POTRES NA KOSOVU Pala vlada Aljbina Kurtija

Дада, наравно, треба да трпим срџбу нижих облика живота и правим се као да сам део њих. Као да су њихове предрасуде и животне навике лековите.

Not in this lifetime.

Нема ту циле, миле, друштво пирата те само опељеши, а појма немаш зашто си пропао.

Питај Терпентина како се пљачкају каравани дођоша од еујањичара!

Неспособни сте ви свилени овде за опстанак док ми ајдуци и устаници не ослободимо Србију ко 1804.
 
Нема ту циле, миле, друштво пирата те само опељеши, а појма немаш зашто си пропао.

Питај Терпентина како се пљачкају каравани дођоша од еујањичара!

Неспособни сте ви свилени овде за опстанак док ми ајдуци и устаници не ослободимо Србију ко 1804.
Ослободите Србију од Срба? Тешко.
 
Тако је традиционалисто, објасни неолибералним прелетачима, бившим бољшевицима !
A najtragičnije je da nisu roknuli Tita i vrh KP Hrv.
Koji su ih sanjkali i sa U radili pokolje po srpskim sredinama.

Neškolovana i primitivna seljana nije skapirala osnovne stvari manipuliranja i guženja.

Još ih raseljavao iza 45 sa Kozare Korduna gde su ih klali i U i komunozverovi.
 
A najtragičnije je da nisu roknuli Tita i vrh KP Hrv.
Koji su ih sanjkali i sa U radili pokolje po srpskim sredinama.

Neškolovana i primitivna seljana nije skapirala osnovne stvari manipuliranja i guženja.

Još ih raseljavao iza 45 sa Kozare Korduna gde su ih klali i U i komunozverovi.

Да, али прво су побили најутицајније, најбогатије и најшколованије Србе у НДХ, Тито покупио сиротињу (јеба га ја/јеба га ти) испод личког, ерцеговачког, крајишког и ЦГ камена и плоче, па их послао овде елиту и господство да стреља чији су преци ратовали са 3 царства и направили државу !

Трагедија незнања и данас !
 
Dok je pod okupacijom, ne. Dok su tamo komšijini teroristi, ne.
Питао те је за југ Србије, а не за Косово. Видиш да немаш појма шта је Србија. Ништа чудно додуше јер си ти само један од многих интернет "србенди".
Btw на југу Србије са албанском паравојном формацијом, тзв. "Ослободилачком војском Прешева, Медвеђе и Бујановца", успешно се обрачунала "издајничка" Ђинђићева влада.
 
Poslednja izmena:
Питао те је за југ Србије, а не за Косово. Видиш да немаш појма шта је Србија. Ништа чудно додуше јер си то само један од многих интернет "србенди".
Btw на југу Србије са албанском паравојном формацијом, тзв. "Ослободилачком војском Прешева, Медвеђе и Бујановца", успешно се обрачунала "издајничка" Ђинђићева влада.
Kad vas šiptarčine vojskom isteramo, videćeš dobro šta je jug Srbije, dok budeš plivao ka Aziji.
 
Kad vas šiptarčine vojskom isteramo, videćeš dobro šta je jug Srbije, dok budeš plivao ka Aziji.
Eто шта ви интернет "србенде" једино знате да радите - да вређате друге учеснике, да претите на празно, да баљезгате о Русији, да ботујете за *******ог и Додига и сл.
А при томе не разликујете југ Србије од Косова.
 
Eто шта ви интернет "србенде" једино знате да радите - да вређате друге учеснике, да претите на празно, да баљезгате о Русији, да ботујете за *******ог и Додига и сл.
А при томе не разликујете југ Србије од Косова.
Ujko nemoj da se vredjamo, ako izvadim ovaj moj buzdovan iz gaca mislices da te je kurona zveknula.
 
Sve je moguće. Još za vreme SFRJ albanska emigracija sa Kosova u Siriji je bila regrutovana od sirijske obaveštajne službe za poslove u Evropi. Rusija i Sirija sada su prijateljske zemlje i nije isključeno da je Rusija preko njih pokušala nešto da odradi, jer im je Sirija i dužna. Realno Kurti i ne izgleda kao tipičan arnaut ..
 
Dok je pod okupacijom, ne. Dok su tamo komšijini teroristi, ne.

To je nakaradna logika koja i dovodi do istorijskih neuspeha. Ili nas ne interesuje (pa da lepo priznamo i ostavimo to) ili je to Srbija i naravno da nas interesuje.

Osim toga, u politici ono što je ključno jeste vrlo dobro poznavanje svojih neprijatelja. Ono treba da bude na vrlo intimnom nivou. A dok god se to ne shvati, nacionalni porazi dolaze kao logična posledica i samo će se gomilati.
 

Back
Top