Potop Srbije, istina ili...

Prvo, ja nisam stranac, drugo, ja jesam u svojoj kuci, tako da nema potrebe da me vracac nigde, trece, ja sam svoj na svome jos od vremena kada si ti kretala sa planine trbuhom za kruhom, i kao cetvrto i najvaznije, ako tebe niko ne tera da se vratis kuci, zasto bi ti terala druge, cak i da si u pravu, iako nisi?

Ne znam na koju planinu mislis, posto sam rodjena u Becu...
Vidis ovde to teranje, sve ide indirektno, onako podlo, ljigavo i kukavicki, a mi Srbi smo humani i direktni...
 
Prvo, ja nisam stranac, drugo, ja jesam u svojoj kuci, tako da nema potrebe da me vracac nigde, trece, ja sam svoj na svome jos od vremena kada si ti kretala sa planine trbuhom za kruhom, i kao cetvrto i najvaznije, ako tebe niko ne tera da se vratis kuci, zasto bi ti terala druge, cak i da si u pravu, iako nisi?

I ponovo ti kazem, da li znas koliko si srecan a koliko sam recimo ja-nesrecna?
Sanjam kako hodam Kosovom i niko me ne napada, ne preti, ne brani, ne maltretira, a ti imas ono sto ja mogu samo da sanjam?
Zasto da sanjam samo, kad je Kosvo i MOJE koliko i tvoje?
Andjeli dolaze po one koji meni ne brane da setam svojom svetom srpskom zemljom, za one druge doci ce oni drugi!
 
Prvo, ja nisam stranac, drugo, ja jesam u svojoj kuci, tako da nema potrebe da me vracac nigde, trece, ja sam svoj na svome jos od vremena kada si ti kretala sa planine trbuhom za kruhom, i kao cetvrto i najvaznije, ako tebe niko ne tera da se vratis kuci, zasto bi ti terala druge, cak i da si u pravu, iako nisi?

Ti si u njenoj kuci, nego to je taj mentalitet da kad otmesh tudje drsko tvrdish da je to tvoje i pravish se lud.

Nema smisla, pregorece ljigometar.
 
I ponovo ti kazem, da li znas koliko si srecan a koliko sam recimo ja-nesrecna?
Sanjam kako hodam Kosovom i niko me ne napada, ne preti, ne brani, ne maltretira, a ti imas ono sto ja mogu samo da sanjam?
Zasto da sanjam samo, kad je Kosvo i MOJE koliko i tvoje?
Andjeli dolaze po one koji meni ne brane da setam svojom svetom srpskom zemljom, za one druge doci ce oni drugi!

Kosovo je tvoje a njegovo nije. Mislim tako je ispravno da bude.... a u praksi je nazalost obrnuto.
 
I ponovo ti kazem, da li znas koliko si srecan a koliko sam recimo ja-nesrecna?
Sanjam kako hodam Kosovom i niko me ne napada, ne preti, ne brani, ne maltretira, a ti imas ono sto ja mogu samo da sanjam?
Zasto da sanjam samo, kad je Kosvo i MOJE koliko i tvoje?
Andjeli dolaze po one koji meni ne brane da setam svojom svetom srpskom zemljom, za one druge doci ce oni drugi!

Sa ovim se slazem, ali pod pretpostavkom da ga volis iskreno kao sto ga ja volim, jos kad bii ti odlucila da zivis na Kosovukao sto sam ja odlucio,onda...
 
Sa ovim se slazem, ali pod pretpostavkom da ga volis iskreno kao sto ga ja volim, jos kad bii ti odlucila da zivis na Kosovukao sto sam ja odlucio,onda...

Sam Bog zna koliko volim Kosovo, zivim gde zivim, a pored mene zive i neki koji su zeleli tamo da ostanu jer su tamo rodjeni, nije im dato...
Otisli bismo u neku drugu pricu, a meni je vec kasno...Neki drugi put..
Laku noc
 
Da li bi je rado prihvatili u tvojoj ulici, da ima kucu pored tvoje?

Zasto da ne. Ako je ona mogla ovo napisati, zasto je mi ne bi prihvatili?

Ja tebe nikako ne racunam da si u okruzenju, ti si u Srbiji, a to za te tri recice, dodji ovamo kod mene da vidis kad Sava nadodje k'o kvasac u nacvama, ja cu te spasavati, obucila sam se:)
 
Prvo, ja nisam stranac, drugo, ja jesam u svojoj kuci, tako da nema potrebe da me vracac nigde, trece, ja sam svoj na svome jos od vremena kada si ti kretala sa planine trbuhom za kruhom, i kao cetvrto i najvaznije, ako tebe niko ne tera da se vratis kuci, zasto bi ti terala druge, cak i da si u pravu, iako nisi?


Зато што она није узурпирала никога, за разлику од вас. :kafa:
 
A ja kupujem "malji deca" u deljovi da ih napokon sastavim kako treba,da ih Bog ne tretira vise kao svoju robu sa greskomz:D

Kapiram da kad Bog pogleda shiptara uradi ovo:

facepalm.gif


... i zapita se shta mu je trebalo da tako fejluje?!
 

Back
Top