Potreban savet oko "ljubavnog zivota"

knezluka94

Početnik
Poruka
35
E pa ovako, hteo bi da podelim moj problem sa vama koji je, kao sto cete i sami primetiti, malo komplikovaniji. Razlog za pisanje ove teme je moja "nesposobnost" da resim ovaj problem sam, pa se nadam da ce neki iskusniji clanovi od mene uspeti da mi dodele par saveta sta da radim.Prica je malo duza,ali se nadam da vas nece mrzeti da je procitate :)
U pitanju je (kao sto i sam naziv teme govori) ljubav, verujem da mnogi od nas u ovim godinama (16) imaju slicne probleme, i da postoje mnogi koji ne mogu da ih rese sami, pa se obracaju svojim drugovima ili roditeljima za savet, ali postoje i neki (kao ja) koji su zatvoreni i ne vole da dele svoje probleme sa drugim osobama u 4 oka, pa lutaju po forumima :D Evo o cemu se radi:
Idem u 2. razred srednje skole i mnogo mi se dopada jedna devojka iz odeljenja,moracu da kazem da se zove Branka,da je ne bi posle ceo tekst spominjao u 3. licu...sve je pocelo pre otprilike mesec dana,kada smo se dopisivali preko sms-a i zezali, ali posle odredjenog vremena sam poceo da je gledam drugacije nego do sad,iz dana u dan mi se sve vise svidjala i jednostavno nisam mogao da odolim i da joj to ne kazem. Medjutim, pre nego sto sam ista i rekao, jedna drugarica iz odeljenja je sama primetila da mi se Branka dopada, i pitala me da li je to tacno, rekao sam joj da jeste, i ona mi je rekla da se nista ne brinem, porazgovarace ona s'njom da vidi sta ona misli. Posle otprilike pola sata, drugarica mi je rekla da ce sve biti extra i da se i ja Branki dopadam.EXTRA! SUPER! To je prvo sto sam pomislio. Nakon njihovog razgovora sam primetio da me Branka gleda drugacije, sa osmehom na licu, moze se reci da nije skidala pogled sa mene. Takodje sam primetio da je dosta razmisljala o necemu, i bio sam siguran da je ovo gotova stvar, da cemo biti zajedno, ostalo je samo da pricam sa njom.Posto zivimo u istom kraju i zajedno se vracamo iz skole, cekao sam da se zavrse casove, da mozemo nasamo da razgovaramo dok se budemo vracali. Usli smo u bus, seli jedno pored drugog, i nikog nije bilo oko nas (ako ne racunamo dve babe koje su sedele preko puta nas xD ).Bio je idealan momenat za razgovor, i to sam iskoristio.Hteo sam da pocnem lagano, pitao sam je da li joj je hladno, rekla je da jeste, pa sam je zagrlio. Naslonila se na moje rame i stvarno se videlo da je uzivala u svemu tome. Tada sam iskoristio sansu i poceo da joj pricam, rekao sam joj sve, kolko mi se svidja, kolko mi znaci (moze se reci da je bilo dosta patetike,sto mi bas i ne prilici) i sve dok sam joj to pricao ona je cutala i slusala.Otpratio sam je do kuce, i posto sam mislio da je sve gotovo, pokusao sam lagano da je poljubim. Od tog trenutka, sve je krenulo nizbrdo. Malo se odmakla u stranu i rekla mi "ne mogu". Pitao sam je "pa zasto ne mozes",rekla je "ne znam". Bio sam zbunjen i zacudjen, bilo je toliko znakova da zeli da budemo zajedno, a onda se desilo ovo. Posle sam joj jos malo pricao i rekao sam joj da je necu pozurivati, nek razmisli pa cemo se cuti sutra. Kako su dani prolazili, svaki dan u skoli sam pricao nasamo sa njom, i svaki dan je ona cutala i govorila "ne mogu" i "ne znam". Rekao sam joj da mi iskreno kaze ako joj se ne svidjam, pri cemu je ona rekla da joj se stvarno svidjam,"pa u cemu je onda problem","pa ne znam". Tako je tekao nas razgovor svaki dan. Shvatio sam da do sad nije imala decka i da joj je veza problem, da se unervozila zbog svega toga, a i ja sam isao verovatno prebrzo. Da ne bi ulazio u jos detalja (ne verujem da bi stalo u ovoj temi) proslo je vec mesec dana od pocetka toga, dopisivanje, pricanje, sve se nastavilo, ali napretka nije bilo. Stvarno mi nije jasno sta da radim, a svaki dan mi jasno daje do znanja da je zaljubljena u mene. Ne zelim da odustanem od nje, jer mi tako nece biti lakse, a nece ni njoj, a idalje ne znam sta da radim. Cak sam iskoristio svoj "crtacki talenat" i nacrtao joj 2 lepa crteza,na jednom je bilo napisano njeno ime, a na drugom sam nacrtao njen portret. Posle svega toga, ona idalje cuti, i sada vidim da ipak postoji neko ko je zatvoreniji od mene. Nadam se da ce neko moci da pomogne oko ovog problema. Hvala unapred :)
 
