postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

:roll: :idea: :?: :!: :wink:
A sto ne bih i ja ispricao svoju pricu. Pricam ti pricu. Mozda je bilo i ovako:
Nesto se neobicno desavalo u mojoj kuci poslednjih dana. Obicno bi svi spavali kada bih se ja vracao kuci iz ˛zivota˛. Ali, predhodnih desetak dana, zaticao sam oca kako zuri u kompjuter i nesto piskara. U pocetku sam mislio da pise neku novu knjigu, mada mi je i to bilo cudno. On retko pise nocu, pogotove ne tako kasno. Onda sam primetio da je prikacen na internet, sto retko cini. Mozda skida neke podatke, pomislio sam. Iz veceri u vece, to mi je postajalo sve cudnije. Kada sam, jedne od tih veceri, zatekao i komsiju od prekoputa kako zajedno sa njim zuri u ekran i govori mu sta da pise, bivalo mi je sve sumljivije. Tog komsiju retko vidjam jer je stalno na nekim sluzbenim putevima. Sta bi to on, biznismen, mogao da pise zajedno sa mojim ocem. Doduse, cuo sam ih pre neki dan, onako levim uvetom, kako pricaju o nekoj knjizi koju moj otac pise preko interneta, gde su mu likovi zivi ljudi, oni koji se prijave. Jos jedna u nizu njegovih blesavih ideja. Cuo sam kako komsija, taj ozbiljni covek sa tasnom i masnom, govori ocu kako nije siguran da bi on prepoznao svoju decu kada bi se, preko interneta, pojavili na nekom chatu, ili nekakvoj slicnoj raboti, pod izmisljenim imenom. Boze, o cemu oni razmisljaju, pomislio sam.
Pravi shok, za mene, bio je kada sam, jedne od tih misterioznih veceri, zatekao i komsinicu, suprugu komsijinu, kako i ona zuri u ekran. Mi, naime, imamo nekoliko umrezenih racunara u kuci. Svako od njih troje sedelo je za posebnim racunarom, i kuckalo nesto. Bacio sam oko, i gle ludila, matorci se nakacili na krstaricu i...Otisao sam u svoju sobu i, preko naloga mladjeg brata, jer ja nisam internet tip, usao u tu krstaricu. Brzo sam nasao temu. Kad ja tamo, a ono medjutim. Shvatih da je tu neophodan glas razuma. Glas razuma! Pa da, to je ime pod kojim cu da se prijavim. Hm, a da li ce moj otac da prepozna mene? Bas da probam. I probah...
Sad svi misle da sam ja on. Blesavo. A mozda i jesam. Uostalom, neko vec ovde rece, iver ne pada daleko od klade...
 
E, sinak, da znas, sad sam ti kod mame na kafi. Bas smo pricale o tom internetu, i eto, ja sam i njoj pokazala. Znas da ti majka bezi od kompjutera kao od djavola. I taman nas dve zavirimo u ovu ludoriju tvog oca, kad, poslednja tvoja prica. Nemoj da se iznenadis kad dodjes kuci. Ljubi te komsinica, caknutog na tatu.
 
Majka:
E, sinak, da znas, sad sam ti kod mame na kafi. Bas smo pricale o tom internetu, i eto, ja sam i njoj pokazala. Znas da ti majka bezi od kompjutera kao od djavola. I taman nas dve zavirimo u ovu ludoriju tvog oca, kad, poslednja tvoja prica. Nemoj da se iznenadis kad dodjes kuci. Ljubi te komsinica, caknutog na tatu.

O, komsika, opet vi u vagon Li. Ovde vise ni Glas Razuma ne moze da pomogne. E, nebi se vise iznenadio ni da zateknem ovog naseg kera za kompjuterom kao krstari. Mozda pod imenom: Mi end ju end dog nejmd Bu. Zbogom pameti!
 
neki lik:
Vidim,zakuvalo se.I neka je,Enica i ja mislile da smo same ostale ovde.Vanilo,jesi li ti sladoled?

