Quantcast

Postovalaci Hard-Cora

• Začetnik teme Corey
  • Datum pokretanja

DeepPurple

Zainteresovan član
Poruka
150
Stoorbak:
Anonymous:
Stoorbak:
somebody:
stoorbak:)...koji si ti faktor ovde?:))...pusti ljude da se svadaju:)...

inace ja gotivim hc:)...mada nisam ni sam siguran koje se tacno grupe podrazumevaju pod hc-om:)...ali u svakom slucaju kORn je cool:)... i ko nije cuo za njih nek ih poslusa:)...
toliko od mene:)
Kako znash tako i pricash!!!
Kashesh da ne znash shta je HC pa onda nemoj brate ni da diskutuje! Gotivish ga al' ne znash koji bandovi spadaju u HC, pa to je stvarno strashno!!!!!!! Cimi mi se ljudi da je josh jedan pozer navratio da vidi shta ima na forumu!!!!
p0z
e...i ja mislim da se ovja srobcina previse pravi neko i nesto....ne znam ali ti mi vise licis na nekog pozera cim nazivas ljude pozerima.....covek je samo rekao da voli muziku a ti se tu pravis pametan...mogu damo da ti kazem da si luzer kad vredjas ljude...ako ne zna sta je hc mogao si da mu objasnis ,a ne da se pravis pametan i da nazivas druge pozerima pozercino jedna:).....
Pa verovatno imam argumenate da njega nazivam pozerom!!!! Naveshcu samo neke!!! Kako cesh definisati coveka koji za Korn kaze da je HC, koliko se ja razumem u muziku Korn je komercijalniji Trash, a on tako govori jer je video da se klinci loze na Korn, Slipknot i ostalo pa je ok da i on bude u "fazonu"!!!!!!
p0z
Stoorbak, ne uzbudjuj se, ja sam sa tim j*bivetrom imao izvesne diskusije...procesljaj malo forum pa ces uvideti o kakvom se retardiranom magarcu radi! :wink: I da znas, on i somebody su iste osobe -to je decko, posto je veoma inteligentan, otkrio u topicu "Live". Pogledaj i smej se!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.