POŠTOVANJE 2 !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krvolok

Poznat
Poruka
8.273
Gazdarica vbmenu_register("postmenu_1945157", true);

Registrovan korisnik


http://forum.krstarica.com/member.php?u=118




Učlanjen:: 08.05.2003.

Poruke: 12.404

Re: Postovanje





Pero, planiras li ti odgovoriti na pitanje o diplomi, ili da ja odmah zakljucavam i ovo?

Petar_Pan vbmenu_register("postmenu_1944938", true);

Registrovan korisnik


http://forum.krstarica.com/member.php?u=43735




Učlanjen:: 14.11.2005.

Poruke: 2.399

Re: Postovanje





Citat:

Originalpostaviostormcloud

Мислим да се на ВИШОЈ то не учи.


Ja sa mojom diplomom inzenjera informatike sam vec na 3 put vecem polozaju nego neko sa diplomom matematicara na salter sali na z. stanici...

Inace da se vratimo na temu, Bobin post i logiku da ako nema postovanja ne treba se petljati uopste... Postavlja se pitanje s kim ce se onda petljati oni koji u startu svakog gledaju potcenjivacki i smatraju se iznad nekoga... a u stvari su tri klase ispod...
Nepostovanje je lako iskazati... postovanje mnogo teze...






Pošto je tema zaključana BEZ PRAVA NA REPLIKU, koristim priliku da, PO POSLOVNIKU, dam šansu učesnicima koji su se PREPOZNALI, su POMENUTI U NEGATIVNOM KONTEXTU, ili su POGREŠNO INTERPRETIRANI, da OPOVRGNU IZNETO ( što brže :lol: ! ), dok i OVO ne padne pod udar TOTALITARIZMA !!! :lol:
 
...Ya se malko prepoznah...Pa cu o tome, yer domacinove postove ye teshko, po nekad, shvatiti do kraya..Pa, bogz, da ne ispadnem mlogo glupav, samo cu o mojijem mukama...I ne bih zalazio, u to ko ye u pravu, a ko ne...

...Strashno mi smeta, kada vidim katanac...Yer bo na nekoj od tih thema iznjedrim, u svom nekom malom transu, po neki, meni vrlo bitan, simpatichan biser...

...PS...Mada, da po neki put treba udariti katanac, mislim da treba...ebg...poz...
 
minon:
...PS...Mada, da po neki put treba udariti katanac, mislim da treba...ebg...poz...
Treba... i admini bi trebali malo bolje da kontrolisu i upravljaju stvari. Da imaju i neke kazne i sankcije prema onima koji vredjaju ili se nedolicno ponasaju...

Ni ja ne volim katanac... ali do katanca uopste ne mora da dodje... kad bi se posteno radio posao admina...
Gomila dobrih tema je upropascena sa nekim nebuloznim multinick chatovima ili najprimitivnijim vredjanjima... koji su jednostavno dopusteni...
 
...Pero, zvini...........misim da ye ovog puta Gazdarica, totalno u pravu...

...A poshto, gore negde pishe "ljubav i sex", ya bih bio toliko slobodan, da ye malko "podrzavam"...

...heh, naravno, ako nema nishta protiv...
 
Petar_Pan
Registrovan korisnik



Učlanjen:: 14.11.2005.
Poruke: 2.403

Podrazumevano Re: Postovanje
Citat:
Original postavio Bliss
...furas dvostruke stavove Pero...opredeli se...i pitala sam te nesto?

A tebe ako zanima sta sam ja zavrsio i gde, to si mogla na pp da me pitas... mada sad sumnjam da bi ti odgovorio uopste... Al evo poslednja informacija koju ces od mene dobiti je da sam gimnaziju zavrsio.... I to ti je to... pa pa tu tu...
Nepostovanje se najcesce izrazava kroz vredjanje... a ti ovde vredjas mene, a ne ja tebe... ako primecujes to...


u bre iznenadi me chovek moram priznati
nisam znala da se u gimnaziji postaje inzhinjer informatike
wow svaki dan chovek neshto novo sazna od ovog
visoko obrazovanog choveka :lol:
 
Ja dobih pozivnicu za ovu temu... Moram da se požalim oma da nisam baš najbolje razumela o čemu se radi te šta ova tema radi na forumu LjiS, al' ajd' dobro...

Tu sam da podržim sinka jer on najbolje zna šta radi ;) (Da dodam opet da krv nije voda.)

