Postovalaci Hard-Cora

JaH_G|rL:
nisam bas upucena u ovak zanr,kao sto sam moj nick i kaze..ali ako eyesburn moze da su ubroji u hc(sto da ne moze?)..onda su to oni ;)
...e ja slusham hop...ali stvarno gotivim eyesburn...tako da znam poneshto o njima...pa tako mogu da kazem da je dog life i fool control hc...aaa gabau i cool fire su chist reggae..:)
 
Anonymous:
JaH_G|rL:
nisam bas upucena u ovak zanr,kao sto sam moj nick i kaze..ali ako eyesburn moze da su ubroji u hc(sto da ne moze?)..onda su to oni ;)
...e ja slusham hop...ali stvarno gotivim eyesburn...tako da znam poneshto o njima...pa tako mogu da kazem da je dog life i fool control hc...aaa gabau i cool fire su chist reggae..:)

Sve sam cuo sem ovog poslednjeg Cool Fire, mozesh li neshto vishe da mi kazesh o tom izdanju, jel tipican reggae ili..........???? Mada odlicno im ide shto su se "bacili" na reggae, dobro sviraju :)
p0z
 
Stoorbak i jos neki ovde su jedini koji znaju nesto o muzici.Pozdrav njima.
Bendovi tipa Korn,Linkin Park,P.O.D.,Guano Apes,Slipknot,Ill Nino,Papa Roach,Limp Bizkit i ostali slicni njima su NU METAL ili ADIDAS ROCK(mesavina metala,hip-hopa,techna...).
 
stoorbak:)...koji si ti faktor ovde?:))...pusti ljude da se svadaju:)...

inace ja gotivim hc:)...mada nisam ni sam siguran koje se tacno grupe podrazumevaju pod hc-om:)...ali u svakom slucaju kORn je cool:)... i ko nije cuo za njih nek ih poslusa:)...
toliko od mene:)
 
somebody:
stoorbak:)...koji si ti faktor ovde?:))...pusti ljude da se svadaju:)...

inace ja gotivim hc:)...mada nisam ni sam siguran koje se tacno grupe podrazumevaju pod hc-om:)...ali u svakom slucaju kORn je cool:)... i ko nije cuo za njih nek ih poslusa:)...
toliko od mene:)

Kako znash tako i pricash!!!
Kashesh da ne znash shta je HC pa onda nemoj brate ni da diskutuje! Gotivish ga al' ne znash koji bandovi spadaju u HC, pa to je stvarno strashno!!!!!!! Cimi mi se ljudi da je josh jedan pozer navratio da vidi shta ima na forumu!!!!
p0z
 
E za inat vama pozercinama necu da vam navedem ni jedan HC bend,pa treba da mi se posle kurcite da ste korovci.Jednostavno,ko hoce to da slusa,mora da zivi tako(sad vi ne znate kako,raspitajte se malo)!
 
HARDCOREPUNK:
E za inat vama pozercinama necu da vam navedem ni jedan HC bend,pa treba da mi se posle * da ste korovci.Jednostavno,ko hoce to da slusa,mora da zivi tako(sad vi ne znate kako,raspitajte se malo)!

Shto se mene tice ne morash ni da govorish, jer vec znam za neke bandove!!!! Ali i ti si morao nekog da pitash, kao shto sam i ja morao, da bi saznao neshto vishe o nekim bandovima!!!!!
p0z
 
Stoorbak:
somebody:
stoorbak:)...koji si ti faktor ovde?:))...pusti ljude da se svadaju:)...

inace ja gotivim hc:)...mada nisam ni sam siguran koje se tacno grupe podrazumevaju pod hc-om:)...ali u svakom slucaju kORn je cool:)... i ko nije cuo za njih nek ih poslusa:)...
toliko od mene:)

Kako znash tako i pricash!!!
Kashesh da ne znash shta je HC pa onda nemoj brate ni da diskutuje! Gotivish ga al' ne znash koji bandovi spadaju u HC, pa to je stvarno strashno!!!!!!! Cimi mi se ljudi da je josh jedan pozer navratio da vidi shta ima na forumu!!!!
p0z

e...i ja mislim da se ovja srobcina previse pravi neko i nesto....ne znam ali ti mi vise licis na nekog pozera cim nazivas ljude pozerima.....covek je samo rekao da voli muziku a ti se tu pravis pametan...mogu damo da ti kazem da si luzer kad vredjas ljude...ako ne zna sta je hc mogao si da mu objasnis ,a ne da se pravis pametan i da nazivas druge pozerima pozercino jedna:).....
 
Ovo poslednje je verovatno upuceno Stoorbaku.
Inace,nikog nisam pitao za HC,jer ovde to slusaju uglavnom stariji likovi od mene.Jednostavno,odes na svirku i...dobro,ali za neke bendove sam cuo od ljudi,po meni uopste to nije sramota,svi mi(ili veeeelika vecina) je za svoje bendove cula od brace,sestara....
 
Anonymous:
Stoorbak:
somebody:
stoorbak:)...koji si ti faktor ovde?:))...pusti ljude da se svadaju:)...

inace ja gotivim hc:)...mada nisam ni sam siguran koje se tacno grupe podrazumevaju pod hc-om:)...ali u svakom slucaju kORn je cool:)... i ko nije cuo za njih nek ih poslusa:)...
toliko od mene:)

Kako znash tako i pricash!!!
Kashesh da ne znash shta je HC pa onda nemoj brate ni da diskutuje! Gotivish ga al' ne znash koji bandovi spadaju u HC, pa to je stvarno strashno!!!!!!! Cimi mi se ljudi da je josh jedan pozer navratio da vidi shta ima na forumu!!!!
p0z

e...i ja mislim da se ovja srobcina previse pravi neko i nesto....ne znam ali ti mi vise licis na nekog pozera cim nazivas ljude pozerima.....covek je samo rekao da voli muziku a ti se tu pravis pametan...mogu damo da ti kazem da si luzer kad vredjas ljude...ako ne zna sta je hc mogao si da mu objasnis ,a ne da se pravis pametan i da nazivas druge pozerima pozercino jedna:).....

Pa verovatno imam argumenate da njega nazivam pozerom!!!! Naveshcu samo neke!!! Kako cesh definisati coveka koji za Korn kaze da je HC, koliko se ja razumem u muziku Korn je komercijalniji Trash, a on tako govori jer je video da se klinci loze na Korn, Slipknot i ostalo pa je ok da i on bude u "fazonu"!!!!!!
p0z
 

Back
Top