postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

devojko pa sta je sa tobom? pa naravno da cu se upecati. moj omiljeni hobi je da gutam udice sa sve crvicima. narocito onda kada znam da je mamac tu bas zato da bih se upecao. jedini problem je sto uvek kada gutam ja hocu da pojedem stvarno, kao da ne znam da je varka. i onda...pa zna se, onda se zategne struna i iscupa mi utrobu. ali dobro imam visok prag bola, a malo sam i mazohista.
kako sam samo mogao da pomislim da nisi sposobna da mi udjes u ovu napacenu glavu? silly me.
pussa i pljesak po guzi, cyber mackice.
 
mr_pleasure:
devojko pa sta je sa tobom? pa naravno da cu se upecati. moj omiljeni hobi je da gutam udice sa sve crvicima. narocito onda kada znam da je mamac tu bas zato da bih se upecao. jedini problem je sto uvek kada gutam ja hocu da pojedem stvarno, kao da ne znam da je varka. i onda...pa zna se, onda se zategne struna i iscupa mi utrobu. ali dobro imam visok prag bola, a malo sam i mazohista.
kako sam samo mogao da pomislim da nisi sposobna da mi udjes u ovu napacenu glavu? silly me.
pussa i pljesak po guzi, cyber mackice.

I pussa i guza, i sado i mazo...
...ali...
...tvoja mreza meni treba!
Izrazicu svoju potrebu kroz stihove koji slede.Elem...

Preko brda i dolina,
voz klopara preko sina

ena njemu, a mr_pleasure njoj,
na papiru daju broj

Telefon tebi, telefon i meni
ZVRCNI, ZOVI il' OKRENI!

P.S. razotkrivENA!
P.P.S. Ima jos jedan stih...

Verujte mi,tako bese,
na KRSTARICI se oni zavolese :oops:

Ali, bez tvoje mreze mr_pleasure, ovaj stih ce ostati, avaj, nenapisan! Iako je,mislim,napisan...nije napisan...hm...
J.... li g
 
ena28:
mr_pleasure:
devojko pa sta je sa tobom? pa naravno da cu se upecati. moj omiljeni hobi je da gutam udice sa sve crvicima. narocito onda kada znam da je mamac tu bas zato da bih se upecao. jedini problem je sto uvek kada gutam ja hocu da pojedem stvarno, kao da ne znam da je varka. i onda...pa zna se, onda se zategne struna i iscupa mi utrobu. ali dobro imam visok prag bola, a malo sam i mazohista.
kako sam samo mogao da pomislim da nisi sposobna da mi udjes u ovu napacenu glavu? silly me.
pussa i pljesak po guzi, cyber mackice.

I pussa i guza, i sado i mazo...
...ali...
...tvoja mreza meni treba!
Izrazicu svoju potrebu kroz stihove koji slede.Elem...

Preko brda i dolina,
voz klopara preko sina

ena njemu, a mr_pleasure njoj,
na papiru daju broj

Telefon tebi, telefon i meni
ZVRCNI, ZOVI il' OKRENI!

P.S. razotkrivENA!
P.P.S. Ima jos jedan stih...

Verujte mi,tako bese,
na KRSTARICI se oni zavolese :oops:

Ali, bez tvoje mreze mr_pleasure, ovaj stih ce ostati, avaj, nenapisan! Iako je,mislim,napisan...nije napisan...hm...
J.... li ga!
SLOVOJEDAC, again ! Dodati slovo a ispred uzvicnik
 
ena28:
ena28:
mr_pleasure:
devojko pa sta je sa tobom? pa naravno da cu se upecati. moj omiljeni hobi je da gutam udice sa sve crvicima. narocito onda kada znam da je mamac tu bas zato da bih se upecao. jedini problem je sto uvek kada gutam ja hocu da pojedem stvarno, kao da ne znam da je varka. i onda...pa zna se, onda se zategne struna i iscupa mi utrobu. ali dobro imam visok prag bola, a malo sam i mazohista.
kako sam samo mogao da pomislim da nisi sposobna da mi udjes u ovu napacenu glavu? silly me.
pussa i pljesak po guzi, cyber mackice.

