Quantcast

Postoje osobe koje ne zaslužuju...

Sizif

Buduća legenda
Poruka
29.535
...da se na njih uopšte troši vreme i odgovara na njihove postove. Bez obzira da li su nevaspitani ili vređaju druge, ili su netolerantni, ili prosto dolaze ovde samo da bi ispoljavali svoje komplekse religioznog, seksualnog, socijalnog ili bilo kakvog drugog porekla.

Ja predlažem da takve ignorišemo - kao da ne postoje. Ko se slaže?

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Ево ја се слажем... они који овде долазе да би лечили своје комплексе заслужују да буду игнорисани. Ево.. ја сам за почетак то почео да радим са јехићима јер се бојим да ћу да пукнем од смеха док читам њихове иначе предугачке текстове. :wink:

A

anakin

Gost
MaranAta:
Ево ја се слажем... они који овде долазе да би лечили своје комплексе заслужују да буду игнорисани. Ево.. ја сам за почетак то почео да радим са јехићима јер се бојим да ћу да пукнем од смеха док читам њихове иначе предугачке текстове. :wink:

"jehici"????? sta je sledece? ljudici? ateici?
a sta si onda ti? hriscancic pravoslavcic?

A

anakin

Gost
nisam mogla a da ne odgovorim na ovu ociglednu uvredu, pa upucenu i nekome sa cijim se stavovima ne slazem.
za ignorisanje - i slazem se i ne. da, jer je zaista tesko razgovarati sa nekim ko ne postuje osnovna pravila lepog ponasanja a ne, jer mislim da se protiv takvih ipak treba boriti.

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Да ли под "вређањем" и "омаловажавањем" других подразумевате и мишљење које је различито од вашег ? :roll:

ПС: Потврдан одговор се добије од било ког адолесцента - незреле личности. :wink:

A

anakin

Gost
MaranAta:
Да ли под "вређањем" и "омаловажавањем" других подразумевате и мишљење које је различито од вашег ? :roll:

ПС: Потврдан одговор се добије од било ког адолесцента - незреле личности. :wink:
ne, radi se o tome da ti ovaj forum tretiras kao sto mali, lokalni siledzija tretira npr. skolsko dvoriste. da li je to tvoj karakter ili je to tvoja vera, zanimljivo je pitanje.

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
То што немаш довољно јаке аргументе за дискусију, не значи да ја своје треба да поусемрим према теби. Оно што ти ја могу препоручити је да се упознаш са предметом дискусије довољно добро како би могла бити равноправан саговорник. У том случају ти онај ко боље познаје материју неће деловати као "силеџија". :wink:

fakpuppet

Zainteresovan član
Poruka
211
MaranAta:
То што немаш довољно јаке аргументе за дискусију, не значи да ја своје треба да поусемрим према теби. Оно што ти ја могу препоручити је да се упознаш са предметом дискусије довољно добро како би могла бити равноправан саговорник. У том случају ти онај ко боље познаје материју неће деловати као "силеџија". :wink:
Tralala... svog neznanja je najmanje svestan - onaj ko *najmanje zna*.

Pre nego sto ti krenes da se upustas u komentarisanje naucnih teorija moras prvo da znas nesto o filozofiji nauke da bi mogao inteligentno o njoj da raspravljas, osporavas naucne tendencije i sl. Ocigledno je da ti osnovne stvari u vezi sa naucnom filozofijom nisu jasne a onda ti ostaje samo ono sto svesrdno i koristis: klepetanje. Umesto da kao loshe istrenirana kukavica podmetjes svoje mucke u tudja gnezda gledaj da kada treshtis i sevash naokolo, drugima pripisujuci "ovo i ono" uz "veliko-pravednicku" kritiku, ne upucas sebe u stopalo. Nije tesko tebe diskreditovati kao ozbiljnog sagovornika logickim argumentacijama, prostim primerima iz svakodnevnog zivota i kojechime lako shvatljivim sto totalno moze da demantuje tvrdnje koje postavljas i kojih se drzis uposnoscu krpelja (a znas da krpelju glavu mozes da otkines od tela jer dovoljno glup da se ne pusti kada stvarno treba). To ti na kraju sam najbolje radish. Medjutim, ono sto se ovde nazalost pokushava je adresiranje tvojih nebuloza iz sto principijelnih razloga sto iz valjda potrebe da budes diskreditovan u sopstvenim ochima. Koliko god prvi razlog moze da iznedri postove koji izpunjavaju zadatak u potpunosti drugi razlog nece iznedriti nista sto ce biti blizu uspehu... ti si naprosto sposoban da u jednoj recenici ustvrdi kako je "crno belo" i sledecoj "crno zapravo zuto" a onda bez blama da kazes kako drugi nemaju argumente pred tvojom doslednoscu... Dakle tvoje prizeljivanje da aluzije na "siledzijstvo" zapravo imaju smisao tvoje superiornosti u diskusiji je "jehicki smeshno". :twisted:

P.S. Konstantno te lishavam smajlija u citatima. Evo ispravka....

rdeki

Elita
Poruka
17.412
MaranAta:
Ej bratac, bratac... slatko me nasmeja...
Cini mi se da bi tebi najbolje bilo da nas sve lepo ignorises. Pisi ti svoje ne obaziruci se na ostale...

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.195
rdeki:
MaranAta:
Ej bratac, bratac... slatko me nasmeja...
Cini mi se da bi tebi najbolje bilo da nas sve lepo ignorises. Pisi ti svoje ne obaziruci se na ostale...
pa on samo to i radi ...... zato je svaka iole ljudksa komunikacija s njim nemoguca

Алjона

Aktivan član
Poruka
1.004
Sizif:
...da se na njih uopšte troši vreme i odgovara na njihove postove. Bez obzira da li su nevaspitani ili vređaju druge, ili su netolerantni, ili prosto dolaze ovde samo da bi ispoljavali svoje komplekse religioznog, seksualnog, socijalnog ili bilo kakvog drugog porekla.

Ja predlažem da takve ignorišemo - kao da ne postoje. Ko se slaže?
:wink: Татице, ако смо родитељи овога Форума, је'л можда треба васпитавати таквих деца у духу стрпљења и љубави? Можда нешто у крају ће бити корисно... :) Али игнорисање је такође метод васпитавања и ако видим, понекад није лош.

Велики поздрав!