Quantcast

postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

mr_pleasure

Zainteresovan član
Poruka
241
naravno da je u pravu. ti si jos na pocetku diskusije rekao da neces da ulazis samnom u diskusiju. jesi siguran da si to sto mislis da jesi. naravno evo sada imas povoda da primenis onu strategiju:brojacu do trideset i pravicu se da nista nisam primetila, pa onda snupiju mozda bude dosadno pa mi vrati lopticu.
covece, i ti bas imas takav prelepi stav o zenskom pitanju. pa da bi stitio zenu od uvreda neko mora da je uvredi, jel tako? a uvreda to je onako bas individualno i subjektivno pitanje, jel tako? jel me pratis decko? slusaj dalje. znaci prvi tvoj stav doveden je u pitanje, koga sam ja uvredio, i ko si ti da odredjujes ko je uvredjen a ko ne? ako bi se tako ponasao prema normalnoj devojci kako se ti ponasas, ja bih to voleo da vidim, bilo bi smeha mogu ti reci. cini mi se da si bio povucen za nos par puta u zivotu. samo toga nisi svestan. ali dobro takvih likova kao ti bice uvek, neko mora da se igra i sa tvojom zenom dok budes bio na sluzbenom putu, ili u drugoj sobi ne sluteci nista. ajde don kihote razmili malo. cista logika. premisa jedan, premisa dva, konkluzija. znas vec kako to ide, jel da?

mr_pleasure

Zainteresovan član
Poruka
241
ena28:
rudy_kv:
Glas razuma:
Gleda majmun sebe u zrcalo. The end. Sto se mene tice, sa tobom. Zao mi te, i necu vise.
Bilo je i krajnje vreme...Kao deca ste...

...aha...bas kao deca...
...'ajde jedan :lol:..vas dvojica...

pa evo reci ti da li sam te uvredio, a kada budes rekla da nisam onda cu da isamaram ovu tvoju kucku :)

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
Lilu:
Slusaj ti glasu razuma! izgleda da je vas "umrezenih" sasvim dovoljno za knjigu... mama, tata, komsinica, komsija, sin... pa jos i ker... taman za jedan dobar zaplet! ode Lilu da se blesavi jos malkice po forumu... a ti... daj pechat tatinoj knjizi jednim volejem! :) :) :) ajd zdrrr

...lilu, draga, 'ajde da ostanemo jos malo u Prici...da probamo i njih da oblesavimo i vratimo im, ah, jebeni osmeh na lishca...proverila sam, i mr_p voli nase blesavljenje...al' nece prizna...on, je, kao, iznad nas...na visim nivoima svesti...mudrolijash (kao) jedan...
...oblesavljujemo ih, draga.. :?

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
mr_pleasure:
ena28:
rudy_kv:
Glas razuma:
Gleda majmun sebe u zrcalo. The end. Sto se mene tice, sa tobom. Zao mi te, i necu vise.

...aha...bas kao deca...

pa evo reci ti da li sam te uvredio, a kada budes rekla da nisam onda cu da isamaram ovu tvoju kucku :)

A ko je ovde, molicu Vas lepo, ON, a ko je Ona...? Ja ovo nista ne razumem, mr_p... joj, moja rukavica... :lol:..

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
ena28:
mr_pleasure:
ena28:
rudy_kv:
Glas razuma:

...aha...bas kao deca...

A ko je ovde, molicu Vas lepo, ON, a ko je Ona...? Ja ovo nista ne razumem, mr_p... joj, moja rukavica... :lol:..

...sorry...kucka-kuckica.. :?

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
ena28:
ena28:
mr_pleasure:
ena28:
rudy_kv:
Glas razuma:

...aha...bas kao deca...

...sorry...kucka-kuckica.. :?

