Quantcast

potreban savett

stojeovo

Početnik
Poruka
16
Pozdrav, na vrhu desnog testisa sam napipao kuglicu bezbolnu koja je tvrda a za nju je privezana jos jedna mekana loptica malo veca od te, tako mi se cini. Pronasao sam je pre mesec dana iste je velicine od kad sam je otkrio i pokretna je u odnosu na testis. E sad me zanima da li neko sumnja sta to moze biti, inace sutra idem kod urologa pa malo sam guglao i svasta sam nasao ali nisam se uplasio jer sumnjam da je spermatokela jer se nalazi na samom vrhu testisa i pokretna je samo me malo ta tvrdoca pri dnu razuverila inace nemam nikakve simptome osim sto me bole donja ledja ali samo kad se saginjem i ustajem to mi je verovatno od naglog rasta jer sam za godinu dana porastao peko 20cm.

Enina

Domaćin
Poruka
3.679
pa nadam se da nije ja do duse verujem da nije nego kad sam pronasao tu lopticu odma sam kao i svi potrcao na internet i onda tamo svasta procitas malo se prepadnes ali nisam tome toliko pridavao znacaju rekao sam idem kod doktroa on ce mi reci sta je a internet ko j***
Niposto na netu..ne trazi.Oni opisuju najteze.

stojeovo

Početnik
Poruka
16
Pa to, inace sto se tice tumora testisa jedan je od najizlecivijih i video sam bas dosta primera koji su ga pobedili sto ljudi iz javnog sveta sto obicnih ljudi da ih nazovem tako. Iskreno ne bih se mnogo potresao cak i da je to ali samo me smara to lecenje a sad treba skolu da zavrsim pa faks i sve te gluposti to mi je jedni problem u svemu tome ali otom potom

daco9633

Ističe se
Banovan
Poruka
2.880
Pa to, inace sto se tice tumora testisa jedan je od najizlecivijih i video sam bas dosta primera koji su ga pobedili sto ljudi iz javnog sveta sto obicnih ljudi da ih nazovem tako. Iskreno ne bih se mnogo potresao cak i da je to ali samo me smara to lecenje a sad treba skolu da zavrsim pa faks i sve te gluposti to mi je jedni problem u svemu tome ali otom potom
Nije to tumor, videces. Cista je u pitanju po meni a ona je bezopasna

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.