Posuo je pod laticama ruža, spustio roletne i skinuo odeću:

Plant

Iskusan
Poruka
6.734
Hteo je da iznenadi suprugu za godišnjicu braka, a onda je ona ušla i napravila haos
Evo šta se dešava kada se muškarac koji inače nije romantičan potrudi da to bude

On je rešio da navodno čestita supruzi četvrtu godišnjicu braka i to na način svojstven muškarcima. Izgleda da je negde u prolazu ubrao crvene ruže čije latice je brzinski počupao i posuo po podu spavaće sobe. Onda je navukao teške zavese kako bi sakrio prizor spavaće sobe od znatiželjnih komšijskih pogleda. Na kraju je uskočio u krevet a garderobu je brzopotezno skinuo i pobacao po podu, prekrivši se prekrivačom preko glave. Mislio je da će latice ruža razbacane po podu, zatvorene zavese i činjenica da je tog dana godišnjica braka, biti dovaljan razlog da "odvuče" suprugu u krevet. Latice ruža su tu bile jedino zbog simbolike datuma kako bi dale neophodan dašak romantike. Pošto je pozvao suprugu, čekajući je uz ovakav prizor u krevetu, imao je i šta da vidi:
1697895155666.jpeg
Žena je u žurbi ušla u sobu, videla muža za koga joj se činilo da spava, zatekla mračnu sobu gde su po podu bili ostaci cveća zajedno sa zgužvanom garderobom. Međutim poenta cele priče koja je trebalo da se završi strasnim vođenjem ljubavi je izostala. Ova žena je tako odmah donela usisivač kojim je brzo usisala latice mislivši da su slučajno unete u kuću. Onda je sklonila zavese, širom otvorila prozore i još mahala komšijama. Potom je uzela stvari sa poda žureći da ih sa ostalim vešom uključi da se peru. Njen suprug još nije stigao ni da proviri ispod prekrivača, kada je zatekao suprugu kako izlazi iz sobe, noseći usisivač i stvari na pranje.

- Zabavljanje sa devicom izgleda ovako. Pokušao sam da iznenadim suprugu povodom četvrte godišnjce braka - piše u opisu,..

danas neko reče : "Romantičan ko roletna",... konsultovao sam Gugl i naišao na ovu priču,.. ....................................... (link)

Poslednja izmena:
Kako bi vi reagovali, kako slavite godišnjice i gde je naš junak pogrešio :) ?

Deluje mi kao fake news. Šta je on radio dok je ona usisavala. :roll:
Možda mu je trebalo vremena da se pribere ili je čekao da ona ukapira,..

Priča ima i video (i foto) potporu,.. i realna je,.. možda bi i meni to palo na pamet i činilo se dobrom idejom.

Poslednja izmena:
Kako bi vi reagovali, kako slavite godišnjice i gde je naš junak pogrešio :) ?

Možda mu je trebalo vremena da se pribere ili je čekao da ona ukapira,..

Priča ima i video (i foto) potporu,.. i realna je,.. možda bi i meni to palo na pamet i činilo se dobrom idejom.
Nije to samo usisavanje, ona je pored njega i uzima odeću koju pobacao. Nije se setio da iskoči iz kreveta sa ružom u ustima i kanje "Hola senorita, yo te amo"?

Nije to samo usisavanje, ona je pored njega i uzima odeću koju pobacao. Nije se setio da iskoči iz kreveta sa ružom u ustima i kanje "Hola senorita, yo te amo"?
Dozvolimo, da je malo nakitio priču, koja je zanimljiva, da bude zanimljivija, pa je kasnije ipak hteo da obeleži godišnjicu i priču preneo na Net.
U suštini se on hvali,.. hvali i svoju suprugu,.. izuzev što je zaboravila da im je godišnjica,.. ali hipotetički je sve OK.

Akcenat je na nenadanoj romantici.

Cim zena nije shvatila nista mora da mu je ovaj gest prvi pokusaj u tih 4 godina...
Sem toga ako je odmah pocela da sklanja stvari I nista joj nije bilo cudno opet je verovatno da I inace baca stvari naokolo...
Cim se nije setila godisnjice znaci da je nikad ne proslavljaju...
O razbucanom cvecu necu ni da pricam
kako bi ti bila strog pedagog.
Pa kod tebe ni na popravnom ne bi prošli :D

Koja žena voli da joj muž rasprostire latice cveća? :malav:
To mi deluje tako pe.d.erski a pomalo i izopačeno američko sr.anje
Vole Albanke :)
I Španjolke.. kad pevaju na albanskom
Lule, lule = cveće cveta

Pa vole žene pažnju... Pa i ono - cveće cveću...
A zašto je pe.der.ski ? pa još izopačeno ?
Ili si ti drugačiji od veċine ?

Kakav klise jbte.
Trebao je da je izvede.
S' jela? 'sh jos? Tj'mo itji?
Pa možda ju je izveo ali se nije ništa zanimljivo dogodilo.
Slaviš godišnjice , bilo ih je ? :mrgreen: ili tek planiraš?

Vole Albanke :)
I Španjolke.. kad pevaju na albanskom
Lule, lule = cveće cveta

Pa vole žene pažnju... Pa i ono - cveće cveću...
A zašto je pe.der.ski ? pa još izopačeno ?
Ili si ti drugačiji od veċine ?

Pa možda ju je izveo ali se nije ništa zanimljivo dogodilo.
Slaviš godišnjice , bilo ih je ? :mrgreen: ili tek planiraš?
Ja sam onaj tip muskarca kome je bitno da cela godina bude obelezena ispunjujucim momentima. Naravno, ne moze svaki dan, ali, bitno je setiti se da vam je lepo i da treba da bude. Tako da godisnjica u idealnom dodje kao datum kojeg se setis, zagrlis je, poljubis i cestitas. Aj moze na klopicu i da se sredimo lepo.

Back