Postoji li veza bez sexa?

marlon\p{Zs}

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.947
Verujem brate.
Uselila bi ti se ona tu. Preuzela ti i prodaju.
Mogli malo vise brufena i probiotika da uvedemo, znas to ide ko alva
znam
zato sam na drugoj strani ugradnog ormana ako cujem take nesuvisle ideje, nalepio slobinu fotku sa poucnim natpisom malo morgen
pa kad se izvali sa treptanjem i idejama...samo ga laganica odskrinem i posaljem poruku :hahaha:

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
30.557
Cim brate stavi cetku na ves masinu u kupatilu, znaj da je njesra pocelo.
Nece proci ni mesec dana bice:
Odes u kupatilo, a tamo 10 cm kvadratnih: Tvoja cetkica za zube, krema, ostalo "Miss Mogli bi da poradimo na organizaciji" - cetke, cetkice, sminke, krpice, peskiric za ovo, peskiric za ono, krema za ovo, kremica za ono, kupka 1 kupka 2 kupka 3, fen, aparat za koji ni ne znas cemu sluzi,shampon jedan, shampon dva. Tegle sa stvarima 1, tegla sa stvarima 2...
Bejbe. gde mi je brijac?
Pfff, tipican mousharac, moram sve Ja da ti kazem, aj se malo ukljuci u zivot. U k ljuci se malo.
Jos se smejem :lol:

Mimi95

Elita
Poruka
15.100
Postoji li? 😁, Da li bi ste bili u takvoj vezi? 😁 Često mi se dešavalo da pročitam da kad je neko mnogo zaljubljen da ne može da ima odnose sa tim partnerom u koga je zaljubljen jer sex smatra ponižavajućim i prljavim. Da li vam se dešavalo tako nešto?
Сматрам да су такве везе сасвим легитимне.
Мени се досад није десило.

K

Kontrabas76

Gost
Veza ili brak bez seksa, kao što neko gore reče, postoji ali samo zamaskirani problemi pod kao duboku emociju. Znači nije to potpuno odsustvo seksa,ali minimum neki. Ja sam u sličnom problemu, nije problem što kao mladi nismo postavili kriterijume jedno drugom,. Pa Bože moj bili mladi i neiskusni. Problem nastaje kasnije kad očekujemo da se odnos razvija, ali zapravo tone zbog neke traume jedne strane, a pritisak na drugog je da je prezahtevan, da je to ne normalno, bolesno,da je samo on/ona takva itd. I posle 2 dekade otkrije da zapravo problem nešto drugo, ali opet napad na drugog, da nema strpljenja, da puno hoće, da mora lagano, da možda neće nikadaaaaa ni biti ništa. Reci te mi vaše mišljenje ko je u zabludi tu... Ja se bojim ova druga strana koja želi da živi normalno, bez predrasuda,zrelo i u telu i u glavi . Da treba da se stavi tačka, a opet će isti biti kriv, jel tako?

K

Kontrabas76

Gost
ne doživljavam to kao ebanje sa strane.
ako nemaš seks sa partnerom u zvaničnoj vezi
nezvanični sex nije zastranio, on je po svoj prilici jedini koji imaš...
zato je ispravan i mudar izbor
Shvatam ja to, ali vidi, ja sve to želim sa osobom koju sam odabrao, da kad legnemo opušteno u krevet, mogu otvoreno sve, da me ne napada,krivi i ograničava. A ne da je jedna strana opuštena ako ti ništa ne tražiš,svako na svoju stranu legne ili najviše ... Drugarski zagrljaj.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.