POŠTOVANJE 2 !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
anakin:
pa sta je sad...jel imas diplomu faxa ili nemas?
posto si postavio temu da to treba da se postuje...
ili je tema da li diploma faxa znaci da nisi pedofil? :)
Ej maco, svima koje sam upoznao sam rekao i sta sam zavrsio i gde sam zavrsio... Tako da koga je to zanimalo taj to vec i zna... A ko nezna ne mora ni da zna...

cini mi se da opet krecemo starim vodama... samo pljuvanje, vredjanje i psihoanaliza.... Na zapadu nista novo... A admina nema... :lol:

A

anakin

Gost
a sto je problem reci sta si zavrsio?
koliko sam videla, odgovorio si da si zavrsio gimnaziju i da si inzenjer informatike...
mzda ljude zanima posle koje gimnazije se dobija diploma fakulteta...mislim, pomozi ljudima, nemoj da si sebican :)

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
anakin:
a sto je problem reci sta si zavrsio?
koliko sam videla, odgovorio si da si zavrsio gimnaziju i da si inzenjer informatike...
mzda ljude zanima posle koje gimnazije se dobija diploma fakulteta...mislim, pomozi ljudima, nemoj da si sebican :)
Ebote pricinjavaju mi se isti postovi... :lol:
Jel sad treba i isti odgovor da dajem... :roll:
Ne vidim zasto bi te zanimalo...Pise ti sve lepo, a pola foruma vec zna... tako da...

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
kazhe pera :" ja sam inzhinjer informatike "
posle pre kazhe " ja sam zavrshio gimnaziju" (imam diplomu gimnazije)
posle na pitanje imash li veze sa rachunarima i informatikom petar odgovara " ala se ti dobro tripujesh"

shta nije u redu sa gore pomenutim izjavama ?

ajd pero objasni nama jadnima , neukima i radoznalima

koje su to silne diplome kojima se tako hvalish u nedogled

(mislim sem one za skijanje)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.