Potreban sastav iz engleskog :) HITNO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Axa........wazi.....nadam se da tje takO i biti.....
Jbt...bas sam te gOtivila,al od onda kad si se ,,praviO pametan" da sam ja neka Tamara :| ..uza$.......

koji je tvoj problem iskompleksirana mamina devojcice?? Idete i jurite me po forumu ko da sam ratko mladic jbt...ti i gramaticar...

Jel ti bas volis da ja na svaku temu na ovom forumu objasnjavam tvoje licemerje i dvolicnost kada se lazno predstavljas?? Jel mi trazis da quotujem moj post gde sam pokazao da si drzala tudju sliku u profilu i predstavljala se kao druga devojka?? :lol::lol:

sumadinac17

Aktivan član
Poruka
1.049
koji je tvoj problem iskompleksirana mamina devojcice?? Idete i jurite me po forumu ko da sam ratko mladic jbt...ti i gramaticar...

Jel ti bas volis da ja na svaku temu na ovom forumu objasnjavam tvoje licemerje i dvolicnost kada se lazno predstavljas?? Jel mi trazis da quotujem moj post gde sam pokazao da si drzala tudju sliku u profilu i predstavljala se kao druga devojka?? :lol::lol:

Bože......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.