I pussa i guza, i sado i mazo...
...ali...
...tvoja mreza meni treba!
Izrazicu svoju potrebu kroz stihove koji slede.Elem...

Preko brda i dolina,
voz klopara preko sina

ena njemu, a mr_pleasure njoj,
na papiru daju broj

Telefon tebi, telefon i meni
ZVRCNI, ZOVI il' OKRENI!

P.S. razotkrivENA!
P.P.S. Ima jos jedan stih...

Verujte mi,tako bese,
na KRSTARICI se oni zavolese :oops:

Ali, bez tvoje mreze mr_pleasure, ovaj stih ce ostati, avaj, nenapisan! Iako je,mislim,napisan...nije napisan...hm...
J.... li ga!
SLOVOJEDAC, again ! Dodati slovo a ispred uzvicnik
Ej,ljudi, mene SLOVOJEDAC zecka li, zecka.
 
nesa zmaj:
ena28:
nesa zmaj:
Jos jednom sam gvirnuo da vidim jel ste dobri...Hvala...

E,pa i ti si sve blesav, Neso Zmajceku! :lol:

Pa to svako zna
Odgovor je: Da

E, a jel' moze sad' nesto ozbiljno, dragi, dragi, cika Neso...
Hk...hk...
Da li mozete produziti rok za podnosenje aplikacija, transparentnih naravno, u cilju zadovoljenja uslova na izradi projekta, transparentnog i njega, naravno...
...(sta li ja htedoh da pitam...)...
Cika Neso...Zmajceku...DoocoOoOoOoO...
...(panicno...)
Ja neznam sta sam hotela da pitam?!
Pomagajte
 
E, a jel' moze sad' nesto ozbiljno, dragi, dragi, cika Neso...
Hk...hk...
Da li mozete produziti rok za podnosenje aplikacija, transparentnih naravno, u cilju zadovoljenja uslova na izradi projekta, transparentnog i njega, naravno...
...(sta li ja htedoh da pitam...)...
Cika Neso...Zmajceku...DoocoOoOoOoO...
...(panicno...)
Ja neznam sta sam hotela da pitam?!
Pomagajte[/quote]

Ena, duso, jasno mi je sta si htela da pitas. Nema zurbe. Ja cu nove likove i price postavljati na sajt jednom nedeljno. Ko se nije prijavio do kraja predhodne nedelje,to jest do sutra, moze to da ucini do kraja ove nedelje, pa ce biti postavljen sledece. Ovo je beskrajna prica. Moze da stane samo ako nam dosadi.
 
babydoll:
ena28:
babydoll:
Mozes kod mene ena imam sobu visak I am your friend :D . Bice zaista lepo da se ovo zavrsi jednom lepom knjigom, ovoliko luckastih ljudi nikad nije radilo na istom projektu. A i drago mi je da upoznam nove ljude. Ipak je svrha svega druzenje.

baby...draga...doll...
Hvala na pozivu,ali...znas...mr_p...
P.S. Ma, ooookeeet...! Prihvatam! A ovo gore je udica-udicica za NJEGA! Da li ce se upecati,sta mislis?

gladna ribica se uvek upeca

PING(zvucni signal)...ej,caos,babycedollice,ena ovde.Javi mi se kad' stignes da ti ispricam kako je bilo nocas sa mr_p!
ONO cudo u zivotu nisam videla! Caos, cujemo se.
 
nesa zmaj:
E, a jel' moze sad' nesto ozbiljno, dragi, dragi, cika Neso...
Hk...hk...
Da li mozete produziti rok za podnosenje aplikacija, transparentnih naravno, u cilju zadovoljenja uslova na izradi projekta, transparentnog i njega, naravno...
...(sta li ja htedoh da pitam...)...
Cika Neso...Zmajceku...DoocoOoOoOoO...
...(panicno...)
Ja neznam sta sam hotela da pitam?!
Pomagajte

Ena, duso, jasno mi je sta si htela da pitas. Nema zurbe. Ja cu nove likove i price postavljati na sajt jednom nedeljno. Ko se nije prijavio do kraja predhodne nedelje,to jest do sutra, moze to da ucini do kraja ove nedelje, pa ce biti postavljen sledece. Ovo je beskrajna prica. Moze da stane samo ako nam dosadi.[/quote]

