Quantcast

postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

nesa zmaj

Primećen član
Poruka
508
ena28:
nesa zmaj:
Idem na brzaka da preslisam sina istoriju. Vracam se brzo. Ako dodju gosti, znate vec sta cete. Pa vi ste vec veliki.

Zmajceku, a jel' mogu ja da Vas preslisam iz arheologije? :oops:
Da rekognisticiramo teren, malo zagrebemo po povrsini...
Stvarno, sta bi ste Vi najvise voleli da otkrijemo... zajedno?

O, eto nam i Ene, da unese malo svojih zavodnickih specijaliteta, i jos da, kao, porumeni. A da otkrijemo zajedno bas to? A?

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
ena28:
nesa zmaj:
Eto mene. Sta se ovde zbiva? Gde ste? Gde su gosti?

Evo mENE.Inace, hvala na pitanju, ovde se svasta zbiva.I tek ce se zbivati.* SVASTARU, i ONA TRAZI NJEGA, i ON TRAZI NJU...
Samo da VELIKI BRAT, zvani ADMINISTRATOR, ne * NAS!

Pa znala sam,znala sam! Evo, sjeba nas!
ADMINISTRATORU, ADMINISTRATORU...nemoj da ti ja pocnem da ukuckavam CRVENOG BANA! :twisted:

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
nesa zmaj:
ena28:
nesa zmaj:
Idem na brzaka da preslisam sina istoriju. Vracam se brzo. Ako dodju gosti, znate vec sta cete. Pa vi ste vec veliki.

Zmajceku, a jel' mogu ja da Vas preslisam iz arheologije? :oops:
Da rekognisticiramo teren, malo zagrebemo po povrsini...
Stvarno, sta bi ste Vi najvise voleli da otkrijemo... zajedno?

O, eto nam i Ene, da unese malo svojih zavodnickih specijaliteta, i jos da, kao, porumeni. A da otkrijemo zajedno bas to? A?

Mmmm...(jedva cujno)...da! :oops

ena28

Aktivan član
Poruka
1.357
babydoll:
Ena draga zar ne mislis da crvenkapica odgovara liku seljancice, vrc, vrc po sumici, trep, trep zli vuce, a onda mu na kraju raspori stomak i napuni kamenjem. ccc

A mi vrciri, vrciri,pa po KRSTARICI!
Ovo ce, bre, na kraju biti HARD CORE roman!
A muskicima ne moramo rasporiti stomacice i napuniti ih kamenjem! Vec su im dovoljno otezali od ovih nasih razgovora-razgovorcica!
Leptirici, leptirici... :lol:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.