Ne mora da znači da se zaljubila u tebe, nego joj jednostavno prija tvoje društvo. Očigledno je da i ti i ona imate malo iskustva u odnosima sa suprotnim polom.
Drugo, mnogo si ti to zbrzao, ne radi se to tako, posebno ne sa takvim devojkama.
Pusti da još malo prodje vremena, a ti natenante guraj i dalje to što hoćeš, samo nemoj da budeš navalentan i smarač (sa pitanjima tipa "oće l' biti čega od nas").
U principu imate pretenzije da budete dobri drugari, ko zna, za par godina ćete možda oboje imati neke svoje veze ali i dalje biti medjusobno dobri i prisni. Tako bi bilo i najbolje...
 
ih pa druze,ja da sam riba ja bi ti do sad dao ****** 100 puta da se neko trudio tako oko mene. Ko zna mozda joj je pregoreo klinacki mozak,a sto jes je bas si zbrzao i krenuo suvise naivno glavom u zid iz punog zaleta. Upamti da je sve kontra od onog na televiziji. Da sam pijan mozda bih ti i objasnjavao,a ovako posto nemam alkohola moras se snaci. U glavnom ne znam,ni ona ne zna sta oce ja bi to odjebo da sam na tvom mestu. I ovako bi bili par dana u vezi za koji **** se toliko muciti? Zbog par poljubaca?
 
Daklem da vidimo
To je prvo sto sam pomislio. Nakon njihovog razgovora sam primetio da me Branka gleda drugacije, sa osmehom na licu, moze se reci da nije skidala pogled sa mene

Svlačila te pogledom, kul, da vidimo dalje

.
Takodje sam primetio da je dosta razmisljala o necemu,

Nije kamen znači, ima kefalo il barem tako izgleda, još boljše, idemo dalje

Usli smo u bus, seli jedno pored drugog, i nikog nije bilo oko nas (ako ne racunamo dve babe koje su sedele preko puta nas xD )

Diskriminišeš narod po godištu, ajmo dalje

moze se reci da je bilo dosta patetike,sto mi bas i ne prilici)

Ne seri brate, deluješ da si ceo od patetike

Malo se odmakla u stranu i rekla mi "ne mogu". Pitao sam je "pa zasto ne mozes",rekla je "ne znam".
Kako su dani prolazili, svaki dan u skoli sam pricao nasamo sa njom, i svaki dan je ona cutala i govorila "ne mogu" i "ne znam"
ona rekla da joj se stvarno svidjam,"pa u cemu je onda problem","pa ne znam"

Znači nema kefalo, opet lažeš

Nadam se da ce neko moci da pomogne oko ovog problema. Hvala unapred

Ali barem si fin :) pa igraj na tu kartu
 
Prvo, ti si nju prvo zavoleo kao druga pa si se tek posle zaljubio i zaneo, znači ugasio si, nema ti pomoći osim što naravno ona može da otkoči ručnu, ili da prekidaš svaki kontakt sa njom da bi zaljubljenost što lakše i brže prošla
Drugo, previše si direktan, što nikako ne mora da bude loše doduše za kasniji i zreliji period tvog crtačkog bivstvovanja
Treće, što je to ime Branka dobro, JEB0TE MNOGO JE DOBRO
 
