Postoji li jos neka grupa u Srbiji osim penzionera?

Treba li pobiti sve mladje od 65 da bi penzionerima bili vece penzije?

  • Da

    glasova: 1 20,0%
  • Apsolutno

    glasova: 3 60,0%
  • Naravno, kakvo glupo pitanje

    glasova: 1 20,0%

  • Ukupno glasova
    5
Vazi , sada ces viditi polako kada oduSFRJ penzosi na nebo sta je buducnost Srbije.

To sam ja pričao još 2000 i neke...
Sve firme nude posao na crno, stigla demokratija...

- Ljudi kako mislite da nam firma ne uplaćuje radni staž penziono?
- Ti misliš da će dočekamo penziju hahahaha?
- hahahaha
- hahahaha

Molim smejače bivśe kolege koji ovo pročitaju da mi jave dal su se roknuli ili ipak odlažu još malo?
 
Velika većina ima. Kad malo bolje razmislim skoro da i ne znam stariju osobu a da nema penziju.

I naravno penzioneri su ih rasprodali i uništili? Čemu tolika mržnja?
Ne postoji velika vecina, ima samo vecina. :)

Oni su glasali za one koji su ih i unistili. Sto nisu doveli nekog da procesuira to, vec su i oni bili jajare koji su krali od drzave.
Sad je taj njihov mentalitet i devastacija dosla nama na naplatu.
 
Ne postoji velika vecina, ima samo vecina. :)

Oni su glasali za one koji su ih i unistili. Sto nisu doveli nekog da procesuira to, vec su i oni bili jajare koji su krali od drzave.
Sad je taj njihov mentalitet i devastacija dosla nama na naplatu.
Ma da. Samo su penzioneri glasali prvo za Slobu pa onda sve ostale. Penzionera ima oko 1,2 miliona. To je oko 30-40% ljudi na biračkom spisku. Dakle ipak manjina. Što ovi ostali nisu doveli nekog ko će da procesuira lopoviju? Ali eto penzioneri su krivi.
 
Brine li ova vlast o jos nekome osim samo o penzionerima?
Njih predsednik moli da sede kod kuce, daje im neke novcane pomoci, kad god ima nekih povecanja, prvo mentuzalemi dobiju.
Trebaju li ovoj drzavi neki mladi ljudi ili joj trebaju samo penzioneri?
Dobro, da ne bude da samo hejtujem i da nisam objektivan, bliski srcu vlastima su i migranti i kerovi. Oni npr imaju veca prava od obicnog radnog coveka/zene u Srbiji.
a ti bi SVEDSKI MODEL...............svi starci da pobijes da bi mladi ziveli u blagostanje ?
 
Brine li ova vlast o jos nekome osim samo o penzionerima?
Njih predsednik moli da sede kod kuce, daje im neke novcane pomoci, kad god ima nekih povecanja, prvo mentuzalemi dobiju.
Trebaju li ovoj drzavi neki mladi ljudi ili joj trebaju samo penzioneri?
Dobro, da ne bude da samo hejtujem i da nisam objektivan, bliski srcu vlastima su i migranti i kerovi. Oni npr imaju veca prava od obicnog radnog coveka/zene u Srbiji.

Постоје

Таксисти. Могу да блокирају кад год хоће колико год хоће саобраћај. Имају полувековни монопол транспорта са аеродрома

Адвокати , нотари правници , судије ... Могу да иуборе посебан статус и да блокирају правни систем Србије

Приватно школство. Може да штанцује докторе и да срозава ранг Србије на лествици ...

Приватно Здравство .... да добија од 'јавнога'здравства нерешене случајеве

Јавно Здравство ... Добије таман новца да плати комуналије запослене .. ж

али за терапију , ѕа 'резервне делове'.. нема већ се ослања на 'добровољно давање '

Погребнике .... практично Јавни Здравствени систем 'ради'за њих

Власнице и власнике трговина које фурају минималца надничаркама и надничарима без обзра на промет или вредност робе .....

Приватним Прерађивачицама и прерађивачима и скпљачицама и скупљачима секундарних сировина јер им не прави

организовану конкуренцију кроз Јавне службе чистоће

Гражевинаарима инвеститорима акенцијама за продају некретнина ....банкаркама ....

Ма укратко .. Србија је РАЈ
 
Brine li ova vlast o jos nekome osim samo o penzionerima?
Njih predsednik moli da sede kod kuce, daje im neke novcane pomoci, kad god ima nekih povecanja, prvo mentuzalemi dobiju.
Trebaju li ovoj drzavi neki mladi ljudi ili joj trebaju samo penzioneri?
Dobro, da ne bude da samo hejtujem i da nisam objektivan, bliski srcu vlastima su i migranti i kerovi. Oni npr imaju veca prava od obicnog radnog coveka/zene u Srbiji.

Имам питање за наслов

Да ли је наслов инспирисан неком од НАЦИ , ФАШИ , КОМУ , ЛИБЕРО, РОЈАЛО , КЛЕРО идеологијом или мало негативнога од свега ?!
 
a ti bi SVEDSKI MODEL...............svi starci da pobijes da bi mladi ziveli u blagostanje ?
Ajde bre cica koliko planiras da zivis? Hiljadu godina? 7 banki vam je dosta, sve preko je matretiranje prvo sebe pa onda i drugih.
Imate prava kao beli medvedi, gde su tu prava za mlade ljude? Dokle vise KPJ da jase, dosta je bilo.
Ima neko mladji valjda da malo uzjase?
 
Ajde bre cica koliko planiras da zivis? Hiljadu godina? 7 banki vam je dosta, sve preko je matretiranje prvo sebe pa onda i drugih.
Imate prava kao beli medvedi, gde su tu prava za mlade ljude? Dokle vise KPJ da jase, dosta je bilo.
Ima neko mladji valjda da malo uzjase?

a jel bi ti vise voleo da te operise neki hirurg od 27 godine il hirurg od 7 i neku banku?
 
Nije ti odgovorio
Sta imam da odgovorim? Kao da ja imam neku obavezu da se pravdam i ispravljam necije fix ideje i predstave sto ima o meni?
Kad ima nesto pametno da se pohvali, pohvalicu, kad ima nesto da se kritikuje i osudi, ima da osudim pa makar to bio i Isus, a kamo li jedan Vucic.
Pa nije on sveto pismo? Boze budala na ovom forumu.
 
Ja mislim potpuno obrnuto, da penzionerima treba sve dati, a ovim novim generacijama (kojima i ja pripadam) ništa. Ovolika količina egocentrizma, izveštačenosti, jedenja govana i proseravanja, opsednutosti zabavom i konzumerizmom, primitivizma, diskriminacije, samonabedjenosti, vulgarnosti zaista mora da se kazni na neki način. Penzosi sa svojim stilom života u vreme Tita su zlatni u odnosu na ovu bagru danas. Dovoljno je samo pogledati ovaj klip, ovakvo je sedamdeset posto omladine i radnih ljudi do 35 godina, a preostalih trideset posto čine uobraženi bolesni karijeristi koji jure ocene i pozicije i socijalni izopštenici. Ovima ništa ne treba dati, i to samo na osnovu estetike koju šire oko sebe. Ako zbog ovih neko sutra treba da gine na frontu da bi njihov stil života opstao i bio odbranjen, bolje da se preventivno obesi u babinoj štali da izbegne regrutaciju. Ja ovakvima ne bi dao ni redovne obroke, a kamoli nešto drugo.

 

Back
Top