Quantcast

potreban savett

doktorka

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
122
Pozdrav, na vrhu desnog testisa sam napipao kuglicu bezbolnu koja je tvrda a za nju je privezana jos jedna mekana loptica malo veca od te, tako mi se cini. Pronasao sam je pre mesec dana iste je velicine od kad sam je otkrio i pokretna je u odnosu na testis. E sad me zanima da li neko sumnja sta to moze biti, inace sutra idem kod urologa pa malo sam guglao i svasta sam nasao ali nisam se uplasio jer sumnjam da je spermatokela jer se nalazi na samom vrhu testisa i pokretna je samo me malo ta tvrdoca pri dnu razuverila inace nemam nikakve simptome osim sto me bole donja ledja ali samo kad se saginjem i ustajem to mi je verovatno od naglog rasta jer sam za godinu dana porastao peko 20cm.
Nema za to dijagnoze preko neta. :)
Mi možemo da nabrajamo potencijalne probleme, ali samo pregled može da razreši situaciju.
Javi kako si prošao. :)

stojeovo

Početnik
Poruka
16
eeee samo da vam javim bio sam danas kod urologa imam uvecanje epidedimisa i na njemu cistu 17x9 milimetara , nemate pojma kolko mi je lakse ima veceras da se napijem u to ime,inace hvala svima na savetima,a sto se tice doktrora od sad privatno samo imao sam zakazano u 11 primili su me u 1 al nema ssad to veze kad je sve u reduu

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
52.755
Pozdrav, na vrhu desnog testisa sam napipao kuglicu bezbolnu koja je tvrda a za nju je privezana jos jedna mekana loptica malo veca od te, tako mi se cini. Pronasao sam je pre mesec dana iste je velicine od kad sam je otkrio i pokretna je u odnosu na testis. E sad me zanima da li neko sumnja sta to moze biti, inace sutra idem kod urologa pa malo sam guglao i svasta sam nasao ali nisam se uplasio jer sumnjam da je spermatokela jer se nalazi na samom vrhu testisa i pokretna je samo me malo ta tvrdoca pri dnu razuverila inace nemam nikakve simptome osim sto me bole donja ledja ali samo kad se saginjem i ustajem to mi je verovatno od naglog rasta jer sam za godinu dana porastao peko 20cm.
Popij jedno pice i za nase zdravlje i hvala da si se javio:heart:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.