Poštovani gospodine predsedniče Srbije, molim Te, izvini se Rusima i Srbima

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.688
Ја мислим да је рекао да ће доћи гори !

Тако сам разумео. Можда грешим како сам га разумео. (Међутим почиње недржавнички да нас уваљује у огромне проблеме и последице)

Али то јесте тако, јер систем је изопачен и бира све горе од горег.
Nije na ovoj temi, bila je tema gde ga je hvalio kao da je Marko Djuric licno.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Poštovani gospodine predsedniče Srbije, ALEKSANDRE VUČIĆU,

Da li si čuo za ono narodnu:

"Ko te jednom izda - zauvek ostane piz-da"!?
Poruka je automatski spojena:

Nije na ovoj temi, bila je tema gde ga je hvalio kao da je Marko Djuric licno.
Laješ, ne prestaješ ...To što ne razumeš šta pišem to je tvoja sramota ...

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Он није само политички и дипломатски идиот, већ је и државнички идиот
Biće da je on totalni idiot, jer sve što čini je kontra od onoga što bi trebao da čini jedan političar, naročito državnik ...On, zaista, smatra da je država njegova prćija i da može da radi šta mu se ćefne... To je ono čega bi se morali bojati, svi, jer kada ti neko uzme državu u svoje ruke onda si ti za njega obično roblje ...Ruku na srce, zaslužili smo to, zato što ne razmišljamo ...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Biće da je on totalni idiot, jer sve što čini je kontra od onoga što bi trebao da čini jedan političar, naročito državnik ...On, zaista, smatra da je država njegova prćija i da može da radi šta mu se ćefne... To je ono čega bi se morali bojati, svi, jer kada ti neko uzme državu u svoje ruke onda si ti za njega obično roblje ...Ruku na srce, zaslužili smo to, zato što ne razmišljamo ...

Нисмо ни могли боље после Црвеног терора. Народ је и физички убијен, али и духовно.

Ови што су као преживели, а духовно убијени, одржавају се у оборима као стока од привилегованих деришта и деце комунизма. Вучић као и цела влада је из тог брлога.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Тако сам разумео. Можда грешим како сам га разумео.
Nikada ti, za razliku od drugih, poštovani prijatelju, ne grešiš i sve pravilno razumeš ...Šta misliš da li bi se nešto moglo napraviti od Selakovića i Đurića? Deluju mi kao solidni i moralni intelektuaci, no brene me što su uvek u Vučićevoj senci...

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Нисмо ни могли боље после Црвеног терора.
Moramo priznati, to je i naša intelektualna sramota, da Crveni teror još uvek traje i jedina razlika je ta što su nestali Titini kasapi, ali ostala su njihova deca i kopilad ...Nikada, baš nikada, da se mene pita, ne bih dao da na vlast dođe bilo ko ko je u bližoj porodici imao komuniste, a naročito ne onima koji su to i bili ... To nas je uništilo, totalno, naročito moralno i intelektualno ...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Nikada ti, za razliku od drugih, poštovani prijatelju, ne grešiš i sve pravilno razumeš ...Šta misliš da li bi se nešto moglonapraviti od Selakovića i Đurića? Deluju mi kao solidni i moralni intelektuaci, no brene me što su uvek u Vučićevoj senci...
Заблуделе треба враћати на исправан пут, али морају да се искрено покају, попуно се преобрате на исправан пут и вредно раде на исправљање својих грешака на самој сиротињи коју су слуђивали и производили га са својим Владаоцем.

Постоји у историји, заисаних ретких случајева да "дух падне на тиранина". Од таквог нема бољег Владара, који се искрено искупљује свом народу и само брине и мисли о њему, не да га и чува као највернији пас своје стадо од вукова.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Заблуделе треба враћати на исправан пут, али морају да се искрено покају, попуно се преобрате на исправан пут и вредно раде на исправљање својих грешака на самој сиротињи коју су слуђивали и производили га са својим Владаоцем.