...mozda mr_p potrebuje pojasnjenje...ko je kucka-kuckica? Interesuje me. Vrlo.I to vrlo TRANSPARENTNO, yeah.

nesa zmaj

Primećen član
Poruka
508
Hm,hm...Nisam imao vremena da vas obidjem, a kad sam malo zavirio, ono imam sta da vidim. Zadovoljstvo i Glas razuma se sukobili. Dobro, desava se to u zivotu. I sta jos ima? Aha, Glas razuma smislio pricu, ne bi li uverio ostale da nije ja, da stvarno postoji. Nije bas losa prica. Ima neke logike. Mozda je i moglo tako biti. Popravlja se. Ali, vi mu, naravno, ne verujete. Ubedjeni ste da to ja malo samog sebe...Ima i to logike. Moglo bi i tako biti. Ma, nedate se vi prevariti. Eni ide dobro sa vojskom...Lilu dobila ukus vanile...Ana lepotica pokazala da nas nije skroz ostavila, Jovana se SVE iznervirala...Opa, ja sam detinjast kroz svoj virtuelni lik...Dooobro. Samo da ispratim Ruse, pa cu se opet malo vise druziti sa vama. Umete vi i bez mene.

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
nesa zmaj:
Hm,hm...Nisam imao vremena da vas obidjem, a kad sam malo zavirio, ono imam sta da vidim. Zadovoljstvo i Glas razuma se sukobili. Dobro, desava se to u zivotu. I sta jos ima? Aha, Glas razuma smislio pricu, ne bi li uverio ostale da nije ja, da stvarno postoji. Nije bas losa prica. Ima neke logike. Mozda je i moglo tako biti. Popravlja se. Ali, vi mu, naravno, ne verujete. Ubedjeni ste da to ja malo samog sebe...Ima i to logike. Moglo bi i tako biti. Ma, nedate se vi prevariti. Eni ide dobro sa vojskom...Lilu dobila ukus vanile...Ana lepotica pokazala da nas nije skroz ostavila, Jovana se SVE iznervirala...Opa, ja sam detinjast kroz svoj virtuelni lik...Dooobro. Samo da ispratim Ruse, pa cu se opet malo vise druziti sa vama. Umete vi i bez mene.

Ej...odjebi Ruse, vracaj se, bre, u Pricu...neko mora, jelte, koordinirati sve ovo...vidis da smo ko strsljeni, kad' im rasture gnjezdo.. :evil:..

mr_pleasure

Zainteresovan član
Poruka
241
zasto ja imam bodlje, nista ne razumem. koga sam ja ubo, hoce li mi reci neko? jos ce me optuziti da kvarim omladinu. mozda me i ova instant, kvazi glava razuma naterati da popijem sok od kukute? ali ne moze mi uzeti pravo da mu se prethodno par puta poprdim po prelepoj glavici. prrrrrrrrrd, eto ti. ups izvini, zaboravih, imam proliv pa je bila malo frka, hoce li biti isprdak ili uvance za gonje. eto sad izgledas kao gorbacov. doduse on je bio veliki covek a ti si samo shit headed shit with little shit on your shity head, to sto imas malo govance na glavici ne daje ti za pravo da mislis da si isto tako veliki. ako imas tako patolosku zelju da stitis, idi spasavaj tomsonove gazele po pustinji kalahari, ili kornjace u kostariki...ili takvo stododj. pozdrav, pussa, i shamar. pljas, pljus, shljiiiis, taaakoc. i probaj lepo, i ne vredi, i probaj silom, i udri i udri i udri i ne vredi c c c, jel te tata ovo ucio?

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
mr_pleasure:
zasto ja imam bodlje, nista ne razumem. koga sam ja ubo, hoce li mi reci neko? jos ce me optuziti da kvarim omladinu. mozda me i ova instant, kvazi glava razuma naterati da popijem sok od kukute? ali ne moze mi uzeti pravo da mu se prethodno par puta poprdim po prelepoj glavici. prrrrrrrrrd, eto ti. ups izvini, zaboravih, imam proliv pa je bila malo frka, hoce li biti isprdak ili uvance za gonje. eto sad izgledas kao gorbacov. doduse on je bio veliki covek a ti si samo * headed * with little * on your * head, to sto imas malo govance na glavici ne daje ti za pravo da mislis da si isto tako veliki. ako imas tako patolosku zelju da stitis, idi spasavaj tomsonove gazele po pustinji kalahari, ili kornjace u kostariki...ili takvo stododj. pozdrav, pussa, i shamar. pljas, pljus, shljiiiis, taaakoc. i probaj lepo, i ne vredi, i probaj silom, i udri i udri i udri i ne vredi c c c, jel te tata ovo ucio?

...joj,bre,mr_pleasure.. :

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.