Posuđe Metalac

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
43.548
Čuveni Le Creusett proizvodi u Kini, fabrika kakvu mi nećemo imati još 200 godina. Sve roboti i kompjuteri.

Taobao-Deals.png

5f3658572bfd7f9e819d82e3_0_TpVnNqMjiQdGAhZG.jpg

picofatac

Zainteresovan član
Poruka
112
Teśko meni do istine,pala mi je sumnja nedavno ,sve kvalitetne śerpe Austrija ,Njemaćka i ostali su veoma skupe
,,Metalac ,Kinez, 10 eura šerpa,to mi nije bilo jasno ,i naravno, sumnjivo
Joś je gore da ima ljudi da mogu i pomisliti da nešto od kućanstva Kinesko vrijedi ,a da ne govorimo koliko je otrovno,żalost je što je predratni Metalac bio kvalitetan u rangu svjetskom,Kinske rakete i ostalo daj boże,Rusi se śprdaju sa Kineskom robom koja je navalila odnedavno u Rusiju
Metalac ,dvije śerpe,dvije posude ,posuda za umak ,tepsija,dźezva ,lonćići i ostalo većeras leti kroz prozor....

Poruka
10.745
Teśko meni do istine,pala mi je sumnja nedavno ,sve kvalitetne śerpe Austrija ,Njemaćka i ostali su veoma skupe
,,Metalac ,Kinez, 10 eura šerpa,to mi nije bilo jasno ,i naravno, sumnjivo
Joś je gore da ima ljudi da mogu i pomisliti da nešto od kućanstva Kinesko vrijedi ,a da ne govorimo koliko je otrovno,żalost je što je predratni Metalac bio kvalitetan u rangu svjetskom,Kinske rakete i ostalo daj boże,Rusi se śprdaju sa Kineskom robom koja je navalila odnedavno u Rusiju
Metalac ,dvije śerpe,dvije posude ,posuda za umak ,tepsija,dźezva ,lonćići i ostalo većeras leti kroz prozor....
Sve baci!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.