Постоји у историји, заисаних ретких случајева да "дух падне на тиранина". Од таквог нема бољег Владара, који се искрено искупљује свом народу и само брине и мисли о њему, не да га и чува као највернији пас своје стадо од вукова.
Misliš na ono, prijatelju, ovce se boje vukova, a pojedu ih čobani ... :D

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Како да ова олош-коминтерновска-елита постане српска елита јесте кључ који ће отворити браву да од палог народа створи божији народ.

Misliš na ono, prijatelju, ovce se boje vukova, a pojedu ih čobani ... :D

Да Професоре,

квази-елита све прождире и неће ништа остати. Стадо се смањило и оболело је. Ливаде се упарложиле

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Заблуделе треба враћати на исправан пут, али морају да се искрено покају,
Ne bih se u potpunosti složio, jer i Saul (Rimljani su mu nadenuli ime PAULUS = MALIŠA) se je, idući u Damask, pokajao, no kasnije je totalno uništio Crkvu Hristovu ...Ovo što sada nazivamo hrišćanstvo je pavlinstvo i simonstvo ...Moraću, nadam se uskoro, da tome posvetim malo više vremena i plediram sve dosadašnje dokaze koji potvrđuju tu moju tvrdnju ...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Ne bih se u potpunosti složio, jer i Saul (Rimljani su mu nadenuli ime PAULUS = MALIŠA) se je, idući u Damask, pokajao, no kasnije je totalno uništio Crkvu Hristovu ...Ovo što sada nazivamo hrišćanstvo je pavlinstvo i simonstvo ...Moraću, nadam se uskoro, da tome posvetim malo više vremena i plediram sve dosadašnje dokaze koji potvrđuju tu moju tvrdnju ...

Одлична тема.

Не требају нам лажни покајници или нека брозоштина која је успоставила Црвену литургију.

Вучића и Воолина када слушам као да слушам неку врсту Пандемонијске и Црвене литургије

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Не требају нам лажни покајници или нека брозоштина која је успоставила Црвену литургију.

Вучића и Воолина када слушам као да слушам неку врсту Црвене литургије
Ti znaš, poštovani prijatelju, da sam završio Bogosloviju u Sr. Karlovcima, bio sam monah i sveštenik, i odlično poznajem te razvratnike, bogohulnike i udba zveri koje svoju sramotu žele da pokriju crnom rizom ... Zaista je to jedna najrazvratnija bagra i njihovo zloučenje, zasnovano na lažima, a i oni sami znaju da je sve to laž, je ono što razara moral, čak i svako nadu, kod ljudi ... Oni ljude zastrašuju nekakvim paklom, zabranjuju mu da normalno živi i tako ga i telesno, a još više duhovno, slabe ... Ljudi koji su tako uništeni teško se i mogu nazvati ljudi ... Imaću i to nekada za svoju temu na ovom forumu ...

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.688
Da li si čuo da u SRPSKOM KNJIŽEVNOM JEZIKU postoji norma o jednačenju suglasnika po zvučnosti? Kada naučiš srpski jezik, njegov pravopis i gramatiku, onda mi stani na crtu ... Do tada imam pametnija posla i izmenjivaću mišljenje samo sa onim pismenim ljudima ....
Da li si suo da u srpskom jeziku postoji i sarkazam? Ocito nisi, to tvoj mozak ne vidi... Mrzi me da trazim temu gde si sa ovog ili drugog naloga hvalio zvoncicu koliko god si imao snage.
Ali to govori samo o tebi...

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
25.665
Moramo priznati, to je i naša intelektualna sramota, da Crveni teror još uvek traje i jedina razlika je ta što su nestali Titini kasapi, ali ostala su njihova deca i kopilad ...Nikada, baš nikada, da se mene pita, ne bih dao da na vlast dođe bilo ko ko je u bližoj porodici imao komuniste, a naročito ne onima koji su to i bili ... To nas je uništilo, totalno, naročito moralno i intelektualno ...
Ajoj moj deda komunista od 33' :P

Lažeš - govorio sam samo to da je bolji od svih tih drugih kandidata, zajedno ...Njegova dela to potvrđuju ...
Pa i sad je, imas isto to samo ne i sredinu. Ekstremno ka NATO, ekstremno ka Rusima i samo on na obe stolice :P

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Da zaustavimo nerazumevanje

Da li političkom filozofijom kroz ovo malo 30-god. istorije možemo kroz model političke strukture (polity) i njene nomenklature da predvidimo kakav će biti naredni vladalac (jer institucije nemamo/ imamo ali su pod kontrolom strukture) ?

