POTAJNE MISLI

stefani25

Obećava
Poruka
52
Da li vam se desava da ste u lepoj vezi koja traje vise godina a onda se pojavi neko ko je takodje zauzet i to mnogo ozbiljnije od vas i pocinje da vam on uzasno prija i medjusobno se bas privlacite al vam mozak joj uvek radi i svesni ste posledica....meni je bas tesko i ne nosim se bas lako sa tim...
 
Pa kako nisi:)...ja sam u vezi i mnogo mi se svidja kolega koji je ozenjen i ja se njemu svidjam i svaki dan smo zajedno na poslu i u kancelariji... al smo oboje svesni posledica...sta tada raditi?:)
 
Pa kako nisi:)...ja sam u vezi i mnogo mi se svidja kolega koji je ozenjen i ja se njemu svidjam i svaki dan smo zajedno na poslu i u kancelariji... al smo oboje svesni posledica...sta tada raditi?:)

Vidi da se nekako poyebete, ali da ti ne udje :roll:
Hiljadita tema istog sadrzaja.
Sta nas pitas sta da radis?
Jasno je da ste na korak od toga da se kresnete, cim otvaras temu o tome.
I sad cemo kao mi da te nagovorimo ili odgovorimo :roll::roll:
 
Tacno,savest je uvek tu,uzas ,nekad mislim da te devojke koje nemaju savest uvek bolje prolaze i da im je sve super,cak i mislim da menjaju uvek partnere i da su uvek zdrave i prave,al valjda to ide uvek tako...
 
Shta bi bilo drugachije da si ti slobodna ??Drugachije bi moglo da bude da on nije ozenjen .......a zezanje na poslu i sex pride vode u drugachiju prichu.Oprezno se plovi tim vodama ( ne moralishem samo ne zelim da budesh povredjena )
 
Ma znam i razumem te u potpunosti,znas kako i to treba znati,ja poznajem neke moje drugarice tako sede na dve stolice al su potpuno spretne a ja bi se skroz spetljala a i ovako je lakse kad to podelis sa nekim,jel da ?
 
Da li bi ti se toliko dopao da nije ozenjen?;)Ima puno devojaka,koje nalaze da su ozenjeni muskarci iskusniji,sigurniji,stabilniji..Sto nije tacno..pre ce biti da zeli nesto sa strane..
ako prodje,proslo je..ako ne,ima ''back up''.Takodje nije u pitanju samo privlacnost,vec i cud,o prepreci ili izazovu otimanja muskarca od druge zene..Ako mislis da ovo nije tacno..samo napred..8)
 
E, vadi se dok je vreme .....zamisli samo sve one praznike koje on treba a verovatno i zeli da provede sa svojom porodicom dok ti tugujesh ........ima dosta filmova na tu temu .Tvoja pricha je definitivno losh film ....Shta ti bi da odesh na kasting ?;)
 
a možda ćeš (samo možda) kad se bude vratio otkriti da i nije BAŠ toliko zabavan koliko se tebi činilo. ili da ima klempave uši. ili da je počeo da ćelavi... to se najčešće desi kad su ti tako intenzivni zanosi u pitanju.
 
Ne znam nisam planirala,desilo se a sto je super,ja sam ga i vidjala prosle godine kad je poceo da radi kod nas al se nikada nismo upoznali u startu mi je bio zanimljiv jel je bas drugaciji al kad su ga smestili kod mene u kancelariju to je tek bio haos:)a da inace brak mu uopste nije tako sjajan i nema dece ali zato ima posesivnu zenu:)tako da kad smo na kafi moj momak nema problem s tim a njegova zena ima,hehehehe UZAS!!!
 

Back
Top