Потребна хакерска помоћ (објашњење)

YT1RDI

Primećen član
Poruka
532
На једном хрватском форуму (пф политика) сам се мало препуцавао с' њима а они ме ''избаце''. Е сад, нису ме бановали али су избрисали све моје постове и не могу да поново постујем иако ми је приступ допуштен (додуше само за ПП). О чему се ту ради и има ли лека?:confused:
 
Sto si ti nasao da isterujes pravdu preko nacionalizma?
RESENJE: Kao i na Krsti, napravis novi nick, slican:)

Ма није било национализма, само супротстављања аргумената и по која шала (али уочљива - не увредљива).
А пробао сам са новим ником - не иде. Одма ми препозна рачунар. Као да су ми кокнули неког црва ал' нисам могао ништа да нађем.:x
Нису ме чак ставили ни на листу банова. Једноставно су ми избрисали сваки траг и тамо где су ме цитирали.
Зато сам и питао овде.
 
Ma sta bre?Ma nemogu ti nista.
Idi brate u igraonicu napravi mail,registruj se i onda im sve po spisku :):);)

Salim se.Nego jel imas dinamicku IP?Ako imas promeni je normalono reconnect.Izbrisi sve kolacice.Nemoj nista vise da radis samo napravi novi mail,i registruj se preko tog mail-a.

Ako si sigurno promenio IP i sigurno obrisao kolacice(ali sve),a ipak nemozes da pristupis kako bi trebalo da je sve normalno,onda daj adresu koji je to forum pa cemo da vidimo cija baba bolje palacinke pravi ;)

btw. lose ti je ime teme.Kakva bre hakerska pomoc? hehehe :);) Neznamo mi nista o hakerisanju,to zapamti.;)
 
btw. lose ti je ime teme.Kakva bre hakerska pomoc? hehehe :);) Neznamo mi nista o hakerisanju,to zapamti.;)

:shock: Хакер = онај који воли да зна ''како то ради'' па онда све разбуца и унапреди. Па хакери су постојали и пре рачунара.
За мене је то синоним за напредног корисника;) а што су га данас извитоперили ....:-(
Неће ни преко другог браузера. Е сад, ИП? Кад год сам чачкао ИП морао сам да зовем подршку (бежични интернет, рачунар спојен преко рутера).
 
Ocigledno nisi razumeo moj komentar na naziv teme.
,jel ti to meni,nama(svejedno) objasnjavas sta znaci biti haker?:):):) lolcina
Ма водим ја рачуна о знацима интерпункције и о емотиконима ал' увек се ту неђе неки нови корисник рачунара па што да не чита. Нове (старе) информације су добродошле. Ја користим рачунар 13 год. па кад год ми затреба нешто ново видим колико не знам.:(
 
c c c c
Pogresno ime teme :d
I mislim da je tema otisla u ot

Onlajn zajednica je godinama vodila harangu protiv glavnih medija povodom korišćenja termina “haker”, kao pojma koji je podrazumevao pojedinca koji provaljuje u računarske sisteme. Tradicionalno, termin “haker” je označavao osobu koja petlja po nepoznatim sistemima u nesebičnom naporu da ih upozna i/ili ponovo izgradi, da bi ih poboljšala. S druge strane, pod terminom “kraker” podrazumevao se zlonamerni haker koji je provaljivao u sisteme iz zadovoljstva, ili radi sticanja koristi.
:)
 
otvoris nov mail na googlu i ponovo..jedino ako ti nije IP adresa zabranjena

Mislim da sajtovi mogu zabraniti pristup na osnovu IP adrese samo preko sudskog naloga (ako dodje do ozbiljnog krsenja pravila sajta pa vas tuze!)....Ti mozes stvarati nove nick-ove ali ce te brisati jer si na listi nepozeljnih i naci ce razlog da te uklone. Zato...ne trudi se mnogo da ponovo udjes na taj sajt!

A...nije tesko biti fin! ;)
 
Mislim da sajtovi mogu zabraniti pristup na osnovu IP adrese samo preko sudskog naloga (ako dodje do ozbiljnog krsenja pravila sajta pa vas tuze!)....Ti mozes stvarati nove nick-ove ali ce te brisati jer si na listi nepozeljnih i naci ce razlog da te uklone. Zato...ne trudi se mnogo da ponovo udjes na taj sajt!

A...nije tesko biti fin! ;)
Sud koje zemlje? Kako ce sud u Engleskoj da presudi protiv tebe kad ni ne znaju ko si...N.N. lice? Kakva tuzenja? Svaki sajt(forum) ima svoj pravilnik na koji pristajes pri uclanjenju( to je ono kad kliknes "I agree") i samo to i njihova dobra volja te dele od banovanja...Normalno da njima ne ide u prilog da rasteruju clanove zbog gluposti, ali kad neko pretera...onda se desava ono sto kazes na kraju8-).
 
Sud koje zemlje? Kako ce sud u Engleskoj da presudi protiv tebe kad ni ne znaju ko si...N.N. lice? Kakva tuzenja? Svaki sajt(forum) ima svoj pravilnik na koji pristajes pri uclanjenju( to je ono kad kliknes "I agree") i samo to i njihova dobra volja te dele od banovanja...Normalno da njima ne ide u prilog da rasteruju clanove zbog gluposti, ali kad neko pretera...onda se desava ono sto kazes na kraju8-).

Oggy za admina :)
 

Back
Top