Da li znate šta izučava nov institucionalizam u političkoj sociologiji ?

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Pa i sad je, imas isto to samo ne i sredinu. Ekstremno ka NATO, ekstremno ka Rusima i samo on na obe stolice :P

On je kukavica i nema kičmu. Zato su kukavice nemoralne, je ne smeju se suprotstaviti pa krive istinu. Sedeće taj po raznim hoklicama, ležati na patosu i klečati u ćošku na kukuruzima, samo da ga ne pritiskaju.

Čim je neki pritisak spolja, odmah ide kuknjava, dramoserendanje i plakanje.

Kada nema pritiska onda tiraniše svoj narod (ako derište komunizma uopšte može da vidi da je to njegov narod)

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
25.665
On je kukavica i nema kičmu. Zato su kukavice nemoralne, je ne smeju se suprotstaviti pa krive istinu. Sedeće taj po raznim hoklicama, ležati na patosu i klečati u ćošku na kukuruzima, samo da ga ne pritiskaju.

Čim je neki pritisak spolja, odmah ide kuknjava, dramoserendanje i plakanje.

Kada nema pritiska onda tiraniše svoj narod (ako derište komunizma uopšte može da vidi da je to njegov narod)
Pa Nikolic nije imao toliko savitljivu kicmu, nije li on nosio gajbice Seselju :p

Обилић

Iskusan
Poruka
6.186
Poštovani gospodine predsedniče Srbije, Aleksandre Vučiću,

Molim Te, izvini se Rusima i Srbima, jer glasanje u UN protiv braće Rusa je najveća izdaja i sramta za jednog Srbina!

Sam si izjavio, poštovani gospodine predsedniče, da si ti, bez imalo ljudskog stida u sebi, lično naredio ambasadoru Srbije u UN da glasa za sramnu rezoluciju kojom se braća Rusi osuđuju za agresiju u Ukrajini, mada se je svako, iole normalan, mogao da uveri, ovih desetak dana OD KADA TRAJE RUSKA SPECIJALNA VOJNA AKCIJA, da Rusi ne sprovode nikakvu agresiju, već samo ono što ugrožava Ruse u Ukrajini i Rusiji - DEMILITARIZACIJA i DENACIFIKACIJA, od Zapada, naročito Amera, potpomognitih, izdresiranih i protiv Rusa nahujsanih najokorelijih zločinaca.

Verovatno Ti je poznato, poštovani gospodine predsedniče Srbije, da se na strani tih okorelih zločinaca bori i najveći šljam nacista iz Hrvatske, Bosne, KiM i Makedonije, kao što Ti je poznata i ova tužna i bolna istina - TI NACI-ZLOČINCI SU U DONJECKOJ OBLASTI 2014. ZVERSKI POBILI I VIŠE OD 90 NEVINE DECE, samo zato što su Rusi. Zar je borba protiv takvih svirepih zveri agresija, poštovani gospodine predsedniče?

Znam koji je Tvoj motiv, poštovani gospodine predsedniče, da glasaš za nešto najsramnije što niko nikada u istoriji Srba i Rusa do sada učinio nije, nešto zbog čega ćeš lično, ukoliko se ljudski ne izviniš braći Rusima i Srbima, za vjeki vjekov, biti na stubu srama i istorija naših pokolenja će te pamtiti kao najvećeg izdajnika, Tvoj strah je opravdan i logičan - bojiš se, poštovani gospodine predsedniče, da Tvom braci Andreju i Tebi zločinački Ameri ne posuše račune u njihovim bankama, ali zar taj Tvoj opravdani strah može da bude veći od ljubavi do svog naroda, svoje otadžbine i njene sestrice najmilije - velike, svete i nepobedive majčice Rusije...