Nikice-likice, evo mENE... :lol:...
...sigurno ste popile sto kafa bez mENE... :( ...ali...ovde kod mene, u dubokoj provanci...konacno nesto lepo...a to je, sneg-snegic...sreli smo se pored Reke, ima tome 3h, i nismo mogli da se razdvojimo...setali smo po tek izatkanom sneznom sagu, u tisini...milovala sam mu, jezickom ljubila pahulje-pahuljice, primala ih na sebe...
...dozvolila da me celu opahulji...
...i udisala miris borovih iglica sa mosta koji nije vise Onaj most...i...i...osecala u vetru koji se sunj-sunjkao niz Reku Njegove prste-prstice...

...i sada sam ususkana u svojoj sobi-sobici, sa upaljenim stapicima, sa senkama na zidovima, sa prsticima nad compidirkama...
...i...i...vracam se u Pricu.. :lol:..
 
ena28:
neki lik:
Vidim,zakuvalo se.I neka je,Enica i ja mislile da smo same ostale ovde.Vanilo,jesi li ti sladoled?

Nikice-likice, evo mENE... :lol:...
...sigurno ste popile sto kafa bez mENE... :( ...ali...ovde kod mene, u dubokoj provanci...konacno nesto lepo...a to je, sneg-snegic...sreli smo se pored Reke, ima tome 3h, i nismo mogli da se razdvojimo...setali smo po tek izatkanom sneznom sagu, u tisini...milovala sam mu, jezickom ljubila pahulje-pahuljice, primala ih na sebe...
...dozvolila da me celu opahulji...
...i udisala miris borovih iglica sa mosta koji nije vise Onaj most...i...i...osecala u vetru koji se sunj-sunjkao niz Reku Njegove prste-prstice...

...i sada sam ususkana u svojoj sobi-sobici, sa upaljenim stapicima, sa senkama na zidovima, sa prsticima nad compidirkama...
...i...i...vracam se u Pricu.. :lol:..

...i...i...slusam SIMPLY RED.. :lol:..
 
nesa zmaj:
Vidim da sam trazen. Izvinjavam se, mnogo se izvinjavam...I ja sam ovih dana na sluzbenom putu(sa onim Rusima). Ali, vidim da imam zamenu. Dobro je sto ste utripovali da sam se multiplicirao: U oca na sluzbenom putu, u majku, pa u onog vaterpolistu-Glasa razuma...Tako da vam ne nedostajem previse. Ukljucim se ja, po malcice, kad stignem, i kad me ne boli glava od votke. Vracam se sa puta veceras. A do tada, tu su vam ovi moji klonovi. He, he...Vaterpolista ce da odlepi, znam ga...Sta da mu radim kad se ku.cio, pa hteo da probode zmaja. Sad je virtuelac. :twisted:

...Neso... :shock:..
 
ena28:
Glas razuma:
Glas razuma ti tu ne moze pomoci. Nije u mom delokrugu. Kad dodje nesa zmaj, on ce ti objasniti...Ili mozda neko od likova, onih koji ne veruju u Glas razuma.

Nese zmaja....NEEEMAAAA... :?

Tu je on, hrce, cujem ga cak iz druge sobe. Ej, ja uvek upadnem u ovu idilu vojno-civilnu, ko neki voajer. Taman sam stigo sa jedne fine zurkice, i nameracio se na horizontalu...Al, ne dade mi djavo mira, pa ukljucih ovo cudo, samo da gvirnem...Good luck, solger.
 
evo i mene. nego chini mi se da se ova prica pretvorila u slinu koja se razvlaci sve vise i vise...
neso doco super si me procenio, evo da sam malo maloumniji rekao bih da si mi sve pogodio. samo sto pogadjas isto kao i ljubisa trgovcevic:"gospodjo, javlja mi se da vi imate problema, jel da? da da jeste, vi ste genije, kako ste samo pogodili?"
ma dobro mozda malko i njamke, ali jedno je sigurno, ena ljubavi ti imas problema sa tezinom jel da?
 
mr_pleasure:
evo i mene. nego chini mi se da se ova prica pretvorila u slinu koja se razvlaci sve vise i vise...
neso doco super si me procenio, evo da sam malo maloumniji rekao bih da si mi sve pogodio. samo sto pogadjas isto kao i ljubisa trgovcevic:"gospodjo, javlja mi se da vi imate problema, jel da? da da jeste, vi ste genije, kako ste samo pogodili?"
ma dobro mozda malko i njamke, ali jedno je sigurno, ena ljubavi ti imas problema sa tezinom jel da?

