POTAJNE MISLI

Njegova zena nema problem , nego ti :) Samo ti to ne shvatash.Ajd probaj ovako ...predlozi mu da provedete 5 dana negde sami da vidimo shta ce da odgovori ......Onda cesh da vidish koja od vas dve ima problem
 
Re: POTAJNE MISLI

--------------------------------------------------------------------------------

Da ne gledas suvise spanskih serija...Ae nemoj da nas ovde zamajavas..imamo pametnija posla..Do sad smo bili fini..ako nastavis tako..docice sinnke da te istorba..


EH ...kad bi znao:)
 
E, a što će ona da tuguje, kada ima dečka? :-D
Ma, uživaj Stefani, samo ja te poslovne kombinacije ne volim nikako, jer ste prinuđeni da se viđate i ako nešto krene naopako... :|

Ljubav s dechkom je na izdisaju , a ona dobro zatreskana u ovog kretena ....Shta joj vredi shto je s dechkom kad zeli da bude sa ovim drugim ?Zato sam i rekla da se sa emocijama nije zezati .....Da ce to da bude sex zbog sexa , ne bi bilo problema , ovako ........ne valja
 
Da li vam se desava da ste u lepoj vezi koja traje vise godina a onda se pojavi neko ko je takodje zauzet i to mnogo ozbiljnije od vas i pocinje da vam on uzasno prija i medjusobno se bas privlacite al vam mozak joj uvek radi i svesni ste posledica....meni je bas tesko i ne nosim se bas lako sa tim...

pa i nije to lako...
em mora da obavlja bracne duznosti...redovno
i vanbracne povremeno...:roll:
 
Ljubav s dechkom je na izdisaju , a ona dobro zatreskana u ovog kretena ....Shta joj vredi shto je s dechkom kad zeli da bude sa ovim drugim ?Zato sam i rekla da se sa emocijama nije zezati .....Da ce to da bude sex zbog sexa , ne bi bilo problema , ovako ........ne valja
Ovaj deo sam propustila, da je ljubav sa dečkom na izdisaju...
I da, u pravu si potpuno za ovaj drugi deo.
Stefani, nemam ti ja baš iskustva sa tim stvarima :-) ali samo znam da je linija vrlo tanka...
A samo ti možeš da proceniš da li si dovoljno jaka i spremna na neku vezu tog tipa...
 
vas sto varate bih sve bacio u krechanu
ali kako je to samo jadno,kao..znas..razmisljam o onom i lozim se na njega,ali sam i dalje sa ovim..pa mis'im koji jeb,zasto ne odes odmah sad od tog ako ga vise ne volis,a ne volis ga cim razmisljas o drugom,to je onaj rad..kao..bicu s' ovim dok ne vidim sta ce biti s' ovim,sto je sigurno, sigurno je...
shifra: sigurna snoshka i pun frizider

jeftino
 
vas sto varate bih sve bacio u krechanu
ali kako je to samo jadno,kao..znas..razmisljam o onom i lozim se na njega,ali sam i dalje sa ovim..pa mis'im koji jeb,zasto ne odes odmah sad od tog ako ga vise ne volis,a ne volis ga cim razmisljas o drugom,to je onaj rad..kao..bicu s' ovim dok ne vidim sta ce biti s' ovim,sto je sigurno, sigurno je...
shifra: sigurna snoshka i pun frizider

jeftino

A ti nikada ,ali bas nikada nisi nekada potakjo razmisljala o drugoj ili drugom dok si u vezi?
 

Back
Top