Potpuni migrantski haos u Srbiji

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
Autoska tema

Nastavlja se migrantski haos koji je dozvolila kriminalizovana vlast SNS-SPS uz podrsku pronato Djilasove opcije, koja je 2014 do 2022 branila dolazaka tih kriminalaca od Afganistana do Maroka u Srbiju. Sada se desavaju pucnjave kradje.Po svemu sudeci iz Evrozone ce biti proteran veliki broj migranata a idu u prvu zemlju koja ih je registrovala u Evropi a to je cesto bila Srbija. Ko ce to da zaustavi?

Poslednja izmena od moderatora:
Autoska tema

Nastavlja se migrantski haos koji je dozvolila kriminalizovana vlast SNS-SPS uz podrsku pronato Djilasove opcije, koja je 2014 do 2022 branila dolazaka tih kriminalaca od Afganistana do Maroka u Srbiju. Sada se desavaju pucnjave kradje.Po svemu sudeci iz Evrozone ce biti proteran veliki broj migranata a idu u prvu zemlju koja ih je registrovala u Evropi a to je cesto bila Srbija. Ko ce to da zaustavi?

:D

Jesu Srbi nisu.....sacekas da se skupi 2 mil izbeglica i jedno vece ih do jutra transportujes na kosovo.....to ne bi niko izdrzao......

Mislim svi se nesto igraju stratega preko tudjih dupeta, a kao mi riziko igraci to ne bi umeli...
Pa umeli bi , Niko u EU ne bi moga da kaze da srbi nesto remete...nisu srbi izbeglice su...
Pa nek se na kosovu igraju do prekosutra sa tim krompiricem...
A onda zatvoris granicu da bude cvrsta.....

Ja cak mislim da moze i sa pola miliona da se odradi stvar...iskreno mislim da i 150 000 radi posao.......Ali kad bi ih bilo milion i na vise, to bi sigurno dalo jasnu blokadu situacije...

Mi ne znamo tu da li se potpisuju ugovori izmedju eu i vlasti pa da vlast prima neke pare po svakom emigrantu.....U tom slucaju ne bi bilo Srbija je u beznadeznom politickom slucaju oko kosova...daleko od toga....

Poslednja izmena:
1698583207793.png

Pa jel rekao "ako treba"?
Vidiš da ne treba
За сваки Излазак додатних Снага приликом ванредних Ситуација мора да искешира 50 Евра дневницу.
Што да троши тај Новац на неке Мигранте кад ће му треба за поткупљивање Гласача?
То се зове Економичност и Штедња,једна уравнотежена економска Политика :D

Back