POTREBAN MI JE SAVET!

Cuo si za Franceska Totia iz Rome.E pa taj, onda naviac Rome, je poceo da trenira sa 19 godina, a vidi ga sada, jedan od najboljih igraca sveta.

Veruj mi da ti nije kasno, i da ako hoces da postanes ime, moras da vezbas mnogo vise od ostalih, koji su krenuli mladji, ali mozes ih vrednim radom i prestici.

Ako sebe nalazis u fudbalu, onda zagrizi jako i daj sve od sebe, a uspeh ne moze izostati.
Zato, juris momce!
 
Opusteno:
Cuo si za Franceska Totia iz Rome.E pa taj, onda naviac Rome, je poceo da trenira sa 19 godina, a vidi ga sada, jedan od najboljih igraca sveta.

Veruj mi da ti nije kasno, i da ako hoces da postanes ime, moras da vezbas mnogo vise od ostalih, koji su krenuli mladji, ali mozes ih vrednim radom i prestici.

Ako sebe nalazis u fudbalu, onda zagrizi jako i daj sve od sebe, a uspeh ne moze izostati.
Zato, juris momce!

mislim da grijesis-toti je proslavio vec 10 godina karijere u romi.
a za treniranje nije kasno,bitno je da imas zelji,htjenje,i "svoju glavu" da malo i po svom rezonu odlucujes o trenutnoj situaciji. nemoj se opterecivati u tim trenucima sta ce reci trener-pici po svom,ali i slusaj. ova prica se odnosi na sitne detalje sa kojima ces se srijetati tokom treninga. znam iz iskustva. i ja sam kasnije htio nastaviti sa treninzima,imao sam 18 i odustao sam. i sad mi se cini da sam mogao postici zacrtano.
savjet-probaj,daj sve od sebe.
pozdrav,srecno.
 
CoNfUsEd:
Imam 16 godina nikada nisam trenirao nijedan sport,tako da nemam iskustva.Odjednom mi se javila zelja da treniram fudbal.
Dali je kasno da pocnem da treniram(ucim)?
:(

Mirkovic je poceo sa 16 godina da trenira i napravio dobru karijeru. Dakle, svakako nije prekasno. Ali moras puno raditi.
 
iskreno nema ti shanse jedino ako si extra nadaren, nije ni bitno gde kod trenirao sad 16 godina ako neznash da suthnesh loptu i ako i operisan od fuce brate odustani jer je konkurencija zestoka tako da cesh ispushiti nevidjeno bolje iidii treniraj stoni tenis ili kuglanje..!a nevidjeni je baronluk da je toti pocheo da trenira sa 19 to te pali ovaj lik dechko trenira od rodjenja u romi,od detinjstava pa do a tima tako da ono pamet u glavu..!!
 

Back
Top