He,he, necu ih vise imati...nasla sam decka iz Price :lol:..
Okrecuci prsten, dragi, dragi mr_p shvatili ste u cemu je moj problem... :lol:..
 
Glas razuma:
vi ste genije, kako ste samo pogodili?"
ma dobro mozda malko i njamke, ali jedno je sigurno, ena ljubavi ti imas problema sa tezinom jel da?

U, sine, jeli i ti imas prsten koji vrtis pa ti se javlja?[/quot

decko decko decko, tako se ne prave aeroplani. ajde ovako, budi iskren prema sebi, nemoj da te bude strah da zaviris u najtamniji, najruzniji i najgnojaviji deo svoje duse. i ako zaista to uradis reci mi da li stvarno mislis da je ovo bilo duhovito?
 
ena28:
mr_pleasure:
evo i mene. nego chini mi se da se ova prica pretvorila u slinu koja se razvlaci sve vise i vise...
neso doco super si me procenio, evo da sam malo maloumniji rekao bih da si mi sve pogodio. samo sto pogadjas isto kao i ljubisa trgovcevic:"gospodjo, javlja mi se da vi imate problema, jel da? da da jeste, vi ste genije, kako ste samo pogodili?"
ma dobro mozda malko i njamke, ali jedno je sigurno, ena ljubavi ti imas problema sa tezinom jel da?

He,he, necu ih vise imati...nasla sam decka iz Price :lol:..
Okrecuci prsten, dragi, dragi mr_p shvatili ste u cemu je moj problem... :lol:..


Sve pogadja, ko prstom u...Jel mu to prst...to malo, na cemu moze da vrti prsten?
 
mr_pleasure:
Glas razuma:
vi ste genije, kako ste samo pogodili?"
ma dobro mozda malko i njamke, ali jedno je sigurno, ena ljubavi ti imas problema sa tezinom jel da?

U, sine, jeli i ti imas prsten koji vrtis pa ti se javlja?[/quot

decko decko decko, tako se ne prave aeroplani. ajde ovako, budi iskren prema sebi, nemoj da te bude strah da zaviris u najtamniji, najruzniji i najgnojaviji deo svoje duse. i ako zaista to uradis reci mi da li stvarno mislis da je ovo bilo duhovito?

Zavirivao, zavirivao, i ne nadjoh nista tako ogavno sto bi me nateralo da pravim takve tezinske duhovitosti kao ti gore iznad. Zasto mislis da sam prema tebi hteo da budem duhovit?
 
Glas razuma:
ena28:
Glas razuma:
Glas razuma ti tu ne moze pomoci. Nije u mom delokrugu. Kad dodje nesa zmaj, on ce ti objasniti...Ili mozda neko od likova, onih koji ne veruju u Glas razuma.

Nese zmaja....NEEEMAAAA... :?

Tu je on, hrce, cujem ga cak iz druge sobe. Ej, ja uvek upadnem u ovu idilu vojno-civilnu, ko neki voajer. Taman sam stigo sa jedne fine zurkice, i nameracio se na horizontalu...Al, ne dade mi djavo mira, pa ukljucih ovo cudo, samo da gvirnem...Good luck, solger.

...he,he,turbo-mlazna idila.. :lol:.
 
mr_pleasure:
kikikikiiii ti si od onih ljudi koji govore: "jer hoces, infrakt i slicno, jel da?

Joj, sto se slatko kikikikoces, ko curica. I opet sve pogadjas na isti nacin...o proroce, koji toroce...Nije tebi lako, prijatelju. Ajd zaviri malu, gde ono meni rece da zavirim, pa mi javi, sta te tako ogavno unutra tera...Ma sta se ja sa tobom ovde prepucavam. Dovoljan si ti samom sebi.
 

Back
Top