Quantcast

Potreban savet

zagzin

Početnik
Poruka
4
Zelim kupiti busilicu za svoj plac dosta bi mi znacila ali nisam bas neki poznavalac proizodjaca i kvaliteta.
Moj kolega sa posla mi je predlozio da uzmem Makita DDF 482Z busilicu ali ja opet kontam Bosch da je dugotrajnija .
zanima me ako iko ima iskustva sa maistorisanjem po kuci da mi pomogne u resavanju dileme .
Unapred hvala svima koji se odazovu .
Srdacan pozdrav

Poslednja izmena od moderatora:

lmihajlo

Primećen član
Poruka
692
Zelim kupiti busilicu za svoj plac dosta bi mi znacila ali nisam bas neki poznavalac proizodjaca i kvaliteta.
Moj kolega sa posla mi je predlozio da uzmem Makita DDF 482Z busilicu ali ja opet kontam Bosch da je dugotrajnija .
zanima me ako iko ima iskustva sa maistorisanjem po kuci da mi pomogne u resavanju dileme .
Unapred hvala svima koji se odazovu .
Srdacan pozdrav
Blender

Servis Robot

Početnik
Poruka
7
BOSCH ima 2 verzije alata, prvi je zelene boje i namenjen je kućnim korisnicima koji ne buše beton (jer je obrtni moment i čekić mnogo slabiji).Druga verzija alata je plave boje i namenjen je profesionalnoj upotrebi.Zeleni je OK ako se koristi jednom u nedelju dana i buši se drvo ili zid od siporeksa.Plavi ima oznaku "profesional" pa je namenjen za svakodnevnu upotrebu i nije bitno šta se buši.Zeleni ima obični prihvat za burgije.Plavi ima SDS prihvat za burgije.
Preporuka za baterijske (aku bušilice,šrafilice) da ima što veći napon 18V ili 36V.

Lidocka

Početnik
Poruka
1
Na ovo pitanje najbolje da ti odgovori neko od keramicara ako ih ima.Ja kao vajar mogu ti reci samo za gipsani kalup koji se kasnije otkucava i biva nepovratno unisten, a to tebe verovatno ne zanima.Davno sam gledala te keramicke gipsane kalupe i mislim da ih nije bas lako napraviti.Sto rece Fixa treba ti poseban, kvalitetan gips, a potom shema kako ih uraditi.To ipak mora neko ko je u tome 100% da ti objasni.
Ja se izvinama što upade ovako!!! Treba mi savet kako sama da napravi masu za kalupe ili ako 'neko prodaje kalupe, za nalivanje gipsom u pitanju su Andjeli mi trebaju neka mi se javi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.