Potreban moderator

djix

Zainteresovan član
Poruka
127
Napravio bih jedan odlican sajt sa velikim download-om, forum-om, chat-om i ostalim stvarima. Sajt mora da bude dobar itd.

I zato trazim nekoga ko bi mi pomogao u izradi tog site (besplatno) npr. on bi uradio pola ja pola i normalno platili bi po pola da ga postavimo na web-u.

Pozeljno znanje sa FrontPage-om....

Ukoliko postoji neko takav neka mi posalje poruku na djondi@sezampro.yu
 
Asix:
Ja svakog ko radi u FrontPage-u ne shvatam za ozbiljno, jer u FrontPage-u, koliko god se trudili, veoma dobar sajt jednostavno ne mozete da napravite...

To i ja kazem, zato radim FLASH...!

Ali u kombinaciji Flash-a i FrontPage-a moze lepo da se odradi... pa jos neki programi: Adobe Premier, Corel, PhotoShop, Ulead... uuuu - ko Bog!!! :D
 
Nekad sam se i ja kao klinac lozio na FrontPage, ali sam ubrzo preshao na Macromedia-u, i sad ne mogu da zamislim web dizajn bez njenih proizvoda. Znachi, za pochetak, kombinacija Dreamweaver, Fireworks i Flash, pa kad malo izuchish nauku, onda cepaj HomeSite i slichne programe od Macromedia-e. Ako ti se Dreamweaver uchini teshkim za "varenje" (a shto je veoma moguce tebi kao pochetniku), pochni sa Adobe GoLive-om...
 
Asix:
Nekad sam se i ja kao klinac lozio na FrontPage, ali sam ubrzo preshao na Macromedia-u, i sad ne mogu da zamislim web dizajn bez njenih proizvoda. Znachi, za pochetak, kombinacija Dreamweaver, Fireworks i Flash, pa kad malo izuchish nauku, onda cepaj HomeSite i slichne programe od Macromedia-e. Ako ti se Dreamweaver uchini teshkim za "varenje" (a shto je veoma moguce tebi kao pochetniku), pochni sa Adobe GoLive-om...

Asix a zasto mislis da sam pocetnik???
 

Back
Top