Slažem se, međutim, da se neke teme zaključavaju i pre nego što započnu takoreći, dok se druge ignorišu od admina sve dok na njima bujaju uvrede i sl. Čak se ne bih složila ni s tim da se brže-bolje zaključavaju teme na kojima se odluta od teme... Sve dok se vodi civilizovan "razgovor", po meni je u redu da tema teče.
 
evo da se pojavim...sad sam videla temu...zao mi je samo sto je Pera onako pokvareno izmenio svoj post...i dok sam to primetila a cekala sam nov...tema je bila zakljucana...
necu pocinjati nista na ovoj...ovo se stvarno pretvorilo u pozoriste...
...i dobro je rekla nestasna...
...Petre ili Boro nisi dostojan ni odgovora....jer licemernije stvorenje od tebe nisam videla na ovoj krsti...a zanimljivo je da mi se ucinilo da si dobar...UCINILO....
...sto se mene tice idi i umri sa sve zajedno svojim paranojama o sinnketu,psihu...griphonu....raindog...meni...i ko zna koliko jos ljudi ima....
...stavi prst na celo pa se zapitaj posle ovolikog spiska ljudi ko je u pravu...i prelistaj svoje otvorene teme...koje su po mom misljenju otvarane da bi na taj nacin mogao nalaziti nekoga ko ce se neprekidno prepirati sa tobom...
...postoje i drugi nacini hranjenja ega...mislim da si izabrao najgori...i najprovidniji....
...sta god da si...inzenjer...gimnazijalac...u mojim ocima si obican lazov i licemer...pa ti pisi do sutra...ja iza svojih stvavova imam jaku pozadinu koja se ne ogleda u ljudima vec samo u tvojim recima...a ti ces znati o cemu pricam...
...i nevezano za Peru jako je tuzno ovo sto se desava na ovom forumu...i ako smo se vec okupili da pljujemo Peru...ajde da se okupimo i uradimo nesto po pitanju toga da se ovaj forum normalizuje...a to samo pojedinacno mozemo...
 
Nestasna Ameba:
Ja dobih pozivnicu za ovu temu... Moram da se požalim oma da nisam baš najbolje razumela o čemu se radi te šta ova tema radi na forumu LjiS, al' ajd' dobro...

Tu sam da podržim sinka jer on najbolje zna šta radi ;) (Da dodam opet da krv nije voda.)

Slažem se, međutim, da se neke teme zaključavaju i pre nego što započnu takoreći, dok se druge ignorišu od admina sve dok na njima bujaju uvrede i sl. Čak se ne bih složila ni s tim da se brže-bolje zaključavaju teme na kojima se odluta od teme... Sve dok se vodi civilizovan "razgovor", po meni je u redu da tema teče.
Najpametnije bi bilo
- prvo da se ucesnik rasprave koji vredja ili puno chatuje ili se nedolicno ponasa da se verbalno opomene
- zatim da mu se izbace njegovi postovi iz te teme...
- a ukoliko mu se ponasanje ucestalo ponavlja da mu se i banuje nick

Takodje bi trebalo uciniti nesto po pitanju multinikova, po principu jedan covek jedan nik...

I to bi forum doteralo u red. I ovo bi bilo mnogo lepse i prijatnije mesto.
 
Bliss:
...ajde da se okupimo i uradimo nesto po pitanju toga da se ovaj forum normalizuje...a to samo pojedinacno mozemo...

...ajde...ili u paru...primetih da se zenske najbolje sexayu, kada ih mlogo iznervirash...
...predlazem ednu partyu SEX-a...

...Krvoloche...PO POSLOVNIKU imam pravo na ovakav post...a...?...
 
