Potpuni slom Srbije-od visokih cena, strajkova radnika preko migranata do Kosova i Metohije

Male porodice pa se malo i kupuje

I ako mi plata 2012 bila 80.000 rsd o sada 87.000, nije do države nego do firme,ipak mogu kupiti mnogo više nego pojesti, a plaćam stan

Imam sreću da mi Kirija nije rasla, realno povećani troškovi Infostan i kablovska internet, struja i slično za 30-40%
Možda kupujem skuplji garderobu ali realno lošije živim sa tim novcem nego 2012-te jer ne mogu priuštiti ni jeftino letovanje

Da naglasim problem je u onima koji misle da mi Srbi moramo i trebamo raditi za sići kako bi njima standard ostao isti
Aaauuu. Pa nije čudo što si tako frustrirana. Pa to je 8.75% za 11 godina! Pa kod nas su plaće rasle od tad za više od 50%! Znači umjesto da imaš preko 120000 ti samo 87000.

Ne misliš ti uopšte, da misliš, ne bi ponavljao te idiotizme o sumi navodno plaćenoj za logo Pošte.
F_PNWqKXcAAOqFk.jpeg

Ne razumem šta si hteo da kažeš?
Da je namešteno?
Pa ja sam otvorio privatnu firmu kad su žuti bili na vlasti.
Nijedan jedini tender (ali nijedan!) nije prošao, a da nije bio namešten.
Na kraju mi je pukao film, batalio sam sopstvenu firmu i otišao da radim u stranoj firmi,
tu sam i danas, super mi je.
Da li iko od vas ozbiljno misli da se to vreme ne bi ponovo vratilo ako Đilasove lutkice
ponovo dođu na vlast?
Da ne bi neko "sa mašinskim mozgom" zaradio ponovo 619 miliona evra?
Da ne bi sagradio Most na Adi za "samo pet puta veću sumu" od uobičajene u svetu?
Da ne bi dali Rio Tintu dozvole "za džabe" - doduše, nisu oni rekli baš tako, rekli
su samo da "država nije dobila nijedan dinar od Rio Tinta" - i to im verujem.
Sve pare su strpali u svoje džepove...

I za takve lopine i lažove treba da glasam, da bi skinuo Vučića?
Pa koliki idiot treba neko da bude, pa da to uradi?

Ne razumem šta si hteo da kažeš?
Da je namešteno?
Pa ja sam otvorio privatnu firmu kad su žuti bili na vlasti.
Nijedan jedini tender (ali nijedan!) nije prošao, a da nije bio namešten.
Na kraju mi je pukao film, batalio sam sopstvenu firmu i otišao da radim u stranoj firmi,
tu sam i danas, super mi je.
Da li iko od vas ozbiljno misli da se to vreme ne bi ponovo vratilo ako Đilasove lutkice
ponovo dođu na vlast?
Da ne bi neko "sa mašinskim mozgom" zaradio ponovo 619 miliona evra?
Da ne bi sagradio Most na Adi za "samo pet puta veću sumu" od uobičajene u svetu?
Da ne bi dali Rio Tintu dozvole "za džabe" - doduše, nisu oni rekli baš tako, rekli
su samo da "država nije dobila nijedan dinar od Rio Tinta" - i to im verujem.
Sve pare su strpali u svoje džepove...

I za takve lopine i lažove treba da glasam, da bi skinuo Vučića?
Pa koliki idiot treba neko da bude, pa da to uradi?
botu zašto ne uhapsite lopova Đilasa? zašto se lopov i kriminalac slobodno šeta Srbijom a ojadio je za 600 miliona?

Bajden je na vlasti pa mi je donekle i logično da ako Bajdenov sin krade da možda i ima određenu zaštitu
Pa jes, tako je vaš gazda krao dok je bio na vlasti i imao zaštitu.

sendvičaru to što je koristio svoj položaj i pljačkao je isto kriminal za koji treba da se odgovara..
ili ne?
Sendvičaru, oćeš da ti crtam?
Nije on pljačkao, on je uzimao provizije koje je trpao u džep i kasnije prao kroz neke
navodno "veoma uspešne firme" sa 2-3 zaposlena.
Mito koji je Rio Tinto dao za istraživanja jadarita nikad nije stigao do državne kase.
Mito koji je primio za nekvalitetne i preskupe radove na Mostu na Adi isto tako nije
stigao do državne kase.
O preprodavanju vremena za reklame na televiziji ne vredi ni da ti pričam, ne bi shvatio.

A ta njegova toliko "uspešna preduzeća" sad posluju sa gubitkom - šta je, to funkcioniše
samo ako je na vlasti?

ok jasno mi je ali
zar ne treba da je u zatvoru zbog svega toga?
da te podsetim: sad ste vi na vlasti ako nisi u toku
Pa kako - neko će da prizna da je davao mito ili primao proviziju od njega?
A tebi je savršeno logično i normalno da neko za vreme dok je na vlasti napravi iz ničega 619 miliona?
Isto tako je tebi normalno da on sa tih zarađenih 619 miliona, otkako nije na vlasti, ne može
da zaradi ni 2-3 miliona godišnje, već posluje sa gubitkom?
Znači, njegov "mašinski mozak" funkcioniše samo dok je na vlasti?
Potrebno mu je podmazivanje, sad toga nema, pa je malkice zaribao?

Ajde, ne blamiraj se bespotrebno.

Pa kako - neko će da prizna da je davao mito ili primao proviziju od njega?
A tebi je savršeno logično i normalno da neko za vreme dok je na vlasti napravi iz ničega 619 miliona?
Isto tako je tebi normalno da on sa tih zarađenih 619 miliona, otkako nije na vlasti, ne može
da zaradi ni 2-3 miliona godišnje, već posluje sa gubitkom?
Znači, njegov "mašinski mozak" funkcioniše samo dok je na vlasti?
Potrebno mu je podmazivanje, sad toga nema, pa je malkice zaribao?

Ajde, ne blamiraj se bespotrebno.
pa nije mi normalno..ja sam protiv vas izdajica iz SNS krda ali sam i protiv Žutih ljiga.. dobro znam da je većina žutih ljiga sada u vašim redovima..
nejasno mi je da prozivate nekog za kriminal a taj neko je na slobodi a vi ste na vlasti :) al ok vama je to sasvim logično tako da tu nastaje problem između nas..vama je i sendvič sa parizerom kvalitetan obrok, meni npr nije.. itd..razlikujemo se

Pa ne ide u diplomatiji isto kao i kod vas ispred zadruge - kad neko kaže nešto što ti se ne sviđa,
odmah skačeš da ga daviš.
Samo budala bi se kačila sa Amerikom, a kako Vučić nije budala kao vaše žute gazde...
Vučić je ovde donirao Fondaciji Klinton 2 miliona dolara..to je bilo pred izbore za predsednika Amerike u kome je Amerika birala između Hilari Klinton i Trampa..
kada su ga pre izbora pitali zašto je podržao Hilari tvoj predsednik je izjavio: Zato što sam mnogo pametan!
da li si i ti pametan kao tvoj žvalavi izdajnik ili si gluplji? :)
heh

Back