Jooj...da neko na uskoci na MOJE mesto? Mogu ja da reserve... :lol:
PRIVATNA PORUKA. Cika Neso, meni sada nije sezona, pa mogu da se kacim i skidam sa neta po zelji i volji. Ali.
Pitace se ljudi.Sta bre ovaj otac porodice trazi po ovoj KRSTARICI?!
A ja mislim...
...da je kod doce pacijent,evo ga, lagano zavaljenog na kanabetu, i otvara se, otvara...Doca blago klima pametnom glavicom.Pacijent pita: Sta to radis, doco? Doca odgovara:Eto, zapisujem uredno Vase otvaranje meni...
...a jadni pacijent ne shvata da je on Doci zadnje dugmence na tastaturi.Da se Doca putem svog laptop-topica zecka sa LIKOVIMA na KRSTARICI.
Doco, doco...Vrag si ti!
P.S. Balhidistaste li od chitanja ovog mog esejcica?Verujte,uz kahvu bih Vam bilo lahkse.
KLOPKA PITANJE: Volite li Belu Hamvasa?Da citat
 
ena28:
nesa zmaj:
E, a jel' moze sad' nesto ozbiljno, dragi, dragi, cika Neso...
Hk...hk...
Da li mozete produziti rok za podnosenje aplikacija, transparentnih naravno, u cilju zadovoljenja uslova na izradi projekta, transparentnog i njega, naravno...
...(sta li ja htedoh da pitam...)...
Cika Neso...Zmajceku...DoocoOoOoOoO...
...(panicno...)
Ja neznam sta sam hotela da pitam?!
Pomagajte

Ena, duso, jasno mi je sta si htela da pitas. Nema zurbe. Ja cu nove likove i price postavljati na sajt jednom nedeljno. Ko se nije prijavio do kraja predhodne nedelje,to jest do sutra, moze to da ucini do kraja ove nedelje, pa ce biti postavljen sledece. Ovo je beskrajna prica. Moze da stane samo ako nam dosadi.

Jooj...da neko na uskoci na MOJE mesto? Mogu ja da reserve... :lol:
PRIVATNA PORUKA. Cika Neso, meni sada nije sezona, pa mogu da se kacim i skidam sa neta po zelji i volji. Ali.
Pitace se ljudi.Sta bre ovaj otac porodice trazi po ovoj KRSTARICI?!
A ja mislim...
...da je kod doce pacijent,evo ga, lagano zavaljenog na kanabetu, i otvara se, otvara...Doca blago klima pametnom glavicom.Pacijent pita: Sta to radis, doco? Doca odgovara:Eto, zapisujem uredno Vase otvaranje meni...
...a jadni pacijent ne shvata da je on Doci zadnje dugmence na tastaturi.Da se Doca putem svog laptop-topica zecka sa LIKOVIMA na KRSTARICI.
Doco, doco...Vrag si ti!
P.S. Balhidistaste li od chitanja ovog mog esejcica?Verujte,uz kahvu bih Vam bilo lahkse.
KLOPKA PITANJE: Volite li Belu Hamvasa?Da citat[/quote]

OPET MI POJEDE SLOVO! e...e...e...Pojedi ga sa :evil
 
babydoll:
Ma draga Ena sta ti je bre slatka, nista bez belog luka. Obozavam muskarce, zdrave, snazne jake, brrrrrrr, da mirisu na selo i sveze pokosenu detelinu sa njive, a taj dahhhhhhhhhhhh. A tek ljubav na seoski nacinnnn. Mmmmmmmmmmmmmmmmm. :shock: Trep, trep trepce seljancica okicama!

Jooj, ne zivis ti u provanci! Tako mirisu samo u pricama! Inace, odorisu na...hm...neko ce mi se naljutiti, mozda.Ne, nemogu da kazem! Inace, ima i ono...vrc,vrc,vrcnuse seljancice guzicicama! Mislim, prvo to urade. A posle, kao trepcu. I pitaju se :Ijao, sta se to meni, grdnoj,zbi? :lol
 

Back
Top