postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

Jooj...da neko na uskoci na MOJE mesto? Mogu ja da reserve... :lol:
PRIVATNA PORUKA. Cika Neso, meni sada nije sezona, pa mogu da se kacim i skidam sa neta po zelji i volji. Ali.
Pitace se ljudi.Sta bre ovaj otac porodice trazi po ovoj KRSTARICI?!
A ja mislim...
...da je kod doce pacijent,evo ga, lagano zavaljenog na kanabetu, i otvara se, otvara...Doca blago klima pametnom glavicom.Pacijent pita: Sta to radis, doco? Doca odgovara:Eto, zapisujem uredno Vase otvaranje meni...
...a jadni pacijent ne shvata da je on Doci zadnje dugmence na tastaturi.Da se Doca putem svog laptop-topica zecka sa LIKOVIMA na KRSTARICI.
Doco, doco...Vrag si ti!
P.S. Balhidistaste li od chitanja ovog mog esejcica?Verujte,uz kahvu bih Vam bilo lahkse.
KLOPKA PITANJE: Volite li Belu Hamvasa?Da citat[/quote]

Ena, Ena, i ti si vrag. Mesto sam ti rezervisao, ne moras da brines. Jel ti sad lakse? Sto se tice pacijenata, ja vec odavno ne zivim od toga, i ne radim sa pacijentima. Zivot me odveo u neke druge vode. A sto se tice Bele Hamvasa, on je jedan od mojih omiljenih likova. Zacela sam citao vise puta, i uvek mi se cini da ih citam prvi put. Zbog njega sam poceo da pisem eseje, sto mi je ranije bilo neinspirativno kao forma.
 
Pa Miodraze, ujache, shta se to s tobom desilo? Sad se ti ponashash kao kuchkica iz bloka koja zeli da bude ishamarana. Chika Nesha je sladak. A bundeva je konachno pokazala da ima kitu, shto je dobro. Ali to josh ne znachi da je postao mushkarac, je l tako? Pa i Kleopatra ima kitu pa je ona opet jedna sasvim nezna zena :shock: :shock: :shock: . Pa je l tako?
 
Ana_lepotica:
Pa Miodraze, ujache, shta se to s tobom desilo? Sad se ti ponashash kao kuchkica iz bloka koja zeli da bude ishamarana. Chika Nesha je sladak. A bundeva je konachno pokazala da ima kitu, shto je dobro. Ali to josh ne znachi da je postao mushkarac, je l tako? Pa i Kleopatra ima kitu pa je ona opet jedna sasvim nezna zena :shock: :shock: :shock: . Pa je l tako?

sutra dolazim pa ces videti ko je kuckica. kada te ova kurata devojcica dohvati bice taaaaaaaaaahaaaako devojcice...
 
mr_pleasure:
devojko pa sta je sa tobom? pa naravno da cu se upecati. moj omiljeni hobi je da gutam udice sa sve crvicima. narocito onda kada znam da je mamac tu bas zato da bih se upecao. jedini problem je sto uvek kada gutam ja hocu da pojedem stvarno, kao da ne znam da je varka. i onda...pa zna se, onda se zategne struna i iscupa mi utrobu. ali dobro imam visok prag bola, a malo sam i mazohista.
kako sam samo mogao da pomislim da nisi sposobna da mi udjes u ovu napacenu glavu? silly me.
pussa i pljesak po guzi, cyber mackice.

...RrrrrRrrrrRrrrrRrrrrrRrrrrrrRrrrrRrrrrrRrrrrrrRrrrrrrRrrrrrRrrrr...
mr_pleasurrrre....
...cyber maca-mackica pred
 
nesa zmaj:
Jooj...da neko na uskoci na MOJE mesto? Mogu ja da reserve... :lol:
PRIVATNA PORUKA. Cika Neso, meni sada nije sezona, pa mogu da se kacim i skidam sa neta po zelji i volji. Ali.
Pitace se ljudi.Sta bre ovaj otac porodice trazi po ovoj KRSTARICI?!
A ja mislim...
...da je kod doce pacijent,evo ga, lagano zavaljenog na kanabetu, i otvara se, otvara...Doca blago klima pametnom glavicom.Pacijent pita: Sta to radis, doco? Doca odgovara:Eto, zapisujem uredno Vase otvaranje meni...
...a jadni pacijent ne shvata da je on Doci zadnje dugmence na tastaturi.Da se Doca putem svog laptop-topica zecka sa LIKOVIMA na KRSTARICI.
Doco, doco...Vrag si ti!
P.S. Balhidistaste li od chitanja ovog mog esejcica?Verujte,uz kahvu bih Vam bilo lahkse.
KLOPKA PITANJE: Volite li Belu Hamvasa?Da citat

Ena, Ena, i ti si vrag. Mesto sam ti rezervisao, ne moras da brines. Jel ti sad lakse? Sto se tice pacijenata, ja vec odavno ne zivim od toga, i ne radim sa pacijentima. Zivot me odveo u neke druge vode. A sto se tice Bele Hamvasa, on je jedan od mojih omiljenih likova. Zacela sam citao vise puta, i uvek mi se cini da ih citam prvi put. Zbog njega sam poceo da pisem eseje, sto mi je ranije bilo neinspirativno kao forma.[/quote]

Huuuuuuu....Jeste :lol
 
ena28:
mr_pleasure:
devojko pa sta je sa tobom? pa naravno da cu se upecati. moj omiljeni hobi je da gutam udice sa sve crvicima. narocito onda kada znam da je mamac tu bas zato da bih se upecao. jedini problem je sto uvek kada gutam ja hocu da pojedem stvarno, kao da ne znam da je varka. i onda...pa zna se, onda se zategne struna i iscupa mi utrobu. ali dobro imam visok prag bola, a malo sam i mazohista.
kako sam samo mogao da pomislim da nisi sposobna da mi udjes u ovu napacenu glavu? silly me.
pussa i pljesak po guzi, cyber mackice.

...RrrrrRrrrrRrrrrRrrrrrRrrrrrrRrrrrRrrrrrRrrrrrrRrrrrrrRrrrrrRrrrr...
mr_pleasurrrre....
...cyber maca-mackica pred
...Neee... opet! ADMINISTRATORU,uklonite ovog(a) SLOVOJEDCA.Sad mi je pojeo slovo
 
ena28:
ena28:
mr_pleasure:
devojko pa sta je sa tobom? pa naravno da cu se upecati. moj omiljeni hobi je da gutam udice sa sve crvicima. narocito onda kada znam da je mamac tu bas zato da bih se upecao. jedini problem je sto uvek kada gutam ja hocu da pojedem stvarno, kao da ne znam da je varka. i onda...pa zna se, onda se zategne struna i iscupa mi utrobu. ali dobro imam visok prag bola, a malo sam i mazohista.
kako sam samo mogao da pomislim da nisi sposobna da mi udjes u ovu napacenu glavu? silly me.
pussa i pljesak po guzi, cyber mackice.

...RrrrrRrrrrRrrrrRrrrrrRrrrrrrRrrrrRrrrrrRrrrrrrRrrrrrrRrrrrrRrrrr...
mr_pleasurrrre....
...cyber maca-mackica pred
...Neee... opet! ADMINISTRATORU,uklonite ovog(a) SLOVOJEDCA.Sad mi je pojeo slovo
..........E.......ajde', pojedi ga sad.
 

Back
Top