализаам је био врло лош, јер су изгубили привилегије које су имали у капиталистичкој Краљевини.За 7-8% популације је било скоро исто и пре и после 1945 године.

Но, и таква полусоцијалистичка и ревизионистичка СФРЈ је била много боља за 90% њених становника од капиталистичких држава-наследница Југославије.За 2-3% популације социјализаам је био врло лош, јер су изгубили привилегије које су имали у капиталистичкој Краљевини.За 7-8% популације је било скоро исто и пре и после 1945 године.
Gde je bio taj srećni narod da brani socijalizam i revoluciju 1990 -te kad je povampirena reakcija digla glavu ?

Био је комуниста већи део живота,
Ово је добар виц...како оно рече Жан Бедел Бокаса ''ја иако сам Цар у свему сам гола сиротиња за овог комунистичког вођу''

Фино је то пропагирати комунизам док ти авион доноси на Брионе доручак из Београда....

Poslednja izmena:

А шта са оних 2 милиона ''гастарбајтера'',у шта се они сврставају?У који % ?

А шта са оних 2 милиона ''гастарбајтера'',у шта се они сврставају?У који % ?
Они се сврставају у онај део народа који није добио 2 друштвена стана као ти.

Они се сврставају у онај део народа који није добио 2 друштвена стана као ти.

:hahaha: :hahaha:

Ти мислиш да ја спадам у оних 5% становника који су добили стан?

Нема од тога ништа,нисам био ''друг члан'',нисам дете народног хероја или првоборца,борца,важног друга,партијског активисте итс.

Станове су добијали такви ко ти што су безрезервно тапшали ,другови тапшачи...

Прво и основно - СТАН се ''добијао'' на КОРИШЋЕЊЕ,не у власништво,плаћала се и станарина.Власништво стиже тек са другом слобом који је то направио да би за 1800 ондашњих ДМ ''откупио'' вилу на Дедињу (продали чујем наследници за 5 милиона евра)

ОД чије лове су прављени станови?

Нас 400 даје лову у фамозни стамбени фонд а ЈЕДАН добија стан,једном у две или три године....стигао бих на ред 2053-е али тад нећу бити ту па сам се бунио ЗАШТО ја дајем паре а знам да стан нећу добити никад...а они тапшачи ме нападали ''срам те било,јел оћеш да нам важни другови немају решено стамбено питање?Како ће да обављају тако важне партијске задатке и да брину о нама?Зар да се потуцају као подстанари?''

И тако,...за твоју информацију нисам добио ништа никад од државе осим позива за ''информативне разговоре'' или за ''војну вежбу'' за који неки тврде и дан данас да је то био рат.А у буквицу је поштено уписано ''војна вежба''...

Back