Postavi pitanje u vezi mode

Manastirka

Elita
Poruka
22.116
Nešto skroz svedeno bluza je sama po sebi puna detalja
Od ovih neka,...je'l može?
IMG_20220401_215737.jpg

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
Možda neka jednostavnija torba? Ova je previše nakinđurena.Ostalo mi je ok.

meni se svidja kako ide torba...stavi teget lak za nokte i malo teget u kosu...bice extra.
Poruka je automatski spojena:

I lak za nokte u "nude" boji? Neutralan.

ne...ne i ne....ona prva torbica je odlicna. zasto moras da budes svedena. uz tu kombinaciju teget na noktima i u kosi bice top.

ne slusaj njih, slusaj mene. :lol:

I lak za nokte u "nude" boji? Neutralan.

zasto. :rida:

ima da delujes obicno, onako kao svaka sto se kao sredi....budi ekstravagantna...slusaj mene. :rotf:

Manastirka

Elita
Poruka
22.116
meni se svidja kako ide torba...stavi teget lak za nokte i malo teget u kosu...bice extra.

ne...ne i ne....ona prva torbica je odlicna. zasto moras da budes svedena. uz tu kombinaciju teget na noktima i u kosi bice top.
Tako ću ići najverovatnije,...ofarbaću neki pramen kose ili šiške u teget ili ljubičastu, sprejem za kosu.
Ako ne stavim teget lak na ruke, pod obavezno ide na stopalima! 😁
Za torbu se još uvek dvoumim, probala sam obe, "mrtva trka"! Ne ide mi nešto nijedna.

Manastirka

Elita
Poruka
22.116

ne slusaj njih, slusaj mene. :lol:

zasto. :rida:

ima da delujes obicno, onako kao svaka sto se kao sredi....budi ekstravagantna...slusaj mene. :rotf:
Ok,...teget sprej za kosu i ide teget lak na nogama.Gore ide neki neutralan u neupadljiv. 🤩

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
Ok,...teget sprej za kosu i ide teget lak na nogama.Gore ide neki neutralan u neupadljiv. 🤩

na rukama teget...bices sarena ako stavis neutralni na nokte ruku. :mrgreen; ja bih obula sandale sa zatvorenim prstima moza, a istakla bih nokte na rukama. uz kosu naravno.

Tako ću ići najverovatnije,...ofarbaću neki pramen kose ili šiške u teget ili ljubičastu, sprejem za kosu.
Ako ne stavim teget lak na ruke, pod obavezno ide na stopalima! 😁
Za torbu se još uvek dvoumim, probala sam obe, "mrtva trka"! Ne ide mi nešto nijedna.

gledajuci slike meni bolje ide ona prva koju si stvaila uz odecu.

Manastirka

Elita
Poruka
22.116
na rukama teget...bices sarena ako stavis neutralni na nokte ruku. :mrgreen; ja bih obula sandale sa zatvorenim prstima moza, a istakla bih nokte na rukama. uz kosu naravno.

gledajuci slike meni bolje ide ona prva koju si stvaila uz odecu.
Umem ja d 'izgledam i smerno,...nego baš i ne moram za tu priliku. 😁
Dobro si me provalila!
Inače mrzim te male svečanije torbičice,...!Bljuc!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.