Postaju li muškarci "nežniji pol?"

Metroseksualci nisu samo oni muškarci koji se brinu o svom izgledu
i koriste nešto više od standardnog muškog higijenskog pribora (sapun, dezodorans i penu za brijanje).
Iznenađujuće statistike pokazuju kako više od 60 posto muškaraca redovno koristi šminku
i kozmetičke proizvode koji su namenjeni ženama.
Procitah malo teksta a da sam uspeo da ne gledam slike....
60% od onih koji se smatraju metroseksualcima, ili 60% cele populacije?
 
Razumem ove sto im je to u opisu posla ali nisam znao da je ovo rasprostranjena pojava.
rasprostanjena je ...........al u zapadnoj propagandi (na filmovima, medijima.............) inace , ovako nesto tesko da ce vidis na ulici i u svakodnevnom zivotu.
Blisko je pameti da se normalni muskarci ne sminkaju vec samo homosi.........kako bi se tako feminizirani dopali drugim homosima.


Samo da Putin zavrsi ovo sto je poceo...............za bioloski spas covecanstva.
 
Cele populacije.
Zato sam i rekla , uopšte nije povezano sa seksualnom orijentacijom ,
niti ta šminka mora da bude vrišteća.Može biti sasvim umerena , ali opet....

I stoga i pitanje -Postaju li muškarci nežniji pol?

Tesko bogami.
Ako uzmes u obzir da je Indija, Kina i strogo muslimanske zemlje skoro pola populacije, ispada da se cela Evropa, Severna i Juzna amerika sminka (muski deo). Da, i Australiju i Afriku zaboravih.
Mislim da su Evropa , Severna Amerika i Japan na vrhu te liste..
 
Zato sam i rekla , uopšte nije povezano sa seksualnom orijentacijom ,
niti ta šminka mora da bude vrišteća.Može biti sasvim umerena , ali opet....

I stoga i pitanje -Postaju li muškarci nežniji pol?


Mislim da su Evropa , Severna Amerika i Japan na vrhu te liste..

Zapadna Evropa je već jedan paprikaš gde se ne zna ko je ko, šta je šta i ko koga.

Na oglasima za posao stoji uvek "M,W,D" ovo "D" je za treći pol.
 
Postoji , zato u bibliji pise volite zene ali I'm nedajte da vode drustvenu politiku.
Ima I ona poslovica ko cuva cast a ko postenje.
Zene su za postovanje , ali ne van licnog misljenja.
Iracionalne , sebicne I practice.
Dovoljno jasno ogranicenje nekome ko je objektivan da one to ne mogu biti.
Zato bi trebalo da postoji opsta svest trazenja adekvatnog mesta u drustvu koje donosi odrzivost.
Posto to ne moze svaki pojedinac , iz prsta, postoje nacini koji nisu uskracivanje , da se to ostvari.
Prizivanje realnim dugotrajnim sposobnostima. Ne kampanjci.
To donosi odrzivost.

Zanimljivo je da su I danasnji sujetni ljudi sretni kad I'm nadjes njihovo mesto u zajednici , samo moras ti done ti odluku umesto njih I prebroditi njihove bezobrazne aspiracije I ambicije.
 
Realno, muskarci jesu slabiji pol oduvek bili....fizicku snagu ima i slon, pa se plasi misa....sminkanje metroseksualaca nije to sto slabi muskarca, vec teski pritisci drustva da budu servilni prema zenama koje to ne zasluzuju....pa sluze kao otirac...a kako da budu musko kada zive sami s majkama bez pravih muskih figura na koje bi se ugledali, osim nekih privremenih otiraca....?
 
Zene imaju tu taktiku koriscenja privida.
Odavno to koriste za korist, ali postaje teret ako nema bizgova, glupih muskaraca.
Tada sminka ne isplati sebe kao veliki trud nego postaje obsveza koja se ocekuje ali ne isplati.
Prevara mora da postoji da bi bila motiv za te zenske praktike.
Slikovito receno, sustina I iskrenost u lepoti je kod striptizete , ali najvise para uzima manje poznata I obucena, koja odecom ipak prikrije svoje mane.
I jare I pare.
 
Zene imaju tu taktiku koriscenja privida.
Odavno to koriste za korist, ali postaje teret ako nema bizgova, glupih muskaraca.
Tada sminka ne isplati sebe kao veliki trud nego postaje obsveza koja se ocekuje ali ne isplati.
Prevara mora da postoji da bi bila motiv za te zenske praktike.
Slikovito receno, sustina I iskrenost u lepoti je kod striptizete , ali najvise para uzima manje poznata I obucena, koja odecom ipak prikrije svoje mane.
I jare I pare.

:eek: Mnogo mi je drago što ti nisam komšinica, ne prošla ti ja nikad ispod terase…
 
1646850247967.png
 

Back
Top