Quantcast

Posteni (iskreni) trejleri...:)

Black_star

Domaćin
Poruka
4.932
PAZNJA: NE-AUTORSKA TEMA !!!
Evo jedne lude letnje zezancije za sve filmofile :) (a posebno za emihsa i exibech..arr.onog sto prica itditd);) na sve sto ste oduvek znali....o svojim (ne) omiljenim filmovimaA... a da nikada to niste mogli da priznateeE... ni sebi ni drugomeeE....:cool::D Praceni epskim glasom znanog blokbaster najavljivaca koji vam potanko sve u 13`nes` objasni sta je cooool a sta ne u datim filmovima, najpre cete se pokidati od smeha na mestima na kojima niste ocekivali (mozda u javnom prevozu? ili cak i u javnom toaletu? ...javnoj kuci..? javnoj kuhinji...?:sad2: ..ili prosto - kuciiiiIII:confused::lol:) pre nego sto svoje (ne)zadovoljno doticnim izrazite sebi naglas ( u braaduuuU)... pa, dakle...

Predlazem da napravimo takmicenje: koji od ovih prikaza vam se cini najpostenijim, najiskrenijim, najtacnijim, i naravno najsmesnijim..?:) Ovog leta, nasmejmo se sudbini u lice, jer ovo je san svake...koba-sice (posto ima dva kraja,ne?ooh,jbg..:():p. Stavimo za pocetak 4 classic-a, a vi glasajte od najmanjeg do najviseg, da vidimo ko je pobednik, pa cemo da idemo dalje. Ne morate mene da cekate,mozete sami da probrljajte malo po kanalu, izaberite svoja 4 miljenika na njemu i slobodno postavite ovde drugima da glasaju. Recimo....Na Dan/2. Nedelja je vec predugo.:neutral: Evo.:) Da pocnemo..:) kokice u ruke...khm.."This summmmeeeerrrr"::lol:
1. Honest Trailers - Batman (1989)

2. Honest Trailers - Superman (1978)

3. Honest Trailers - Top Gun (1986)

4. Honest Trailers - Die Hard (1988)

Black_star

Domaćin
Poruka
4.932
cek,ko je ovde najjaci ko slabiji,sad ne znam ni ja..kako si ocenio,po bodovima ili rang-listi?:confused:
nema sta da se ismeva,junaci su junaci.. ovde je rec o uradcima,odn.rediteljima,njihovim vizijama i sta je od toga finalno ispalo kao ostvarenje,kapiras?
to je tzv.meta-prica o filmu, u komicnom kljucu sadasnjice. vidim, takodje, ovaj yt-serijal vec poduze traje... samo sto deceniju nije napunio! cak je i uticao na scenarije nekih novih filmova,npr.Deadpool.;) nego,de ponovi kako sta ide ovde na listi od gore-dole,pa da glasam i ja. onda jos dvoje-troje da pustimo da glasaju, pa da streljamo....fala:kpozdrav::kpozdrav::hahaha:

Black_star

Domaćin
Poruka
4.932
1.top gun
2.betman
3.superman
4.die hard

pobedio je Betman. ajjaj..jako popularna tema na video,a?:per:
aj da probamo ovako:
1. Honest Trailers - Rocky IV (1986)

2. Honest Trailers - Predator (1987)

3. Honest Trailers - Terminator 2: Judgment Day (1992)

4. Honest Trailers - Aliens (1986)
:lol: koji vam je ovde najsmesniji trejler po redu? samo listu,molim,pa da vidimo...

Exaybachay1

Aktivan član
Poruka
1.307
Davno sam gledao onest trejlere... mrzi me da ih ponavljam, ali sećam se za interstelar ( što na kraju nije slučaj ), pošto se ne nalazi u samom klipu, ali možda je bilo u koment sekciji, tipa Lajtou uzjavi gušimo se u prašini, ovo je zadnja godina da ćemo imati prinose useva... a u sledećoj sceni Mekonahi onako kežual stuče pivo niz grlo koje se jelte pravi od ječma i od hmelja :lol:

edit. Da i ovo nije loš kanal CinemaSins, malo drugačji koncept, ali isto sranje drugo pakovanje -

Black_star

Domaćin
Poruka
4.932
Davno sam gledao onest trejlere... mrzi me da ih ponavljam, ali sećam se za interstelar ( što na kraju nije slučaj ), pošto se ne nalazi u samom klipu, ali možda je bilo u koment sekciji, tipa Lajtou uzjavi gušimo se u prašini, ovo je zadnja godina da ćemo imati prinose useva... a u sledećoj sceni Mekonahi onako kežual stuče pivo niz grlo koje se jelte pravi od ječma i od hmelja :lol:

edit. Da i ovo nije loš kanal CinemaSins, malo drugačji koncept, ali isto sranje drugo pakovanje -

BrbljivCo, znam i za taj kanal, no previse pitanja, a za odgovor - svakako niko ne pita.:):lol:
Boze pomozi, ne mora nuzno sve biti pogresno (mozda je neko prokrvario glavu kad je lupio istom o regal i dobio sjajnu ideju)?:D:think:
Ali svakako moze biti glupo.:ok::lol: "ovo-ono",paf,paf,paf,i cao.:cool:

Exaybachay1

Aktivan član
Poruka
1.307

Pošto sam jelte kidnapovao temu, još jedan klip sa rivalskog kanala, i zanimljiv komentar -

Caesar cch
1 month ago
There was so much driving in that movie, that I learned how to drive.

Pa sub komentar -

Victor b Hernandez jr
3 weeks ago
More driving in the movie than the movie Driver lol

A i ima ona urbana legenda, kada je Cane Partibrejkers putovao Amerikom, i izjavio posle nešto ovako, onim njegovim nazalnim tonom -

- Njujork super... Čikago okej... LA... montažna seljana!

:lol:

Tako da nemam pojma ni šta Tarantino vozdiže u nebesa u celom filmu. :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.