Postoje li stvarno

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.872
Postoje kako ne
Ne košta ih ništa ako imaju dobar p
Među ženama koje su u potražnji, jasno je da je teško naći dobar q a da muškarac ne komplikuje. Poznajem ih par, nije teorija
Ja bas ne sretah zene koje traze dobar q, znam da ugl hrane ego koketiraju ili zele da se udaju i zarade na picki. Znam dve koje puni menjaju ali jedna od njih sigurno nije cista u glavi, i toj je svejedno ko je torba bitno da je novi. Tako da sam ja izgleda sa nekog drugog otoka ili ti izmisljas

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.365
Ja bas ne sretah zene koje traze dobar q, znam da ugl hrane ego koketiraju ili zele da se udaju i zarade na picki. Znam dve koje puni menjaju ali jedna od njih sigurno nije cista u glavi, i toj je svejedno ko je torba bitno da je novi. Tako da sam ja izgleda sa nekog drugog otoka ili ti izmisljas
svi mi srećemo u realnom životu relativno malo ljudi
tako da ne možemo obuhvatiti širu sliku, tj imati iskustvo na većem statističkom uzorku ;)

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
446

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
446
Moj brat je preko 50.
A on? Kako?
Dosta sam propustio, jer nisam hteo da varam, dok sam bio u dugim vezama...
Opet ovo... Ponavlja se sa prosle platforme...

I tamo su svi mogli da prevare i imali prilike, ali, eto, nisu... Oni nista ne rade, ne trude se, ne pokusavaju, a prilika koliko hoces...
Pa kako brate, kako? Kako to, vama se samo nude, vi nista ne morate da radite, dame dolaze do vas...

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
39.933
A on? Kako?

Opet ovo... Ponavlja se sa prosle platforme...

I tamo su svi mogli da prevare i imali prilike, ali, eto, nisu... Oni nista ne rade, ne trude se, ne pokusavaju, a prilika koliko hoces...
Pa kako brate, kako? Kako to, vama se samo nude, vi nista ne morate da radite, dame dolaze do vas...
Ne znam, zadnji put, odvede me firma na ruchak u neku kafanu, odem u wc, i startuju me dve :p
Morash da pokushavash, da vezhbash muvanje, pa makar samo radi muvanja :P

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.