Bliss:
evo da se pojavim...sad sam videla temu...zao mi je samo sto je Pera onako pokvareno izmenio svoj post...i dok sam to primetila a cekala sam nov...tema je bila zakljucana...
necu pocinjati nista na ovoj...ovo se stvarno pretvorilo u pozoriste...
...i dobro je rekla nestasna...
...Petre ili Boro nisi dostojan ni odgovora....jer licemernije stvorenje od tebe nisam videla na ovoj krsti...a zanimljivo je da mi se ucinilo da si dobar...UCINILO....
...sto se mene tice idi i umri sa sve zajedno svojim paranojama o sinnketu,psihu...griphonu....raindog...meni...i ko zna koliko jos ljudi ima....
...stavi prst na celo pa se zapitaj posle ovolikog spiska ljudi ko je u pravu...i prelistaj svoje otvorene teme...koje su po mom misljenju otvarane da bi na taj nacin mogao nalaziti nekoga ko ce se neprekidno prepirati sa tobom...
...postoje i drugi nacini hranjenja ega...mislim da si izabrao najgori...i najprovidniji....
...sta god da si...inzenjer...gimnazijalac...u mojim ocima si obican lazov i licemer...pa ti pisi do sutra...ja iza svojih stvavova imam jaku pozadinu koja se ne ogleda u ljudima vec samo u tvojim recima...a ti ces znati o cemu pricam...
...i nevezano za Peru jako je tuzno ovo sto se desava na ovom forumu...i ako smo se vec okupili da pljujemo Peru...ajde da se okupimo i uradimo nesto po pitanju toga da se ovaj forum normalizuje...a to samo pojedinacno mozemo...
Evo ovaj nick na primer:

1. Vredja
2. Iznosi licne podatke o drugima na 4um
3. Toliko lupeta, govori gluposti, neistine i primitivizne da je to totalno neprimereno civilizovanoj komunikaciji... cak na momente deluje i nenormalno...

Da li ce sad neko preduzeti nesto povodom ovoga ili ja opet moram da se spustam na taj nivo i prepucavam na taj nacin?

Hajde da ucinimo nesto da se ovaj 4um normalizuje... sledimo primer od Bliss... :lol:

@Bliss
Sto se toliko uzbudjujes. Ja se na primer sa, za mene nebitnim likovima, uopste ne uzbudjujem. Ja kad mi se neko nesto ne svidi, ja mu lepo kazem pa pa tu tu... :lol:
 
Petar_Pan:
Najpametnije bi bilo
- prvo da se ucesnik rasprave koji vredja ili puno chatuje ili se nedolicno ponasa da se verbalno opomene
- zatim da mu se izbace njegovi postovi iz te teme...
- a ukoliko mu se ponasanje ucestalo ponavlja da mu se i banuje nick

Takodje bi trebalo uciniti nesto po pitanju multinikova, po principu jedan covek jedan nik...

I to bi forum doteralo u red. I ovo bi bilo mnogo lepse i prijatnije mesto.
Slažem se :)
Ali da isti aršini važe za sve, a ne da ovde pametujemo, a na drugim temama da pogazimo sopstvenu reč.
 
@raindog
A zasto bi se tebe uopste interesovalo sta sam ja zavrsio i koje diplome imam i da li ih imam uopste? Misli da nije bila nijedna tema o tome. I ta informacija je za tebe(kao iza vecinu forumasa) nebitna.
 
Petar_Pan:
Evo ovaj nick na primer:

1. Vredja
2. Iznosi licne podatke o drugima na 4um
3. Toliko lupeta, govori gluposti, neistine i primitivizne da je to totalno neprimereno civilizovanoj komunikaciji... cak na momente deluje i nenormalno...

Da li ce sad neko preduzeti nesto povodom ovoga ili ja opet moram da se spustam na taj nivo i prepucavam na taj nacin?

Hajde da ucinimo nesto da se ovaj 4um normalizuje... sledimo primer od Bliss... :lol:

@Bliss
Sto se toliko uzbudjujes. Ja se na primer sa, za mene nebitnim likovima, uopste ne uzbudjujem. Ja kad mi se neko nesto ne svidi, ja mu lepo kazem pa pa tu tu... :lol:


ti to mene citiras sa icq-a?....pero zaboravljas da za razliku od tebe imam ceo history...od tvoje prve recenice...koji pokazuje ko je stvarno ovde nenormalan...
...i zar ti ni sada nije dosta?...
 
Bliss:
ti to mene citiras sa icq-a?....pero zaboravljas da za razliku od tebe imam ceo history...od tvoje prve recenice...koji pokazuje ko je stvarno ovde nenormalan...
...i zar ti ni sada nije dosta?...
Bliss ja sam ti na ICQ-u rekao zbogom i izbrisao sam te sa liste. Bilo bi pozeljno da ucinis isto. Ionako sa tvojim pricama "moj decko ovo, moj decko ono" i nisi bila mnogo interesantna...
Jedino znam da si onom jadniku rekla da pricas sa mnom pa me on jadan napao... sad ga izgleda i nema vise na forumu... pa si nedavno otvorio(la) temu "zavadi pa vladaj"...
Sto pokazuje ko je kakav u sasvim dovoljnoj meri... kao i ideje koje imas...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top