Quantcast

Potrebna mi je pomoc!HITNO!

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.486
paassword za sta?
za izlazak na net?
Ako je za to ti to malko lagis :P
Bio sam u gomili firmi gde sekratarica naravno nema pojma koja je sifra za net i jednostavno okrenem tehnicku podrsku i kad odgovoris na par njihovih pitanja radi potvrde da je nalog tvoj oni ili ti daju sifru ili je promene u neku novu koju izaberes preko telefona (u zavisnosti koji je provajder u pitanju razlicito rade a veruj mi imao sam kontakte sa skoro svim provajderima, neces verovati koliko ljudi ide na net sa siframa koje nemaju pojma :) )

tixi

Primećen član
Poruka
548
tab503:
paassword za sta?
za izlazak na net?
Ako je za to ti to malko lagis :P
Bio sam u gomili firmi gde sekratarica naravno nema pojma koja je sifra za net i jednostavno okrenem tehnicku podrsku i kad odgovoris na par njihovih pitanja radi potvrde da je nalog tvoj oni ili ti daju sifru ili je promene u neku novu koju izaberes preko telefona (u zavisnosti koji je provajder u pitanju razlicito rade a veruj mi imao sam kontakte sa skoro svim provajderima, neces verovati koliko ljudi ide na net sa siframa koje nemaju pojma :) )
tehnicku podrsku?!ok hvala puno a ne lazem sada sam preko cni-a!thx

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.