Zar i Ti, lično, poštovani gospodine predsedniče, nisi nebrojeno puta izjavio da nikada nećeš da učiniš bilo šta što bi bilo na štetu naše braće Rusa? Čime su ta naša braća zaslužila da ih izdaš i prodaš? Nisu li nas oni spasili od one, najsramnije u istoriji ljudske civilizacije, rezolucije od strane UK kojom smo se Srbi mogli da osudimo na nešto najružnije - da smo genocidan narod? Ko nam je sve ove godine čuvao KiM da ga američki i engleski zločinci posve ne otuđe od Srbije i nad Srbima na KiM se izvrši pogrom, kao što se je dogodio i u ustaškoj Hrvatskoj 1995. godine? Ko ti je dao gas po tako jeftinoj ceni? Je li to vrednije od đavolih para Tvog ljubljenog brace i Tebe, poštovani gospodine predsedniče?

Taj sramni čin koji si učinio, poštovani gospodine predsedniče, ne može se gumicom izbrisati, ali, na kolenima Te molim, pokušaj svoj obraz oprati

IZVINI SE BRAĆI RUSIMA I SRBIMA ZA TU SRAMOTU!

Hvala!

ŽIVELA SRBIJA!
ŽIVELA VELIKA, SVETA I NEPOBEDIVA MAJKA RUSIJA!
ŽIVEO NAŠ VELIKI BRAT - HEROJ VLADIMIR VLADIMIROVIČ PUTIN!

Овако су им се и Бугари заклињали на вечно братство и шта ти ја знам ...
Знају Рује за ту фору Крстанче малени.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
Da li si suo da u srpskom jeziku postoji i sarkazam?
I ako nisi moj nivo da bih sa tobom razmenjivao mišljenje u vezi filologije ovoga puta činim izuzetak, ali ne zvog tebe, ti svakodnevno dokazuješ da o jeziku nemaš pojma i nikda, baš nikada, nisu upotrebio ni jednu, jedinu, stilsku figuru, već zbog onih dobronamernih i znanja željnih ljudi koji vole da čitaju ono što i kako pišem... Dakle, i ovim primerom ti sam dokazuješ, nikada, baš nikada, to što si ti napisao niko, iole obrazovan, ne može da zazove, ni slučajno, sarkazam, jer, kao što već napisah, to je stilska figura, a ono što si ti napisao, kako bi druge omalovažio, naročito zloupotrebljavajući ulogu cenzora (moderatora), previše si se uživeo u tu ulogu, a to samo tebi šteti, može se nazvati samo CINIZAM (tu reč često polupismeni novinari u Srbiji, bez imalo morala i kulture, nazivaju SPRDNJA). Cinizam je, gospodine cenzore, dokaz bolesti duha. Zašto? Zato što cinik uvek omalovažava slabijeg od sebe i u tome uživa, a onaj ko uživa nanoseći drugom, slabijem od sebe, duševnu bol ne može se smatrati mentalno zdrav... Moj savet ti je, kao i uvek sam sam dobronameran čovek i prosvetitelj, prestani sa takvim načinom komunikacije sa ljudima, jer time ćeš uvek postići ono suprotno od tvog očekivanja ...

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.931
(ako derište komunizma uopšte može da vidi da je to njegov narod)
To je srž svih problema, poštovani prijatelju, jer takvi se naroda sete sam za vreme izbora. Kada bi on mario za narod izvinio bi se braći Rusima zbog svoje gluposti, jer ako to ne učini taj narod koji će za njega da glasa, on taj narod doživljava kao svoje stado, isto kao i oni razvratni crveni poposi, će stradati zbog cene gasa koju neće moći da plati i svih drugih energenata... To komunističko derište, samo zbog sebe i svojih interesa, se je svrstalo na stranu nacista i američkih zločinaca... "Milosrdnog anđela" mi smo od Amera već doživeli, a samo sećanje na sve te stradije još uvek bole ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.