Postoji li veza bez sexa?

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.225
Postoji li? 😁, Da li bi ste bili u takvoj vezi? 😁 Često mi se dešavalo da pročitam da kad je neko mnogo zaljubljen ne može da ima odnose sa tim partnerom u koga je zaljubljen jer sex smatra ponižavajućim i prljavim. Da li vam se dešavalo tako nešto?
Veza bez seksa se zove prijateljstvo... dakle, to nije veza...

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
293
Veza bez seksa se zove prijateljstvo... dakle, to nije veza...
Ne znam... Ima nekih koji kad se zaljube budu na sedmom nebu 🤔, i totalno im je nebitan seks, cak stavise zgrazavaju se na pomen da imaju seks sa tom osobom, možda to kasnije preraste u brak pa imaju odnose samo kad treba da prave decu 🤔. Uvek sam se pitao da li se partneri privlace po seksu ili tu ima nesto drugo? 🤔

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.225
Ne znam... Ima nekih koji kad se zaljube budu na sedmom nebu 🤔, i totalno im je nebitan seks, cak stavise zgrazavaju se na pomen da imaju seks sa tom osobom, možda to kasnije preraste u brak pa imaju odnose samo kad treba da prave decu 🤔. Uvek sam se pitao da li se partneri privlace po seksu ili tu ima nesto drugo? 🤔
Nema takvih. Osim ako ne mogu da imaju seks... dakle ili masturbiraju sto je besmisleno...

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.841

Ovo na pdf Tinejdžeri :cistinaocare:

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.505
Postoji li? 😁, Da li bi ste bili u takvoj vezi? 😁 Često mi se dešavalo da pročitam da kad je neko mnogo zaljubljen da ne može da ima odnose sa tim partnerom u koga je zaljubljen jer sex smatra ponižavajućim i prljavim. Da li vam se dešavalo tako nešto?
Verovatno postoje ali izostanak sexa se u ljubavnoj vezi ne dešava zbog prevelike ljubavi prema partneru već zbog maskirane disfunkcije upakovane u osećanja...

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.517
Postoji li? 😁, Da li bi ste bili u takvoj vezi? 😁 Često mi se dešavalo da pročitam da kad je neko mnogo zaljubljen da ne može da ima odnose sa tim partnerom u koga je zaljubljen jer sex smatra ponižavajućim i prljavim. Da li vam se dešavalo tako nešto?

Постоји .. али је најчешћи секс безвезе

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.