Potraga za reklamom/najavom iz 90ih

Gromfus1

Početnik
Poruka
3
Zdravo svima :) Zanima da li se neko slucajno seca najave ili reklame za koju sam poprilicno uveren da se pustala na tv Pink-u krajem 90ih i/ili pocetkom 2000ih? Pre opisa, napomenuo bih da sam tad imao 4 do 5 godina i da opis mozda nece biti bas najbolji, mozda je i meni dosta masta radila, ali iz price sa poznanicima sam uveren da ta najava ipak postoji :D

Naime, to se pustalo na tv Pinku, secam se da sam to video pre npr nindza kornjaca ili drugih serija: scena pocinje sa prikazanim licom zene, sa fokusom na usnama, pozadina je bila crna. Nesto je pricala, ali ne mogu tacno da se setim sta, znam samo da mi je tad kao detetu to zvucalo kao strani jezik i pomalo neprirodno i strasno :D Posle bi isao neki tekst na ekranu, a zatim bi se prikazala scena u bioskopu, sa publikom koja gleda veliki ekran. Na tom ekranu je, cini mi se, isto bilo prikazano lice zene sa pocetka, a propratna muzika je zvucala kao iz 2001: A Space Odyssey. Poslednji put kad sam video ovu najavu, bila je pre pocetka epizode Leteci start (serijal je poceo da se emituje 2003. godine)

Moglo bi se zakljuciti da je u pitanju najava za filmski ili serijski sadrzaj, mada me jedna osoba koju znam, koja se ovoga isto seca kroz maglu, ubedjuje da je u pitanju neka reklama, sto svakako ne mogu da iskljucim.

Znam, zvuci dosta cudno :D Naravno, moje pitanje je da li neko zna o cemu pricam? Bar da znam da stvarno postoji ili ne :D

Napomena, uveren sam da nisu dzinglovi, trazio sam i na YouTube-u posto postoji nekoliko kanala koji objavljuju reklame, najave i slicno iz tog perioda sa raznih tv kanala (na to sam slucajno naleteo pa me i podsetilo), ali nisam uspeo nista da nadjem.

Hvala svima unapred na izdvojenom vremenu i citanju :)

dakyorlando

Elita
Moderator
Poruka
24.827
Hmmm, zvuči poznato ali ne mogu ovako na prvu da identifikujem. Ako se ovde ne nađe niko da zna, imaš na Youtube dosta blokova reklama (i najava, džinglova i ostalog) sa naših televizija iz različitih perioda, pa pročeprkaj malo, možda iskopaš i to što te zanima.

Gromfus1

Početnik
Poruka
3
Hmmm, zvuči poznato ali ne mogu ovako na prvu da identifikujem. Ako se ovde ne nađe niko da zna, imaš na Youtube dosta blokova reklama (i najava, džinglova i ostalog) sa naših televizija iz različitih perioda, pa pročeprkaj malo, možda iskopaš i to što te zanima.

Hvala na brzom odgovoru :) Znam, trazio sam danas dosta, ima tu svakako jos da se pretrazi, ako nadjem i ja u medjuvremenu javljam ovde :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.