U pitanju je (kao sto i sam naziv teme govori) ljubav, verujem da mnogi od nas u ovim godinama (16) imaju slicne probleme, i da postoje mnogi koji ne mogu da ih rese sami, pa se obracaju svojim drugovima ili roditeljima za savet, ali postoje i neki (kao ja) koji su zatvoreni i ne vole da dele svoje probleme sa drugim osobama u 4 oka, pa lutaju po forumima :D Evo o cemu se radi:
Idem u 2. razred srednje skole i mnogo mi se dopada jedna devojka iz odeljenja,moracu da kazem da se zove Branka,da je ne bi posle ceo tekst spominjao u 3. licu...sve je pocelo pre otprilike mesec dana,kada smo se dopisivali preko sms-a i zezali, ali posle odredjenog vremena sam poceo da je gledam drugacije nego do sad,iz dana u dan mi se sve vise svidjala i jednostavno nisam mogao da odolim i da joj to ne kazem. Medjutim, pre nego sto sam ista i rekao, jedna drugarica iz odeljenja je sama primetila da mi se Branka dopada, i pitala me da li je to tacno, rekao sam joj da jeste, i ona mi je rekla da se nista ne brinem, porazgovarace ona s'njom da vidi sta ona misli. Posle otprilike pola sata, drugarica mi je rekla da ce sve biti extra i da se i ja Branki dopadam.EXTRA! SUPER! To je prvo sto sam pomislio. Nakon njihovog razgovora sam primetio da me Branka gleda drugacije, sa osmehom na licu, moze se reci da nije skidala pogled sa mene. Takodje sam primetio da je dosta razmisljala o necemu, i bio sam siguran da je ovo gotova stvar, da cemo biti zajedno, ostalo je samo da pricam sa njom.Posto zivimo u istom kraju i zajedno se vracamo iz skole, cekao sam da se zavrse casove, da mozemo nasamo da razgovaramo dok se budemo vracali. Usli smo u bus, seli jedno pored drugog, i nikog nije bilo oko nas (ako ne racunamo dve babe koje su sedele preko puta nas xD ).Bio je idealan momenat za razgovor, i to sam iskoristio.Hteo sam da pocnem lagano, pitao sam je da li joj je hladno, rekla je da jeste, pa sam je zagrlio. Naslonila se na moje rame i stvarno se videlo da je uzivala u svemu tome. Tada sam iskoristio sansu i poceo da joj pricam, rekao sam joj sve, kolko mi se svidja, kolko mi znaci (moze se reci da je bilo dosta patetike,sto mi bas i ne prilici) i sve dok sam joj to pricao ona je cutala i slusala.Otpratio sam je do kuce, i posto sam mislio da je sve gotovo, pokusao sam lagano da je poljubim. Od tog trenutka, sve je krenulo nizbrdo. Malo se odmakla u stranu i rekla mi "ne mogu". Pitao sam je "pa zasto ne mozes",rekla je "ne znam". Bio sam zbunjen i zacudjen, bilo je toliko znakova da zeli da budemo zajedno, a onda se desilo ovo. Posle sam joj jos malo pricao i rekao sam joj da je necu pozurivati, nek razmisli pa cemo se cuti sutra. Kako su dani prolazili, svaki dan u skoli sam pricao nasamo sa njom, i svaki dan je ona cutala i govorila "ne mogu" i "ne znam". Rekao sam joj da mi iskreno kaze ako joj se ne svidjam, pri cemu je ona rekla da joj se stvarno svidjam,"pa u cemu je onda problem","pa ne znam". Tako je tekao nas razgovor svaki dan. Shvatio sam da do sad nije imala decka i da joj je veza problem, da se unervozila zbog svega toga, a i ja sam isao verovatno prebrzo. Da ne bi ulazio u jos detalja (ne verujem da bi stalo u ovoj temi) proslo je vec mesec dana od pocetka toga, dopisivanje, pricanje, sve se nastavilo, ali napretka nije bilo. Stvarno mi nije jasno sta da radim, a svaki dan mi jasno daje do znanja da je zaljubljena u mene. Ne zelim da odustanem od nje, jer mi tako nece biti lakse, a nece ni njoj, a idalje ne znam sta da radim. Cak sam iskoristio svoj "crtacki talenat" i nacrtao joj 2 lepa crteza,na jednom je bilo napisano njeno ime, a na drugom sam nacrtao njen portret. Posle svega toga, ona idalje cuti, i sada vidim da ipak postoji neko ko je zatvoreniji od mene. Nadam se da ce neko moci da pomogne oko ovog problema. Hvala unapred :)

ocigledno je da joj je to prvi put i da se plasi i da joj treba vremena, tako da ako ti je stalo do nje, sacekaj je neko vreme, nemoj mnogo navaljivati ali nemoj ni da joj ne pominjes to, nego malo ono u prolazu uvek joj nesto kazi, stavi joj do znanja da ces je cekati koliko treba ukoliko ona to zeli... moje misljenje je da se i ti njoj svidjas, i to jako ali joj je glupo da ispadne kreten pred tobom jer eto nije imala decka ranije i plasi se da se ne izblamira itd...
kao da ste klinci xD moja generacija je kroz ovo prolazila u petom i sestom razredu a vi ste druga godina srednje :eek: opustite se malo, uzivajte u zivotu :mrgreen:
 
Ti srki da nisi ovako djene djene lepuškast, ne bi koštao ni go stojko, sirovina.
a i to da si lepuškast je na staklenim nogama, meni su vazda svi ljudi lepi
Pih,boli te **** ti si dobila iole dobru ljusturu,meni su uvalili ruznu i malu tako da moji veliki kvaliteti ne mogu da izadju na videlo! Bio ja sirovina ili kulturan,pametan ili glup,nacitan ili ne koga boli **** kad je ljustura najvaznija! svo moje znanje i kvaliteti vrede ravno goloj qrcini ovako tako da imam puno pravo da budem nadrkan i da psujem jer to ne menja nikako moju situaciju,ovako barem cu vas nervirati ili barem ja tako tripujem. U realnosti nikada ovo nikom ne bih rekao,ali zato sto se ne poznajemo niti cemo se ikada upoznati osecam pravo da serem kolko hocu!
 
I posle kazu da se devojke zrelije.
shrug2.gif
 

Back
Top